dnes je 24.06.2018 a svátek má Jan

Elegance a sport v zemitých tónech. To je podzimní pánská kolekce Boss 2018

Pánská kolekce Boss Fall 2018 se nese v tlumených, zemitých tónech. Zcela bravurně a nenásilně kombinuje sportovní a elegantní prvky.

Kolekce Boss Fall 2018 menswear prezentovaná v New Yorku oslnila svým barevným laděním a kontrasty mezi sportovními a elegantními prvky. Pánské kolekce se tak opět o něco vzdálily od své "Hugo Boss klasiky", tedy ryzí pánské elegance a obleků šitých na míru. No a my tomuto posunu tleskáme!! Sám Ingo Wilts, CBO značky Boss, prohlásil: "Pojmenovali jsme to sportovní krejčovství".

Ingo Wilts dále zmínil, že velký vliv na kolekci měl baseball, jakožto silně newyorská záležitost. Ten byl kombinován s krejčovským odkazem samotné značky, ale také ochrannými materiály, jakou jsou pláštěnkoviny. Výsledek je naprosto úžasný! Vzhledově velmi mladistvá a svěží kolekce s tradičním precizním a velmi striktním provedením. Celá kolekce jde nádherně rozdělit do několika barevných bloků; počínaje šedo-bílými kombinacemi, následována žlutými detaily, které plynule přechází do outfitů v hnědo-béžových odstínech. Na závěr pak přichází několik modelů v tmavě modré.

Nejvýraznějším kouskem celé kolekce je zářivě žlutá pláštěnka, střihově provedená jako klasický trench coat. I přesto, že se může zdát, že se barevně zcela liší od zbytku kolekce, opak je pravdou. Drobné žluté detaily na několika následujících modelech vše krásně propojí. I přesto, že se jedná o pánskou kolekci, dokážeme si představit šedožluté poncho i výrazný trenchcoat v dámském šatníku!!

Kolekce je plná oversized XL prošívaných bund a kabátů, které jsou postaveny do kontrastu s těmi vlněnými elegantními. Vliv baseballu vidíme především na bomberech ale také na košilích, které mají konstrukci baseballových dresů. V kolekci nechybí ani netradiční poncha, zcela typické jednobarevné svetry, roláky, obleky a skvěle padnoucí kalhoty. 

vogue.com

PÁNSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BOSS BOSS FALL 2018 MENSWEAR

Související články

Kopretiny, krajky a šněrovačky - Elie Saab táhne v Resort 2019 na boho styl

Rozmanitost nové kolekce Elie Saab se nedá popřít. Kdo by to také chtěl udělat, když nám dala tolik modelů, že byste si jen s pár kousky z této kolekce vystačila na celou sezónu?

Celý článek

Pánská Versace kolekce je návratem k přelomu 80. a 90. let

Značka Versace opět představila nesmírně pestrou a eklektickou pánskou kolekci pro jaro/léto 2019. Inspiraci čerpala především z módy 80. a 90. let.

Celý článek

Resort kolekci Victoria Beckham ovládly výrazné vzory

Kdo čekal, že ve Victoria Beckham resort kolekci pro jaro 2019 uvidí čistý minimalismus, je na omylu. Oděvy hýří výraznými střihy a pestrými vzory.

Celý článek

Karen Walker představila velmi jemnou a ženskou Resort kolekci 2019

Karen Walker se rozhodla udělat ženy opět ženami. Její kolekce je plná šatů, mini délek a decentních barev.

Celý článek

Pánská Ralph Lauren kolekce kombinuje eleganci a sportovní prvky

Černá a bílá, sportovní prvky a elegantní střihy. Tyto pojmy nás napadnou při pohledu na Ralph Lauren pánskou kolekci pro jaro/léto 2019.

Celý článek

Dostupná trika s motivem vodního života od malíře Marcina Wolskiho

Odstíny modré vévodí kolekci triček, které speciálně pro Medicine navrhl polský malíř Marcin Wolski. Pánské seženete pod pět stovek, dámské za čtyři a všechny stojí zato!

Celý článek

Delpozo Resort kolekce 2019 opět hýří výraznými barvami

Barvy, volány a výrazné střihy. Delpozo je zpět se svojí resort kolekcí pro jaro 2019.

Celý článek

Dior nás se svou cruise kolekcí přenesl do dobrodružného Mexika

Jezdecké střihy, toreádoři, šaty s výšivkou a klobouky. Dior cruise kolekce 2019 nás vzala na cestu Mexikem.

Celý článek