dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

Elegance a sport v zemitých tónech. To je podzimní pánská kolekce Boss 2018

Pánská kolekce Boss Fall 2018 se nese v tlumených, zemitých tónech. Zcela bravurně a nenásilně kombinuje sportovní a elegantní prvky.

Kolekce Boss Fall 2018 menswear prezentovaná v New Yorku oslnila svým barevným laděním a kontrasty mezi sportovními a elegantními prvky. Pánské kolekce se tak opět o něco vzdálily od své "Hugo Boss klasiky", tedy ryzí pánské elegance a obleků šitých na míru. No a my tomuto posunu tleskáme!! Sám Ingo Wilts, CBO značky Boss, prohlásil: "Pojmenovali jsme to sportovní krejčovství".

Ingo Wilts dále zmínil, že velký vliv na kolekci měl baseball, jakožto silně newyorská záležitost. Ten byl kombinován s krejčovským odkazem samotné značky, ale také ochrannými materiály, jakou jsou pláštěnkoviny. Výsledek je naprosto úžasný! Vzhledově velmi mladistvá a svěží kolekce s tradičním precizním a velmi striktním provedením. Celá kolekce jde nádherně rozdělit do několika barevných bloků; počínaje šedo-bílými kombinacemi, následována žlutými detaily, které plynule přechází do outfitů v hnědo-béžových odstínech. Na závěr pak přichází několik modelů v tmavě modré.

Nejvýraznějším kouskem celé kolekce je zářivě žlutá pláštěnka, střihově provedená jako klasický trench coat. I přesto, že se může zdát, že se barevně zcela liší od zbytku kolekce, opak je pravdou. Drobné žluté detaily na několika následujících modelech vše krásně propojí. I přesto, že se jedná o pánskou kolekci, dokážeme si představit šedožluté poncho i výrazný trenchcoat v dámském šatníku!!

Kolekce je plná oversized XL prošívaných bund a kabátů, které jsou postaveny do kontrastu s těmi vlněnými elegantními. Vliv baseballu vidíme především na bomberech ale také na košilích, které mají konstrukci baseballových dresů. V kolekci nechybí ani netradiční poncha, zcela typické jednobarevné svetry, roláky, obleky a skvěle padnoucí kalhoty. 

vogue.com

PÁNSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BOSS BOSS FALL 2018 MENSWEAR

Související články

Lukáš Lindner představil velmi ženskou a rafinovanou kolekci pro podzim/zimu 2018

Podzimní kolekce Lukáše Lindnera je plná elegance, ženských střihů a rafinovaných kousků!

Celý článek

Podzim Dior 2018 tvoří patchwork, džínovina a doplňky

Módní kolekce Diora se pustila do komplikovanosti. Hodně střihů, hodně barev, hodně doplňků. Kdo už jiný by si to však mohl dovolit.

Celý článek

Podzim 2018 Imreczeové plný neutrálních barev a plášťů

Zdeňka Imreczeová v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou podzimní kolekci. Vládla v ní béžová a černá.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Hravá spolupráce Opening Ceremony & Disney

Že prý kreslené postavičky a známé módní značky nejdou dohromady? Opening Ceremony a Disney tento velký omyl vyvrátili.

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Podzim Saint Laurent 2018 v kůži i květinách

Anthony Vaccarello se do podzimu 2018 pustil z jedné vody načisto. Při přehlídce uvedl dámskou i pánskou kolekci a k tomu stihl představit ještě několik pohledů na ženu. 

Celý článek

Jarní inspirace z milánského fashion weeku: nová kolekce WOOD WOOD

Značka WOOD WOOD kombinuje high fashion, sportovní módu a streetwear a pokaždé hledá perfektní rovnováhu mezi stylem a funkcí.

Celý článek