dnes je 18.09.2018 a svátek má Kryštof

Elegance a sport v zemitých tónech. To je podzimní pánská kolekce Boss 2018

Pánská kolekce Boss Fall 2018 se nese v tlumených, zemitých tónech. Zcela bravurně a nenásilně kombinuje sportovní a elegantní prvky.

Kolekce Boss Fall 2018 menswear prezentovaná v New Yorku oslnila svým barevným laděním a kontrasty mezi sportovními a elegantními prvky. Pánské kolekce se tak opět o něco vzdálily od své "Hugo Boss klasiky", tedy ryzí pánské elegance a obleků šitých na míru. No a my tomuto posunu tleskáme!! Sám Ingo Wilts, CBO značky Boss, prohlásil: "Pojmenovali jsme to sportovní krejčovství".

Ingo Wilts dále zmínil, že velký vliv na kolekci měl baseball, jakožto silně newyorská záležitost. Ten byl kombinován s krejčovským odkazem samotné značky, ale také ochrannými materiály, jakou jsou pláštěnkoviny. Výsledek je naprosto úžasný! Vzhledově velmi mladistvá a svěží kolekce s tradičním precizním a velmi striktním provedením. Celá kolekce jde nádherně rozdělit do několika barevných bloků; počínaje šedo-bílými kombinacemi, následována žlutými detaily, které plynule přechází do outfitů v hnědo-béžových odstínech. Na závěr pak přichází několik modelů v tmavě modré.

Nejvýraznějším kouskem celé kolekce je zářivě žlutá pláštěnka, střihově provedená jako klasický trench coat. I přesto, že se může zdát, že se barevně zcela liší od zbytku kolekce, opak je pravdou. Drobné žluté detaily na několika následujících modelech vše krásně propojí. I přesto, že se jedná o pánskou kolekci, dokážeme si představit šedožluté poncho i výrazný trenchcoat v dámském šatníku!!

Kolekce je plná oversized XL prošívaných bund a kabátů, které jsou postaveny do kontrastu s těmi vlněnými elegantními. Vliv baseballu vidíme především na bomberech ale také na košilích, které mají konstrukci baseballových dresů. V kolekci nechybí ani netradiční poncha, zcela typické jednobarevné svetry, roláky, obleky a skvěle padnoucí kalhoty. 

vogue.com

PÁNSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BOSS BOSS FALL 2018 MENSWEAR

Související články

Nicky Zimmermann přinesla do jarní kolekce sexy a smyslné modely

Návrhářka Nicky Zimmermann se nechala pro jarní kolekci roku 2019 ovlivnit australským hitem „Number 96“ ze sedmdesátých let.

Celý článek

Co nás čeká na Londýnském Fashion Weeku?

To nejdůležitější, na co byste se měla zaměřit na letošním ročníku London Fashion Week. 

Celý článek

Jarní Oscar de la Renta v praktičtějších střizích

Jsou to dva roky, kdy do společnosti vstoupili kreativní návrháři Laura Kim a Fernando Garcia. Od té doby je značka Oscar de la Renta jiná, než si ji můžeme pamatovat.

Celý článek

Kenzo zaujal svět módy svou novou podzimní kampaní

Kenzo se vrátil k módnímu filmu spolu s neobvyklou reklamou. Zajistil si tím úspěch?

Celý článek

Sestry Hadid i téma rozdílných kultur v jarní kolekci Prabal Gurung

Jarní kolekce Prabal Gurung je obklopena přírodou a barvami. Rovněž také láskou vůči různým kulturám a snahou vymazat hranice, které nás rozdělují.

Celý článek

Diane von Furstenberg v jarní kolekci oslovuje svobodné a silné ženy

Návrhářka Diane von Furstenberg je ve svém oboru velmi zběhlá. Její pravá ruka Nathan Jenden představil sice krátkou, zato o to zajímavější jarní kolekci na rok 2019.

Celý článek

Montérky a kapsáče v jednom - slovo dostává Jaro 2019 Dsquared2

Cípy látek, reflexní prvky, vojenská zelená, montérky, outdoorové sandále i ugly sneakers. Dsquared2 zaujal molo pro Jaro 2019.

Celý článek

Hravá značka Outsiders Division představila kolekci pro jaro 2019

Přehlídka španělské značky Outsiders Division v rámci pražského fashion weeku nejen zabavila, ale i pobavila.

Celý článek