dnes je 13.12.2018 a svátek má Lucie

Elegance a sport v zemitých tónech. To je podzimní pánská kolekce Boss 2018

Pánská kolekce Boss Fall 2018 se nese v tlumených, zemitých tónech. Zcela bravurně a nenásilně kombinuje sportovní a elegantní prvky.

Kolekce Boss Fall 2018 menswear prezentovaná v New Yorku oslnila svým barevným laděním a kontrasty mezi sportovními a elegantními prvky. Pánské kolekce se tak opět o něco vzdálily od své "Hugo Boss klasiky", tedy ryzí pánské elegance a obleků šitých na míru. No a my tomuto posunu tleskáme!! Sám Ingo Wilts, CBO značky Boss, prohlásil: "Pojmenovali jsme to sportovní krejčovství".

Ingo Wilts dále zmínil, že velký vliv na kolekci měl baseball, jakožto silně newyorská záležitost. Ten byl kombinován s krejčovským odkazem samotné značky, ale také ochrannými materiály, jakou jsou pláštěnkoviny. Výsledek je naprosto úžasný! Vzhledově velmi mladistvá a svěží kolekce s tradičním precizním a velmi striktním provedením. Celá kolekce jde nádherně rozdělit do několika barevných bloků; počínaje šedo-bílými kombinacemi, následována žlutými detaily, které plynule přechází do outfitů v hnědo-béžových odstínech. Na závěr pak přichází několik modelů v tmavě modré.

Nejvýraznějším kouskem celé kolekce je zářivě žlutá pláštěnka, střihově provedená jako klasický trench coat. I přesto, že se může zdát, že se barevně zcela liší od zbytku kolekce, opak je pravdou. Drobné žluté detaily na několika následujících modelech vše krásně propojí. I přesto, že se jedná o pánskou kolekci, dokážeme si představit šedožluté poncho i výrazný trenchcoat v dámském šatníku!!

Kolekce je plná oversized XL prošívaných bund a kabátů, které jsou postaveny do kontrastu s těmi vlněnými elegantními. Vliv baseballu vidíme především na bomberech ale také na košilích, které mají konstrukci baseballových dresů. V kolekci nechybí ani netradiční poncha, zcela typické jednobarevné svetry, roláky, obleky a skvěle padnoucí kalhoty. 

vogue.com

PÁNSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BOSS BOSS FALL 2018 MENSWEAR

Související články

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Barevná, jiskřivá a reálná žena v kolekci Michaela Korse zastupuje ženskost

Kors si pro podzimní kolekci příštího roku zvolil cestu nostalgie. Zároveň se snažil vyjádřit obratnost a nadsázku módy.

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nová kolekce Alexander Wang Pre-Fall 2019 vyobrazovala americký shon

Módní dům Alexander Wang předvedl během newyorského týdne módy novou kolekci. Hlavním tématem sbírky byl 'americký shon', který módní dům pojal po svém.

Celý článek

Značka Balmain posouvá své jméno díky kolekci pre-fall 2019 do budoucnosti

Návrhář Olivier Rousteing v posledních týdnech na svém Instagramu udržoval fanoušky značky Balmain v napětí. A rozhodně to napětí stálo zato.

Celý článek

Tory Burch ve své kolekci zavzpomínala na slavnou malířku

Návrhářka Tory Burch svou práci miluje, není to však jenom móda, která ji při jejich návrzích ovlivňuje. Jsou to i práva žen.

Celý článek

Anglická žena třicátých let v podzimní kolekci 2019 víc než zaujme

Pozadí fotografií kolekce Preen by Thornton Bregazzi skýtá typicky anglickou atmosféru místních zahrad. Z toho vyplývají i jednotlivé módní outfity.

Celý článek

Victoria's Secret přehlídka 2018 měla nejnižší sledovanost v historii

Nejočekávanější přehlídka spodního prádla v čele s nejkrásnějšími ženami světa se propadla na nejnižší stupeň sledovanosti. Jaké jsou důvody?

Celý článek