dnes je 27.05.2020 a svátek má Valdemar

Elegantní Monika Babišová v USA: Navštívila konferenci o udržitelné módě a setkala se s Trumpovými

Přidat na Seznam.cz
Premiér Andrej Babiš má za sebou oficiální návštěvu Spojených států amerických. Na jeho cestách ho doprovázela i manželka s dcerou Vivien. Monika Babišová pak v rámci separátního programu navštívila spoustu zajímavých míst, k této příležitosti si s sebou sbalila i krásné outfity.

Melanie vs. Monika

Styl Moniky Babišové, ženy premiéra ČR Andreje Babiše, se pomalu ale jistě stává pověstným, a tak není divu, že minulý měsíc zahltil její Instagram i fotografie nádherných rób, které si s sebou vzala na oficiální cestu do USA. Zde nebyli Babišovi na oficiální návštěvě poprvé. Styl Moniky Babišové upoutal média právě při jednom z prvních setkání páru s prezidentským "Prvním párem USA" Donaldem a Melanií Trumpovými. Hojně se totiž psalo, že Monika svým outfitem trumfla i První dámu Ameriky.

Černá elegance na Valném shromáždění

Monika Babišová měla v USA poměrně odlišný program než premiér. Počáteční oficiality však měli manželé společné. Zúčastnili se totiž společné recepce pro prezidenty a premiéry, kteří se účastnili Valného shromáždění OSN. Monika Babišová pro tuto příležitost zvolila černé šaty pod kolena s tělovými dlouhými rukávy s puntíky a stylovým límečkem. K těmto šatům doladila pak i béžové doplňky včetně velkého skleněného prstenu. Jak již bylo řečeno, recepce se účastnil i americký prezidentský pár Donald a Melania Trumpovi. Melania Trumpová zvolila také černou barvu, konkrétně černý kalhotový kostýmek s podobným límečkem jako měla Monika.

Béžová manželce českého premiéra sluší

Dále měla Monika Babišová na programu návštěvu konference Fashion 4 Development, kde se mimo jiné setkala s manželkou tureckého prezidenta a první dámou Turecka Emine Erdoganovou. Fashion 4 Development je světová organizace, která se zasazuje o udržitelnost v módě. Na konferenci, kde hlavním tématem byla právě udržitelná móda, se oblékla do béžového kalhotového kostýmu od návrháře Michaela Kováčika. Béžové kalhoty kombinovala s černým topem, což nádherně ladilo k béžovému kabátku. 

Monika Babišová v patách módním trendům

Na návštěvu české školy T. G. Masaryka a setkání s českým neurologem Martinem Tolarem si manželka českého premiéra oblékla blankytně modré kostýmkové kalhoty s černou blůzkou a kabátek ve stejné blankytně modré barvě, který měla většinu času ležérně přehozený přes ramena. Moderní styl dodaly metalicky stříbrné střevíčky se špičkou v pravidelném tvaru V. V tomto outfitu navštívila také centrum pro matky samoživitelky ROCA a svého manžela doprovodila při oficiální návštěvě GE Global Research centra.

Šedá kráska

Méně barev pak zvolila pro účast na oficiálním smutečním aktu obětem 11. září. Zde se objevila po boku premiéra v šedých šatech s černý páskem. I v doplňcích zůstala konzervativnější - tmavé sluneční brýle, šedé boty na podpatku a na ruce si ponechala pouze hodinky v béžové a zlaté barvě.

Objektivně řečeno, Monika Babišová je skutečně ženou na svém místě. Svými outfity reprezentuje nejen sebe, ale vlastně všechny české ženy. Žena českého premiéra má styl, šarm a sleduje nejnovější módní trendy. Navíc nás zásobuje nespočtem fotek na Instagramu, a tak nám nezbývá, než se těšit na další a další inspiraci na @monikababisova.

Instagram: @monikababisova

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MONIKA BABIŠOVÁ MELANIA TRUMP DONALD TRUMP UDRŽITELNÁ MÓDA MICHAEL KOVÁČIK

Související články

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek