dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Eliška Tomková - ženská křehkost i odvaha

Přidat na Seznam.cz
Návrhářka Eliška Tomková, majitelka módní značky Elisha, nezapře snahu udělat každou ženu krásnou a sebevědomou, aniž by jí vnucovala módní diktát. 

„Módní trendy SS2016 evokují klid, harmonii a návrat k sobě samým,“ říká Eliška. V její aktuální kolekci vyjadřuje ještě větší odhodlání spojit klasiku a minimalismus, eleganci a luxus a podtrhnout je humorem. Extravagance se v kolekci objevuje jen jako drobná pikantnost. Není nosným tématem. Materiály jsou pouze nástrojem k dosažení komfortního pocitu z nošení, jsou tedy příjemné, poddajné, luxusní a krásné. „Neočekávejte nic agresivního a lesklého. Zůstává jen dokonalá rovnováha,“ dodává návrhářka, která má své zákaznice především ve Velkých Pavlovicích, Brně i Praze. 

 

V nové kolekci Elisha najdete celou paletu aktuálních barev od lilac gray přes odstín ledové kávy až po žlutou, barvu světla a štěstí, tentokrát ve verzi buttercup. V jarní kolekci rozkvetly krásné květinové potisky a nechybí ani posledních pár sezón tolik oblíbené široké kalhoty do půlky lýtek, tak zvané culottes.

 

Pokud se setkáte s touto sympatickou návrhářkou a jejím uměním osobně, může se stát, že z původního záměru koupit si jen tak něco nového na sebe, vznikne přátelství na celý život, kterým vás bude provázet ucelený a kombinovatelný šatník plný ženské módy, která dokonale dotvoří váš styl.

 

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
ELIŠKA TOMKOVÁ ELISHA ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JARNÍ KOLEKCE

Související články

Louis Vuitton přivolává jaro prostřednictvím energické městské kolekce

Kolekce Spring in the City je prosycená energií kalifornského jara. Přináší dokonalé sezónní modely, které se hodí do města i na výlet na pobřeží. 

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Návrhářka Mirka Talavašková přináší další rafinovanou a ženskou kolekci značky Talabaya

Rafinovanost, ženskost a kvalitní zpracování módních kolekcí, nadčasovost a všestrannost. To je móda českého ateliéru značky Talabaya, za níž stojí úspěšná návrhářka Mirka Talavašková.

Celý článek

Nová udržitelná kolekce značky LEEDA je svěží a minimalistická

Nová kolekce značky Leeda už je tu! Můžete se těšit na minimalistické střihy, svěží a jasné barvy, a to vše s ohledem na udržitelnost.

Celý článek

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

Na první pohled nesourodá kolekce přináší hravou a jednoduše kombinovanou sérii jarních a letních kousků.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek