dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

Elle Fanning zažívá produktivní období. Nově se stala tváří značky L'Oréal Paris

Jedna spolupráce za druhou a ne nijak zanedbatelné se hrnou herečce Elle Fanning. V lednu jsme ji mohli spatřit v kampani značky Miu Miu, nyní svou tvář propůjčila značce L'Oréal Paris.

Není to tak dávno, kdy pózovala pro Marca Jacobse a Tiffany & Co. V květnu také obsadila obálku „svého“ prvního časopisu Vogue. Za pár dní navíc bude Fanning k vidění na filmovém festivalu v Cannes, kde se bude hodnotit hned ve dvou filmech: „The Beguiled“ od Sofie Coppola a „How to Talk with Girls at Parties“ od Johna Camerona Mitchella. A právě značka L'Oréal Paris působí v rámci filmového festivalu v Cannes již dvacet let jako oficiální partner.

Elle Fanning svou spolupráci s L'Oréal Paris oznámila prostřednictvím fotografie na Instagramu, ke které napsala titulek: „Děkuji @lorealmakeup za to, že mě přivítala do své fabulózní rodiny!!! Jsem hrdá, že mohu zastupovat společnost, která oslavuje ŽENY!!!“

instagram.com/@ellefanning

 

 

KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY ELLE FANNING L'ORÉAL PARIS

Související články

Odrosty na nehtech už nejsou tabu! Marc Jacobs z nich udělal trend

I přesto, že vám lak krásně drží, po týdnu ho odlakováváte, jelikož máte odrosty? Asi už nemusíte. Marc Jacobs z udělal z odrostů nový trend!

Celý článek

Tělové scruby od MARKA dají vaší pokožce, co potřebuje

Jaká vůně je ta NEJ? Kokos, káva, citrus, čokoláda nebo máta? Nebo všechny? Tělové scruby však nejsou jen o dokonalých vůních, ale především o účincích!

Celý článek