dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Elsa Hosk v jarní kampani značky J Brand vedle svého přítele Toma

Přidat na Seznam.cz
Cigaretové kalhoty v černé kůži, Elsa Hosk a přesvícené scény přináší novou jarní kolekci značky J Brand.

Jacquelyn Jablonski a Elsa Hosk hrají v kampani hlavní roli. Vedle sebe mají na pár snímcích své dva skutečné mužské partnery Toma Daly a Bretta Robinsona. Kampaň volající jaro 2018 nafotil fotograf Magnus Unnar ve svém studiu. Stylistka Karla Welch připravila všechny modely do působivých kožených kalhot, skinny džínsů i do kalhot s volnějšími nohavicemi.

Ženám přirozenou krásu podtrhují vlnité vlasy a nenápadný téměř nude make-up. „J Brand je taková symbolická džínová  značka. Miluji její koncept kampaně,“ řekla Elsa Hosk. „Bylo to pro mě zábavné a naprosto bez námahy! Můj přítel Tom nemá zkušenosti s modelingem, takže bylo focení opravdu přirozené a celkem cool tím, že jsme se mohli jen bavit a být sami sebou. Je to poprvé, co jsme natočili něco takového, a nepřipadalo v úvahu říct ne, když jsem mohla hrát vedle mého nejmilejšího člověka na světě.“  

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA J BRAND ELSA HOSK JACQUELYN JABLONSKI KOŽENÉ KALHOTY SKINNY DŽÍNY JARNÍ KAMPAŇ KAMPAŇ 2018

Související články

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek