dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Emanuel Ungaro vdechl jarní kolekci trochu disca

Balónové sukně, hra s neobvyklými materiály a efektivní pozadí nám ve své jarní kolekci nabídla značka Emanuel Ungaro.

Začátek se mohl zdát pozvolný, šedá barva a dámský kostýmek nenaznačují ani částečně párty kolekci. I přesto se k ní značka Emanuel Ungaro postupem dobrala. Nevšedně zkombinovala vzory i barvy, vaší pozornosti rozhodně neujde vestový overal s růžovými květy a černými řasenými plastickými rukávky. Hned vzápětí na molo vstoupila modelka, která jakoby postrádala vrchní díl. Nahradil ho jen nařasený tyl s velkým hermelínovým límcem. Hrudník modelky však nezakryl.

Emanuel Ungaro upřednostil v jarní kolekci 2018 balónový střih sukní u rukávů. Ten také ve své podstatě jednotil všechny modely. Barevně a vzorově si totiž značka vyzkoušela vše, co se jí zalíbilo. Od královsky modré, přes fialovo-růžovou až po smetanovou a šedou s leskem. Zaujalo také použití specifického průhledného materiálů, který vypadal, že byl vytištěn na 3D tiskárně. Emanuel Ungaro přinesl módu ženskou, svou a zároveň inovativní. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA EMANUEL UNGARO JARO 2018

Související články

Boty jsou kombinací módy, průmyslového designu a sochařství, říká novodobá obuvnice Eva Klabalová

Aktuálně uvedla vlastní značku obuvi a pořádá workshopy, na nichž účastníky učí obuv vyrábět. Eva Klabalová si s námi popovídala o tom, jak je proces výroby bot náročný, jaké jsou workshopy a jestli je novodobodu obuvnicí, nebo ne.

Celý článek

Alexander McQueen předvedl na jaro 2018 nevšední podobu patchworku

Značka Alexander McQueen v rámci podzimního fashion weeku předvedla kolekci hodnou svého jména. 

Celý článek