dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Emanuel Ungaro vdechl jarní kolekci trochu disca

Balónové sukně, hra s neobvyklými materiály a efektivní pozadí nám ve své jarní kolekci nabídla značka Emanuel Ungaro.

Začátek se mohl zdát pozvolný, šedá barva a dámský kostýmek nenaznačují ani částečně párty kolekci. I přesto se k ní značka Emanuel Ungaro postupem dobrala. Nevšedně zkombinovala vzory i barvy, vaší pozornosti rozhodně neujde vestový overal s růžovými květy a černými řasenými plastickými rukávky. Hned vzápětí na molo vstoupila modelka, která jakoby postrádala vrchní díl. Nahradil ho jen nařasený tyl s velkým hermelínovým límcem. Hrudník modelky však nezakryl.

Emanuel Ungaro upřednostil v jarní kolekci 2018 balónový střih sukní u rukávů. Ten také ve své podstatě jednotil všechny modely. Barevně a vzorově si totiž značka vyzkoušela vše, co se jí zalíbilo. Od královsky modré, přes fialovo-růžovou až po smetanovou a šedou s leskem. Zaujalo také použití specifického průhledného materiálů, který vypadal, že byl vytištěn na 3D tiskárně. Emanuel Ungaro přinesl módu ženskou, svou a zároveň inovativní. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA EMANUEL UNGARO JARO 2018

Související články

Připravte se na kovbojku - Pre-fall Temperley London 2018

Britská značka si v rámci kolekce předcházející podzimní Ready-to-wear nachystala kovbojské klobouky, volány a přírodní barvy. Něčím to však později narušila. 

Celý článek

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Celý článek

Pre-Fall Bottega Veneta ve hře s geometrií

Přestupní stanice mezi jarní kolekcí prezentovanou v Miláně a podzimní přehlídkou, která se uskuteční v únoru v New Yorku. Takový je Pre-Fall návrháře Thomase Maiera pod Bottega Veneta.

Celý článek

ELIŠKA TOMKOVÁ PŘEDSTAVILA NOVOU KOLEKCI PRO PODZIM/ZIMA

Navštívit představení kolekce a zároveň přehlídku módní značky Elisha, která jak jistě víte, spadá pod návrhářku Elišku Tomkovou, byl rozhodně zážitek. Byl jsem neskutečně zvědavý, jak na mě kolekce bude působit, jelikož jako muž se na mnoho věcí dívám jinak, než žena. 

Celý článek

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Celý článek

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Celý článek

Zoe Kravitz a Laetitia Casta v nespoutané jarní módě Saint Laurent

Zoe Kravitz a Laetitia Casta jsou nové tváře jarní kampaně značky Saint Laurent. Nafotil je známý fotograf David Sims.

Celý článek

Kde uvede Chanel svou další přehlídku?

Značka Chanel uvede svou další kolekci v rodném městě Karla Lagerfelda. 

Celý článek