dnes je 21.07.2018 a svátek má Vítězslav

Emanuel Ungaro vdechl jarní kolekci trochu disca

Balónové sukně, hra s neobvyklými materiály a efektivní pozadí nám ve své jarní kolekci nabídla značka Emanuel Ungaro.

Začátek se mohl zdát pozvolný, šedá barva a dámský kostýmek nenaznačují ani částečně párty kolekci. I přesto se k ní značka Emanuel Ungaro postupem dobrala. Nevšedně zkombinovala vzory i barvy, vaší pozornosti rozhodně neujde vestový overal s růžovými květy a černými řasenými plastickými rukávky. Hned vzápětí na molo vstoupila modelka, která jakoby postrádala vrchní díl. Nahradil ho jen nařasený tyl s velkým hermelínovým límcem. Hrudník modelky však nezakryl.

Emanuel Ungaro upřednostil v jarní kolekci 2018 balónový střih sukní u rukávů. Ten také ve své podstatě jednotil všechny modely. Barevně a vzorově si totiž značka vyzkoušela vše, co se jí zalíbilo. Od královsky modré, přes fialovo-růžovou až po smetanovou a šedou s leskem. Zaujalo také použití specifického průhledného materiálů, který vypadal, že byl vytištěn na 3D tiskárně. Emanuel Ungaro přinesl módu ženskou, svou a zároveň inovativní. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA EMANUEL UNGARO JARO 2018

Související články

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Celý článek

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek

Do ulic New Yorku s podzimní Coach kampaní

Jak podle značky Coach vypadají podzimní newyorské ulice? Jsou plné vintage, boho a rockově laděných outfitů.

Celý článek