dnes je 23.02.2020 a svátek má Svatopluk

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Přidat na Seznam.cz
Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Všem bylo jasné, že o Matce draků ještě uslyšíme. A také že ano! Emilia Clarke, jedna z hlavních představitelek Her o trůny, přišla s nečekanou zprávou. Stala se totiž oficiálně první světovou ambasadorkou značky Clinique. Ach ta tajemná Daenerys!

15. ledna totiž tato kultovní značka krásy oznámila na svém instagramu, že novou a úplně první ambasadorkou kampaně pro Clinique iD se stává již zmíněná Emillia Clarke.

Tato řada je unikátní v tom, že nabízí vlastní hydratační systém, který je k dispozici ve 20 různých kombinacích, a to na základě specifických požadavků a potřeb vaší pleti. Lze si tak jednoduše vytvořit péči ušitou na míru. Na míru vaší pleti. 

Pokud vás trápí drobné linky a vrásky sáhněte po koncentrátu plném aktivních látek, jako je například syrovátkový protein. Ten při pravidelném používání pleť vyhlazuje a zároveň vypíná. Na unavenou pleť je jako dělaný koncentrát s taurinem. Ten se postará o to, aby vaší pleť povzbudil a dodal jí novou dávku energie. Toužíte-li po sjednoceném tónu pleti, vyzkoušejte rozjasňující koncentrát Clinique iD. Obsahuje extrakt z kořene anděliky japonské. Ta pleť nádherně rozjasní a vyrovná barevný tón pleti. Naopak koncentrát s obsahem AHA kyselin minimalizuje viditelnost rozšířených pórů. Při pravidelné aplikaci vám tak bude odměnou viditelné zlepšení textury pleti. Posledním barevným zázrakem je koncentrát s obsahem probiotických kvasinek. Ty vaši pleť zklidní, dodají jí potřebný komfort a současně zminimalizují začervenaní pleti. 

Všechny tyto koncentráty se kombinují s přípravky základní péče Clinique. Tím je lehký gel na vodní bázi, hydratační emulze, matující gel a nově také tónovaný BB-gel. Je jen na vás, jak si péči poskládáte podle potřeb vaší pokožky. 

clinique.cz, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
CLINIQUE CLINIQUE ID PÉČE NA MÍRU PLEŤ KOSMETIKA KRÁSA KRÁSA A ZDRAVÍ SPOLUPRÁCE EMILIA CLARKE INSPIRACE

Související články

MFW: JIL SANDER OSLAVUJE ŽENSKOST

Milánský týden módy je v plném proudu a další kolekci, která zde byla k vidění, budou milovat všechny ženy. Řeč je o módní přehlídce Jil Sander.

Celý článek

Bronzer, díky kterému budete vypadat jako brazilská bohyně

Bronzer je skvělý pomocník, který plně využijeme po celý rok. Jako mávnutím kouzelného proutku budete mít tvář štíhlejší a opálenější, přitom jeho aplikace nezabere mnoho času. Ovládněte kouzlo bronzeru, a budete vypadat jako brazilská bohyně.

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek představil novou kolekci s vlnami v hlavní roli

Honza Kořínek představil novou kolekci účesů s názvem Twenty20. V hlavní roli těchto účesů jsou krásné vlny a známý český kadeřník se nebojí hrát si ani s barvami.

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Pihy všude kam se podíváš aneb proč jsou rusovlasí lidé výjimeční

Zrzavým lidem byla vždy věnovaná větší pozornost. Dříve se na ně nahlíželo jako na osoby s ďáblem v těle, dnes už víme, že jsou to pouze lidé s jinou barvou vlasů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

5 tipů, jak jednoduše oživit pracovní outfit

Jeden z módních stereotypů by mohl být kancelářský outfit. Jelikož téměř každému se ihned vybaví usedlá uniforma v podobě dámského kostýmku. Máme pro vás několik tipů, jak lehce oživit pracovní outfit a tento mýtus vyvrátit.

Celý článek

Přichází svátek všech zamilovaných

Svátek plný lásky, náklonnosti, zamilovanosti, dárečků, květin a romantiky. Valentýn neboli svátek všech zamilovaných se slaví 14. února. Už i u nás začíná být oblíbený a ať ho slavíte či ne, určitě své drahé polovičce rádi uděláte radost.

Celý článek