dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Emma Stone a Alicia Vikander jako hvězdy nové kampaně Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
Jedny z nejkrásnějších kabelek světa jsou zároveň velmi populárními. Nejnovější trendy v kabelkách představují tři krásné herečky.

Emma Stone vedle své švédské kolegyně Alicie Vikander a francouzské herečky Ley Seydoux působí jako trio hodné být v popředí významného módního domu, kterým Louis Vuitton rozhodně je. Kampaň přináší několik snímků se svůdnými herečkami. Fotograf Craig McDean zvolil světlé pozadí, na kterém vše řádně vynikne. Marie-Amelie Sauvé stylizovala herečky do jednoduchých, téměř monochromatických outfitů, aby v kontrastu perfektně vynikly kabelky. Mezi nimi můžete vidět modely Capucines, Twist a Dauphine.

Trio hereček se rovněž objeví v krátkých digitálních filmech, které budou brzy zveřejněny, aby celou kampaň podpořily. Emma Stone je od prvopočátku spolupráce s touto značkou spojována s kabelkou Capucines. Alicia Vikander se objevila v roce 2016 v kampani s kabelkou Twist a Lea Seydoux je nejnovější velvyslankyní značky, která byla společně s kabelkou Dauphine nafocena v rámci spuštění kolekce Cruise 2019.

wwd.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY KABELKY LOUIS VUITTON KABELKY LOUIS VUITTON EMMA STONE ALICIA VIKANDER LÉA SEYDOUX

Související články

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Virgil Abloh vytvořil moderní a nespoutanou pánskou kolekci pro Louis Vuitton

Nová pánská kolekce módního domu Louis Vuitton prezentovaná v rámci pařížského týdne módy nabídla sportovní i elegantní oděvy. Kreativní ředitel Virgil Abloh zkrátka ví, jakým směrem se chce ubírat a rozhodně se nejedná o nudnou záležitost. 

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek

Od ohňostroje až po talismany aneb Nejnovější trendy ve špercích

V Las Vegas proběhla show, na které své aktuální šperky vystavily největší světové značky v této oblasti. Které jsou hitem pro letošní sezónu?

Celý článek