dnes je 05.06.2020 a svátek má Dobroslav

Emma Stone a Alicia Vikander jako hvězdy nové kampaně Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
Jedny z nejkrásnějších kabelek světa jsou zároveň velmi populárními. Nejnovější trendy v kabelkách představují tři krásné herečky.

Emma Stone vedle své švédské kolegyně Alicie Vikander a francouzské herečky Ley Seydoux působí jako trio hodné být v popředí významného módního domu, kterým Louis Vuitton rozhodně je. Kampaň přináší několik snímků se svůdnými herečkami. Fotograf Craig McDean zvolil světlé pozadí, na kterém vše řádně vynikne. Marie-Amelie Sauvé stylizovala herečky do jednoduchých, téměř monochromatických outfitů, aby v kontrastu perfektně vynikly kabelky. Mezi nimi můžete vidět modely Capucines, Twist a Dauphine.

Trio hereček se rovněž objeví v krátkých digitálních filmech, které budou brzy zveřejněny, aby celou kampaň podpořily. Emma Stone je od prvopočátku spolupráce s touto značkou spojována s kabelkou Capucines. Alicia Vikander se objevila v roce 2016 v kampani s kabelkou Twist a Lea Seydoux je nejnovější velvyslankyní značky, která byla společně s kabelkou Dauphine nafocena v rámci spuštění kolekce Cruise 2019.

wwd.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY KABELKY LOUIS VUITTON KABELKY LOUIS VUITTON EMMA STONE ALICIA VIKANDER LÉA SEYDOUX

Související články

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Piercingy v uších jako módní trend

Zdobení těla není v dnešní době nic neobvyklého a k tomu patří i propichování uší. Klasickou náušnici má asi každá žena, ale co pár děr přidat? Existuje několik možností a my vám je představíme.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Nechte se zlákat novou luxusní kolekcí šperků Tiffany & Co.

Americká značka Tiffany & Co. představila nevšední kolekci luxusních šperků. Nechte se zlákat třpytivým pozlátkem zabaleným do ikonické tyrkysové krabičky a objevte kouzlo diamantů.

Celý článek

Letní kolekce značky TONAK přináší lásku k tradici, řemeslu i přírodě

Nová kolekce spojuje klasické kořeny řemesla s aktuálním tématem udržitelnosti, etiky a celkového pojetí SLOW fashion.

Celý článek

Dubnové must have v pohodlí domova

Jestli jste s tím ještě nezačali, je nejvyšší čas alespoň část „nouzového stavu“ věnovat sami sobě. Nevíte odkud začít? Udělejte si pohodlí, jdeme na to!

Celý článek

Nová kampaň na kolekci brýlí Gucci byla zasazena do osmdesátých let

Kreativní ředitel Alessandro Michele se opět nebál odvázat. Celá kampaň značky Gucci je zasazena do losangeleské prodejny desek Amoeba Music Hollywood, která svým interiérem i exteriérem připomíná skutečné osmdesátky. 

Celý článek
Jarní trendy ve špercích

Talismany, hravé korálky či pánský styl řetízků aneb Pojďme přivítat jaro barevnými šperky

S příchodem jara vítáme nové začátky a děláme tlustou čáru za pošmourným počasím a náladou. S tím se pojí i čistka našeho šatníku. Dnes se ale zaměříme na vaše šperkovnice. Nevyhazujte, recyklujte!

Celý článek