dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Přidat na Seznam.cz
Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

foto: s laskavým svolením značky Prada

Emma Watson se při pózování na fotkách kampaně chlubí extra krátkým pixie účesem, který je často označován za chlapecký. Výrazné náušnice ve tvaru trojúhelníku s logem Prada, černý top a výrazné černé oční linky namalované v asymetrických liniích dělají Emmu nezapomenutelnou.

„Prada vždy přesahovala tradiční modely a archetypy představující krásu a je známá svou ženskostí, která zpochybňuje konvence. Je potěšením vytvořit kampaň a reprezentovat vůni s tak hlubokým filozofickým konceptem a iniciativami udržitelnosti způsobem, který je opravdu skutečný a relevantní,“ vyjádřila se ke kampani herečka Emma Watson.

foto: s laskavým svolením značky Prada

Bílá ambra, poupě neroli a bílé pižmo jsou některé z tónů, které lze najít v parfému Prada Paradoxe. Je popisována tím, že má teplé květinové aroma. Značka také informuje o tom, že vůně má nadčasovou, ale avantgardní kvalitu.

„Emma Watson je zmocněnou elegancí a má všímavého, angažovaného ducha, odhodlaného pro pozitivní evoluci – dokonalé ztělesnění nové ženské vůně Prada. Její rozsáhlá práce, od herectví po aktivismus, je více než inspirativní, každá činnost je znakem její autenticity a schopnosti inspirovat a mluvit k mladé generaci, která také vyžaduje autenticitu,“ říká Yann Andrea, generální ředitel Prada Beauty International.

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA PARFÉMY PRADA EMMA WATSON PRADA VŮNĚ

Související články

Podzimní novinky Dermacol

DERMACOL PŘEDSTAVUJE PODZIMNÍ NOVINKY

Zajímá vás, jaké novinky si připravila značka Dermacol na tento podzim? Pokud očekáváte něco s vůní skořice, jablka či jiných typicky podzimních tónů, překvapíme vás. Novinky tentokrát voní magnoliemi, citrusy, zázvorem, jasmínem či vanilkou.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Celý článek

ICONIC by Tatiana je parfém plný opojné vůně, díky kterému budete ještě více nespoutaná a osobitá

Tatiana Kuchařová do své ICONIC rodiny přivítala nového člena. Je jím její první parfém, na kterém spolupracovala s Tomáše Arsovem.

Celý článek

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek