dnes je 20.03.2018 a svátek má Světlana

Emma Watson na premiéře filmu The Circle zářila

Šaty značky Louis Vuitton navržené Nicolasem Ghesquière byly jedinečnou volbou pro příležitost premiéry nového filmu, ve kterém si zahrála krásná Emma Watson.

Kolekci Cruise pro rok 2018 je možné zakoupit či zapůjčit již nyní. Jste-li hollywoodská hvězda pochopitelně. Což Emma Watson jednoznačně je, proto si šaty k této příležitosti pořídila.

Šaty, které herečka zvolila na premiéru v Paříži, jsou bez rukávů, se zlatým zdobením, bílé tričko vespod má grafický potisk a oproti původní verzi si nechala Emma sukni podšít neprůsvitnou vrstvou. Šaty jí padly jako ušité na míru.

Ve filmu the Circle si Emma střihla hlavní roli vedle herecké hvězdy Toma Hankse. Film pojednává o době neomezených možností, světě bez válek, nemocí a hladu. Největší high-tech společnost The Circle dokáže vyřešit každý problém. I proto sem nastupuje mladá dívka Mae (Emma Watson). Její šéf je zakladatel společnosti (Tom Hanks) a vizionář, který zde vytvořil ráj na Zemi. Touží po dokonalém světě bez tajemství a s naprostou otevřeností, proto chce všechny obyvatele sledovat a zjistit, jak se chovají, když jsou pozorování. Mae se rovněž vrhá do projektu, když najednou začne vídat tajemného muže. Jak celý příběh dopadne? Nechejte se překvapit a zajděte si do kina  na film.

fashionista.com

ZE SPOLEČNOSTI EMMA WATSON TOM HANKS THE CIRCLE LOUIS VUITTON

Související články

První TOP STAR & PLAYBOY PARTY hýřila dobrým jídlem a celebritami

Pozvánku, která nám na tuto historicky první událost přišla, jsme rozhodně nemohli ignorovat. Za Móda.cz musíme hodnotit, že se akce podařila na jedničku.

Celý článek

Poslední šance přihlásit se do České Miss 2018

Před námi je poslední casting. Proběhne už 17. března a jde o jedinečnou příležitost na přihlášení do prestižní soutěže Česká Miss 2018.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Oblečení Seleny Gomez x Coach a korektory Kim Kardashian

Selena Gomez pracuje na oblečení ve spolupráci se značkou Coach a blíží se korektory KKW od Kim Kardashian. 

Celý článek

Jaké akce nepropásnout během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Pražský Fashion Week začíná už tento týden s velmi pestrým programem. Připravili jsme si pro vás seznam akcí, které nesmíte propásnout.

Celý článek

Známe další semifinalistky České Miss! Z brněnského castingu postoupilo 13 dívek

Další casting do prestižní soutěže České Miss je za námi. Z Brna postoupilo 13 dívek. Vítězky předchozích ročníků zaujaly v modelech návrháře Luďka Hanáka.

Celý článek

Na trh míří nový magazín pro mileniály ABOUT

Na český trh uvádí nakladatelství Burda nový titul určený pro mladou generaci. Ponese název About a bude se soustředit na design, módu, umění a lifestyle.

Celý článek

Základem je dobrý marketing, jsou přesvědčeni sourozenci Ponerovi

Móda.cz vyrazila za Nikol a Jakubem tvořícími pod značkou Poner. Čemu vděčí za svůj úspěch, proč už neoblékají všechny celebrity a co plánují do budoucna?

Celý článek

Elegance sama v podání Emmy Watson v australské Vogue

Březnu 2018 kraluje herečka Emma Watson, alespoň v podání aktuální obálky australské Vogue.

Celý článek