dnes je 16.01.2019 a svátek má Ctirad

ETHER na MBPFW 2014

Značka Ether předvedla na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu kromě kožených doplňků navíc i celou dámskou kolekci pro sezónu Jaro / Léto 2015.

Eva Vontorová, jež před čtyřmi lety značku Ether založila, zpočátku vyráběla jen kožené doplňky. Na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu však součástí její kolekce byla i dámská linie pro nadcházející jarní a letní sezónu s názvem Alia. Tu Eva založila na pastelových barvách v kontrastu s černou, průhledných látkách a výrazném líčení.

Návrhářka nakombinovala barvy, materiál i jeho strukturu do kontrastů. Lesklé a matné, průsvitné a neprůhledné, světlé a tmavé. Značka využila všechny základní protiklady a spojila je s asymetrií. U kožených kabelek si můžete vybrat z několika velikostí, tvarů a odstínů, jedno mají však módní doplňky od Ether společné - nadčasovost a univerzálnost, které u kabelek vítáme.

Zdroj: Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

ETHER MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND MBPFW 2014

Související články

Návrhářka Eva Vontorová představila se svou značkou Ether novou kolekci

V druhé polovině června proběhla v Praze módní přehlídka české značky Ether ve spolupráci s Deelive design store. NOVA COLLECTION ukázala jedinečné modely s originálními doplňky.

Celý článek

Módu vnímám jako žena

"Móda u nás." To, co jsem viděla na MBPFW a na dalších přehlídkách mne nadchlo. Mám pocit, že móda a vše kolem ní, se v Čechách posouvá stále vpřed.

Celý článek

DEN DRUHÝ - Mercedes-Benz Prague Fashion Week v kresbě

Den druhý. Výtvarné pojetí modelů a tvůrčí myšlenkový přístup Terezy nás opravdu nadchl a reakce našich čtenářů nás utvrzují, že to byla správná volba. Nabízíme vám další črty modelů z druhého dne konání MBPFW. 

Celý článek

Magazín Móda na přehlídkách ODIVI a ETHER na MBPFW 2016

Ani na dalších přehlídkách z letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku nechybí tým magazínu Móda. Právě díky tomu vám můžeme přinést aktuální informace z kolekcí ODIVI a ETHER.

Celý článek

MBPFW 2016 – Are you ready?

Již tuto středu začíná pravidelná kulturní a společenská událost, jež každým rokem představuje formou přehlídek tvorbu našich nejlepších módních návrhářů. Těšíte se, co letošní ročník přinese?

Celý článek

Svatební kolekce TIQE by Petra Balvínova

Značka TIQE návrhářky Petry Balvínové představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015 v jedné kolekci hned 3 svatební řady.

Celý článek

Prague Design Week 2015

11. – 17. 5. se na Prague Design Weeku v Kafkově domě mezi 74-mi vystavovateli prezentovalo i množství módních návrhářů, značek či projektů. Které oděvní instalace nás oslovily?

Celý článek