dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

ETHER na MBPFW 2014

Značka Ether předvedla na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu kromě kožených doplňků navíc i celou dámskou kolekci pro sezónu Jaro / Léto 2015.

Eva Vontorová, jež před čtyřmi lety značku Ether založila, zpočátku vyráběla jen kožené doplňky. Na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu však součástí její kolekce byla i dámská linie pro nadcházející jarní a letní sezónu s názvem Alia. Tu Eva založila na pastelových barvách v kontrastu s černou, průhledných látkách a výrazném líčení.

Návrhářka nakombinovala barvy, materiál i jeho strukturu do kontrastů. Lesklé a matné, průsvitné a neprůhledné, světlé a tmavé. Značka využila všechny základní protiklady a spojila je s asymetrií. U kožených kabelek si můžete vybrat z několika velikostí, tvarů a odstínů, jedno mají však módní doplňky od Ether společné - nadčasovost a univerzálnost, které u kabelek vítáme.

Zdroj: Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

ETHER MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND MBPFW 2014

Související články

Módu vnímám jako žena

"Móda u nás." To, co jsem viděla na MBPFW a na dalších přehlídkách mne nadchlo. Mám pocit, že móda a vše kolem ní, se v Čechách posouvá stále vpřed.

Celý článek