dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Ewa Farna má sice boky, ale i styl!

Přidat na Seznam.cz
V posledních měsících se proslavila tím, že hlásá, jak je svá ve svém největším singlu od jejího návratu zpět na českou hudební scénu BOKY. Specifický je i její osobní styl.

Má sice boky jako skříň, kromě toho ale také slávu, obrovskou pozornost médií a styl. Česká a polská zpěvačka Ewa Farna, jejíž jméno je často počešťováno na Eva Farná, se před několika měsíci dostala opět do velkého zájmu novinářů. Nejvíce ze všeho si všímají její postavy, která do společnosti 21. století tak nějak nezapadá. Farna totiž nemá míry modelky a nestydí se za to. Ostatně jako výsměch všem, kteří ji z důvodu plnoštíhlé postavy uráží, poslala vtipný a velmi chytlavý vzkaz v písni BOKY JAKO SKŘÍŇ. 

Vzhledem k tomu, že její tělo nespadá do idealizovaných měr 90-60-90 (které ve skutečnosti modelky vůbec nemají!), by se mohlo zdát, že během jejího oblékání dochází k přešlapům. Ve většině případů tomu tak vůbec není. Ewa Farna se obléká barevně, žensky a sexy, a ví, co si se svou postavou může dovolit. Důraz přikládá odhalování plného dekoltu nebo štíhlých nohou a bříško šikovně maskuje. Na nás nejvíce zapůsobily její osobní modely, ve kterých se pohybuje mimo reflektory a přináší je svým fanouškům prostřednictvím sociálních sítí. 


Facebook/ewafarna ; Instagram 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÉ OBLEČENÍ EWA FARNA STYL OTFITY CELEBRITA ZPĚVAČKA

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek