dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Exotická kráska Leomie Anderson je nejnovějším andílkem Victoria’s Secret

Přidat na Seznam.cz
Andělská rodina Victoria’s Secret se opět rozrůstá! Nedávno své nadšení sdílela maďarská rodačka Barbara Palvin a rusovláska Alexina Graham. Štěstím se nyní dojímá exotická kráska Leomie Anderson.

Před pár dny celosvětová značka spodního prádla Victoria’s Secret oznámila světu jméno novopečeného andílka. Je jím exotická kráska, 26letá londýnská rodačka Leomie Anderson.

Své nadšení sdílel nový andílek na svém instagramové účtu se slovy: „Kamarádi, jsem stále v šoku. Stalo se něco, o čem jsem se bála i jen snít, že by se to vůbec kdy mohlo stát skutečností. Jsem nesmírně šťastná, že vám mohu oznámit, že jsem se stala novým andílkem Victoria’s Secret!“ napsala Leomie Anderson.

Svoji modelingovou kariéru začala před 9 lety. Poprvé se ukázala na přehlídce amerického módního návrháře Marca Jacobse. Za jejími úspěchy stojí také přehlídky pro Moschino, Tom Ford, Chloé, Fenty Puma, Calvin Klein, Giorgio Armani, Oscar de la Renta, Ralph Lauren, Yeezy nebo Tommy Hilfiger.

Volbu značky chválilo na sociálních sítích mnoho uživatelů, avšak vzhledem k posledním událostem zůstávají k Victoria’s Secret skeptičtí. Odmítnutí faktu, že modelingový průmysl by neměl zahrnovat plus-size modelky ani transgender, které vyústilo ze slov ředitele a mluvčího Edwarda Razeka, vyvolalo ve společnosti silný hněv. Možná právě díky Leomii, která je mimo jiné také aktivistkou za práva žen, vezme společnost andělskou značku na milost.

Zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO SPODNÍ PRÁDLO VICTORIA'S SECRET VICTORIA'S SECRET

Související články

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

LAFORMELA na MBPFW 2019 přinesla městský styl

LAFORMELA je značkou návrhářského DUA (původně TRIA), která představila v neděli svou dámskou kolekci na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Celý článek

Temná romantika i něžné vzpomínky na dětství u Alexandra McQueen

Definitivní dokonalost krejčoviny byla stvořena u Alexandra McQueen. Sofistikované střihy, nabírání látek a asymetrie jsou vítězné kombinace. Návrhářka Burton se inspirovala svým dětstvím.

Celý článek

TOP 15 nejslavnějších Chanel přehlídek

Nikdo jiný nedokázal najít inspiraci tam, kde ji nikdo nehledal, jako nedávno zesnulý Karl Lagerfeld. Jaké nejkrásnější přehlídky v posledních letech vymyslel? Nechte se unést do nádherného světa Chanel...

Celý článek

Vítězství feminismu a sportu u Christiana Dior

Síla žen, návštěva minulosti a sportovní siluety jsou jen zlomkem toho, co Christian Dior v nové podzimní kolekci nabízí. Co vedlo návrhářku Chiuri právě k těmto tématům?

Celý článek

Živelná, nedbalá a barevná 90. léta vévodila kolekci Versace

Neučesaný grunge styl v kombinaci lidské živelnosti, volnosti ale také zvířecích vzorů, tweedu a rock’n’rollové kůže. Tak předvedla novou kolekci podzim/zima 2019 italská návrhářka Donatella Versace.

Celý článek

Roberto Cavalli se v podzimní kolekci vrací ke kořenům

Kreativnímu řediteli Paulu Surridge se v nové kolekci módního domu Roberto Cavalli podařilo najít rovnováhu mezi silným dědictvím značky a jeho osobní vizí. Výsledkem je moderní kolekce, která nadchne kreativitou i barevnou paletou. 

Celý článek

Procházka v oblacích na přehlídce JW Anderson

Představivost a fantazie návrháři JW Andersonovi nechybí. Jeho modelky měly vypadat jako by chodily v oblacích.

Celý článek