dnes je 17.02.2020 a svátek má Miloslava

Exotická kráska Leomie Anderson je nejnovějším andílkem Victoria’s Secret

Přidat na Seznam.cz
Andělská rodina Victoria’s Secret se opět rozrůstá! Nedávno své nadšení sdílela maďarská rodačka Barbara Palvin a rusovláska Alexina Graham. Štěstím se nyní dojímá exotická kráska Leomie Anderson.

Před pár dny celosvětová značka spodního prádla Victoria’s Secret oznámila světu jméno novopečeného andílka. Je jím exotická kráska, 26letá londýnská rodačka Leomie Anderson.

Své nadšení sdílel nový andílek na svém instagramové účtu se slovy: „Kamarádi, jsem stále v šoku. Stalo se něco, o čem jsem se bála i jen snít, že by se to vůbec kdy mohlo stát skutečností. Jsem nesmírně šťastná, že vám mohu oznámit, že jsem se stala novým andílkem Victoria’s Secret!“ napsala Leomie Anderson.

Svoji modelingovou kariéru začala před 9 lety. Poprvé se ukázala na přehlídce amerického módního návrháře Marca Jacobse. Za jejími úspěchy stojí také přehlídky pro Moschino, Tom Ford, Chloé, Fenty Puma, Calvin Klein, Giorgio Armani, Oscar de la Renta, Ralph Lauren, Yeezy nebo Tommy Hilfiger.

Volbu značky chválilo na sociálních sítích mnoho uživatelů, avšak vzhledem k posledním událostem zůstávají k Victoria’s Secret skeptičtí. Odmítnutí faktu, že modelingový průmysl by neměl zahrnovat plus-size modelky ani transgender, které vyústilo ze slov ředitele a mluvčího Edwarda Razeka, vyvolalo ve společnosti silný hněv. Možná právě díky Leomii, která je mimo jiné také aktivistkou za práva žen, vezme společnost andělskou značku na milost.

Zdroj: pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO SPODNÍ PRÁDLO VICTORIA'S SECRET VICTORIA'S SECRET

Související články

Marc Jacobs předvedl na NYFW strhující taneční show

Marc Jacobs doslova elektrizoval celý New York svou novou podzimní kolekcí ready-to-wear 2020. Jeho show měla všechno, co si na přehlídce v týdnu módy můžete přát.

Celý článek

Michael Kors spojil country s městskou modernou ve své podzimní kolekci 2020

Módní návrhář Michael Kors našel inspiraci pro svou novou podzimní kolekci ready-to-wear 2020 v country, a tak i svou přehlídku na newyorském týdnu módy přenesl do dřevěných stájí country baru.

Celý článek

Trendy pro rok 2020 ve světě luxusního spodního prádla

I ve světě spodního prádla panuje pravidlo, že přírodní materiály vám dopřejí maximální pohodlí. A když jde pohodlí ruku v ruce s luxusním vzhledem, pak není co řešit.

Celý článek
Spodní prádlo 2020

Spodní prádlo 2020: pohodlí a oslava ženského těla

Svůdné prádlo nutně nemusí znamenat nepohodlí. Vybírejte si tak, abyste se cítily sebevědomě, ale komfortně zároveň. A pokud si nevíte rady či se chcete inspirovat, čím překvapit svou drahou polovičku, poradíme vám.

Celý článek

Přichází velký zlom: Victoria's Secret najmula první plus-size modelku

Jedna z nejpopulárnějších značek spodního prádla poprvé přichází s modelkou větší velikosti. Někteří kritici však vzkazují, že tento krok učinili příliš pozdě.

Celý článek

Přehlídka Balenciaga v Paříži byla inspirována političkami a Evropským parlamentem

Originální a trochu zvláštní, tak hodnotí kritici přehlídku Balenciaga jarní a letní kolekce 2020. Od doby, co značku převzal Demna Gvasalia, se toho změnilo hodně, nikdy však kolekci nepředváděli obyčejní pracovníci jako učitelé, opraváři a další. Až teď!

Celý článek

Na kolekci Alexander McQueen pracovali všichni zaměstnanci značky jako součást teambuildingu

Módní magazíny se jí nebály nazvat nejkrásnější kolekcí značky v novodobé historii. Jeden outfit lepší než druhý. Řeč je o nové kolekci Alexander McQueen jaro a léto 2020.

Celý článek

Dětské kyblíčky na pláž v kolekci Nina Ricci 2020 proměnily Paříž na jedno velké hřiště

Pařížský týden módy je v plném proudu. Svou kolekci zde představila i značka Nina Ricci pod taktovkou návrhářů Rushemyho Bottera a Lisi Herrebrugh.

Celý článek