dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Fabletics: nová značka sportovního oblečení od Kate Hudson

Přidat na Seznam.cz
Kate Hudson se minulý rok rozhodla, že vedle herectví zkusí štěstí i ve světě módy. A soudě podle toho, jak úspěšnou se její značka sportovního oblečení Fabletics stává, zatím se jí v nové práci daří výborně.

V hereččině internetovém obchodě najdete praktické a pohodlné, ale přitom trendy a cenově dostupné oblečení pro sport a fitnes, které podle jejích slov předtím na trhu chybělo.

Jedinou podmínkou registrace do eshopu je vyplnění krátkého dotazníku, pomocÍ kterého Fabletics svého zákazníka lépe pozná a pomůže mu vybrat outfit přesně podle jeho zaměření a preferencí.

Právě díky úzkému kontaktu s klientkami může značka přicházet každý měsíc s novými modely pro všechny typy postav a na základě individuálních přání je i ušít na míru nebo přetvořit.

Jak říká sama zakladatelka značky Kate Hudson: "Když pracujete v tomhle byznysu, nemůžete myslet jen samy na sebe, ale naopak je nutné se vžít do ostatních a pomoci jim najít to, co je pro ně nejvhodnější."

Zdroj obrázků: vogue.co.uk

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI FABLETICS KATE HUDSON SPORTOVNÍ OBLEČENÍ FITNES ESHOP

Související články

Návrhář Demna Gvasalia v nové kolekci Balenciaga předvedl provokativní módní show

Hackingový projekt značek Gucci a Balenciaga pokračuje i v aktuální kolekci. Jarní hra plná provokace a zamyšlení, co je skutečné a co ne, vám zamotá hlavu.

Celý článek

TALABAYA: Čisté linie a elegance pod silným vlivem Orientu představuje návrhářka Mirka Talavašková ve svém novém ateliéru

Česká návrhářka Mirka Talavašková si dává záležet na tom, aby každý model vystihl přednosti své majitelky. V jejím novém ateliéru TABALAYA vynikají zejména osobní přístup, precizní práce i silný vliv jiných kultur.

Celý článek

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek