dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Fashion Fund 2014: v silné konkurenci zvítězil Peter Pilotto

Přidat na Seznam.cz
„Christopher a Peter si vítězství letošního ročníku Fashion Fund opravdu zaslouží.

Vítězem 014 BFC/Vogue Designer Fashion Fund se stal Peter Pilotto, který spolu s Christopherem de Vosem obstál ve velké konkurenci, když dokázal porazit takové hvězdy jako Emiliu Wickstead, House of Holland, Mary Katrantzou nebo Zoe Jordan.

Mezi ceny, které designéři získali patří i roční instruktážní program a grant ve výši dvou set tisíc liber financovaný např. značkami Burberry, Debenhams, Harrods nebo Topshop a také magazínem Vogue.

„Christopher a Peter si vítězství letošního ročníku Fashion Fund opravdu zaslouží. Zůstávají věrni svému původnímu závěru být značkou založenou na potiscích a výrazných barvách, ale dokázali si rychle vytvořit jmého a expandovat do takových rozměrů, že nyní mohou konkurovat světovým značkám s mnohem delší historií. Je pro nás velkým potěšením, že je můžeme podporovat," říká editorka britského Vogue a předsedkyně poroty Alexandra Shulman.

Charakteristický je pro ně digitální potisk v zářivých barvách, který si oblíbily např. i Rihanna, Cate Blanchett nebo Kristen Stewart.
V minulém roce začali tito designéři spolupracovat s americkým maloobchodním řetězcem Target, jejich společná kolekce bude na prodej od začátku února.
„Peter Pilotto a Christopher de Vos tvoří neuvěřitelně dynamický tým, který od svého vzniku v roce 2007 dosáhl už mnoha úspěchů a díky jasným barvám a nezapomenutelným potiskům si získal pozornost módního průmyslu i veřejnosti," vysvětluje Caroline Rush, výkonná ředitelka organizace British Fashion Council. „Ukazují, že jsou vzkvétající módní značkou, která má předpoklady stát se světově úspěšnou."

K nejúspěšnějším vítězům minulých ročníků Fashion Fund patří např. Christopher Kane, Erdem, Jonathan Saunders či Nicholas Kirkwood.

Zdroj: vogue.co.uk, blogs.artinfo.com
Autor: Dana Halušková

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY PETER PILOTTO ZÁŘIVÉ BARVY RIHANNA FASHION FUND 2014

Související články

Rihanna je tváří nové žhavé lesklé novinky od Fenty Beauty

Značka Fenty Beauty by Rihanna představila nový lesk a rozjasňovač na rty v jednom. Tváří této kampaně se nestal nikdo jiný než známá zpěvačka Rihanna.

Celý článek

Nová valentýnská kolekce značky Savage x Fenty v hlavní roli s Rihannou

Valentýn se blíží a zpěvačka Rihanna odtajnila se svým týmem novou lingerie kampaň s názvem Fenty x Valentyne's Day. Dominantní barvou spodního prádla byla samozřejmě červená ve všech svých podobách. 

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Strhující show Valentino 2020 v nejslavnějším filmovém studiu Evropy

Souboj reality a snů. I tak by se dala popsat kolekce Valentino podzim / zima 2020 haute couture. Celá koncepce však musela být přetvořena na základě opatřeních, která souvisejí s koronavirem. Módní domy se připravují na to, že sezóní přehlídky již nebudou, co bývaly.

Celý článek

Obuj se jako Rihanna

V módním světě existuje mnoho vzorů, které denně inspirují milióny lidí po celém světě ať už svými outfity nebo velkými činy. A co teprve když jde o takové vzory, které jsou kombinací obojího? Značka Puma volí pro své nové kolekce přesně takové ambasadorky!

Celý článek

Jaké módní trendy definují poslední dekádu?

Rok 2020 je tu, a proto přicházíme s ohlédnutím na téma, jaké byly největší trendy poslední dekády. Během této doby sice vzniklo mnoho nových módních kreací, ale ty, které patřily k nejúspěšnějším, se vrátily z minulých dob. 

Celý článek

Rihanna představila novou Fenty kolekci s názvem 'City Bloom'

Zpěvačka Rihanna představila novou módní kolekci Fenty s názvem City Bloom. Kolekce je inspirovaná každodenním stylem mocných žen, které žijí dle svých vlastních pravidel a ideálů.

Celý článek

Rihannina značka Fenty byla nominovaná v rámci Fashion Awards v kategorii 'Urban luxe'

Rihannina stále čerstvá módní značka Fenty byla nominovaná v rámci každoročně pořádaných módních cen v kategorii Urban Luxe. Uvidíme, zda 2. prosince šanci promění, či nikoliv. 

Celý článek