dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Felipe Oliveira Baptista, kreativní ředitel značky Lacoste, odstoupil

Přidat na Seznam.cz
Zdá se, že změny ve vedení módních domů jsou letos na denním pořádku. Odchod hlásí kreativní ředitel známé francouzské značky.

Módním světem zarezonovala další velká zpráva. Kreativní ředitel značky Lacoste, Felipe Oliveira Baptista, začátkem tohoto měsíce odstoupil. V tomto známém módním francouzském domu působil již od roku 2010. Pro celou značku to však bude znamenat značné komplikace. Příprava kolekce pro jaro/léto 2019 se bude muset obejít bez kreativního ředitele a ve svých rukou ji tak bude mít tým designérů. My jsme nyní velmi zvědaví, kdo bude Felipeho nástupcem a jak se změní organizace a fungování.

K takto významným změnám se vyjádřil také CEO značky Lacoste Group, Thierry Guilbert "Felipe, který se celých 8 let podílel na psaní zásadních kapitol historie značky. „Jsme mu velmi vděční, že přispěl k uměleckému a komerčnímu rozvoji naší značky. Nyní započne nová fáze a jsme si jistí, že naše značka bude úspěšná i nadále. Filipovi přejeme mnoho úspěchů v jeho dalších projektech." V době, kdy vznikl rozhovor s Guilbertem, stála značka Lacoste před velkými strategickými rozhodnutími - řešila se spolupráce se značkou Supreme, otevírání nových obchodů ale také účast na Pařížském Fashion Weeku. 

Guilbert také poprosil celý tým, aby se soustředil na klíčové prvky Lacoste, aby bylo vyznění značky jednoznačné a zákazníci přesně věděli, co děláme. "Jsme módní značka? Jsme sportovní značka? Soustředíme se na hlavní dva aspekty; Sportovní eleganci a francouzské chic cítění."

fashionista.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ DOMY ZE SPOLEČNOSTI LACOSTE FELIPE OLIVEIRA BAPTISTA AKTUÁLNĚ MÓDNÍ NOVINKY

Související články

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Lidé mají k našemu pivu vztah, jsou to naši patrioti, usmívá se hlavní sládková pivovaru Zubr Nataša Rousková

Přinášíme vám exkluzivní letní rozhovor s "první dámou" pivovaru ZUBR. Nataša Rousková z pivovaru Zubr nám vyprávěla nejen o své práci, ale také o rodinném životě a o vztahu Čechů k pivovarnictví jako k národnímu pokladu. Na zdraví!

Celý článek
Festival Karlovy Vary

MOËT & CHANDON PŘIPÍJEL NA PROJEKT PATRON DĚTÍ V KARLOVÝCH VARECH

Známé osobnosti Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech si letos připily s šampaňským Moët & Chandon na projekt Patron dětí. Při této příležitosti si mohly osobnosti festivalu užít zároveň koncert Emmy Smetany a Jordana Haje.

Celý článek

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek