dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Femme fatale od Sophistic by Veronika

Přidat na Seznam.cz
Pokud si představujeme femme fatale, je to přesně ta žena, kterou pro podzimní a zimní kolekci značky Sophistic by Veronika stvořila Veronika Štěrbová a zachytila Eva Neužilová.

Značka Sophistic by Veronika se sezónu co sezónu vyvíjí. Veronika Štěrbová nikdy nezůstane stát na jednom a tom samém místě příliš dlouho. Minulý rok jsme si užili květiny, kolibříky, hořčičně žlutou i lahvově zelenou, letos se Veronika pustila do exotického potisku, výrazné modré a oranžové a zcela nově do kůže, hedvábí a jemnějších odstínů. Se Sophisticem se jeho zákaznice zkrátka nemají šanci nudit.

Novou kolekci pro sezónu Podzim/Zima 2016/2017 prezentují Kateřina Krobová a Zuzana Pavlů. Obě ve stylu femme fatale excelují na jedničku. A abychom nezapomněli, kolekce nese příznačný název - Svůdná

Klientky značky, stálé i ty potenciální, se mohou těšit na kontrast kůže a hedvábí, nádherné barvy a výstřihy. Z palety barev musíme zdůraznit hlavně pudrově růžovou, nebesky modrou a metalicky stříbrnou. Pokud hledáte své svůdné já, v showroomu Sophisticu ho možná najdete. Takhle výrazná a extravagantní Veronika ještě nikdy nebyla, ale nová kolekce ukazuje, že Sophistic má sebevědomí na to, aby prozkoumával nové vody a nové cesty. Oblíbené střihy ovšem zůstávají, těšit se můžete na Veroničiny typické siluety a variabilní kabát. Bez něj by to snad už ani nebyl Sophistic.

Foto: Sophistic by Veronika, Eva Neužilová

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA VERONIKA ŠTĚRBOVÁ VERONIKA BENEŠOVÁ SOPHISTIC BY VERONIKA SOPHISTIC PODZIM/ZIMA 2016/2017

Související články

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Limitovanou kolekci Mi fashion label si zamilují mimo jiné všichni skuteční snílci

Nejnovější kolekce oblíbené značky přináší fascinaci snem a podvědomím stejně jako touhou a svobodou. Všichni snílci zpozorněte, v této kolekci ambice mění realitu.

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek