dnes je 09.08.2022 a svátek má Roman

Ferrari California T v neonových barvách

Přidat na Seznam.cz
Švýcarský umělec řádil v italském Maranellu! Chloubu tamní automobilky Ferrari pohltily hektolitry neonových barev.

Švýcarský umělec Fabian Oefner navštívil legendární automobilku Ferrari v italském Maranellu, aby zde odhalil nespoutanou sílu nejnovějšího modelu vozu Calirofnia T. Ta mu učarovala natolik, že se rozhodl dravost a skvostný design supersportu demonstrovat sobě vlastním způsobem.

Oefner v Maranellu navázal na svůj dlouhodobý experiment s vizualizací pro lidské oko neviditelného času. Skvostný design, vysokou rychlost a nespoutanou sílu, která žene vůz Ferrari California T vpřed, Švýcar demonstruje přímo na karoserii italského hřebce, zkrápěné hektolitry neonových barev. Duhová sprcha byla vytvořena vzduchovými pistolemi se speciálními tryskami, které hnaly barvu proti vozu rychlostí až 240 km/h.

Zdali se interpretace vlastních dojmů z jízdy v nové Californii T Oefnerovi podařila, posuďte sami z následujících fotografií a videa. 

 

 

 

 

Zdroj: Fabian Oefner, youtube

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN FERRARI MODERNÍ UMĚNÍ FABIAN OEFNER

Související články

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek

Výběr zajímavých pražských výstav

Naše hlavní město je plné muzeí a galerií, a je jich tolik, že se v nich skoro až nedá vyznat. Pokud tedy máte zájem se obohatit a nechat se inspirovat, kam stojí za to vyrazit, přinášíme vám pár tipů toho nejlepšího, co jsme objevili.

 

Celý článek

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Technické džíny - co umí?

Pokročilá doba umožňuje propojování objektů do takové míry, že technicky promakané můžete nosit i džíny. Co umějí?

Celý článek

Pryč s nudou a šedí - Martin Horák na zdech Galerie 1

Mladý umělec Martin Horák se dočkal prvního velkého uznání. Jeho abstraktní tvorba visí v centru Prahy.

Celý článek
fujifilm

FUJIFILM uvedl na trh nové foťáky. Odoláte jim?

Společnost Fujifilm se věnuje mnoha zajímavým oblastem, mezi které patří třeba digitální fotoaparáty. Právě fotoaparátům se dnes budeme věnovat, protože společnost představila tři nejnovější produkty, o kterých byste měli rozhodně vědět.

Celý článek

Designérka Zuzana Šislerová navrhla dětský nábytek

Komodu Prasátko, vysokou skříň Kočku i noční stolek Koťátko najdete u nové značky Dotties. Navrhla ho mladá návrhářka Zuzana Šislerová.

Celý článek

12 nejkrásnějších barů a restaurací ve světě

Mělo by to tak být všude. Příležitost najíst se či ochutnat kvalitní koktail jen v překrásném prostředí příjemné restaurace či baru. Hm, to by se nám opravdu líbilo!

Celý článek