dnes je 23.08.2019 a svátek má Sandra

Finále ságy X-men si nenechala ujít Ornella Koktová ani další hvězdy českého showbyznysu

Přidat na Seznam.cz
Praha má za sebou dlouho očekávanou slavnostní premiéru filmu X-men: Dark Phoenix. Velkolepé finále oblíbené ságy o lidských mutantech s nadpřirozenými schopnostmi přilákalo do kina i některé hvězdy českého showbyznysu.

Film X-men: Dark Phoenix je opravdu velká věc ve světě kinematografie. Jedná se o vyústění veškerých vyřčených i nevyřčených zápletek, které filmy z této ságy divákům po všechny ty roky přinášely. A opravdu, při některých scénách, navzdory vysokým tropickým teplotám, běhal mráz po zádech. X-meni totiž tentokrát čelí nebezpečí, které číhá v jejich vlastních řadách. Jean je zasažena neznámou silou, která z ní udělá nejsilnějšího tvora na planetě. X-meni musí zachránit nejen pověst mutantů u lidí, ale i celý svět. Bojují přitom proti jednomu z nich. Ve snímku, který je odrazem všeho, co postavy prožily za téměř 20 let éry X-men, se objeví téměř všechny známé hvězdy spojované s touto ságou, například Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain a další. Film také aspiruje na pozici nejvíce navštěvovaného filmu tohoto roku.

Denisa Pfauserová

Společnost Cinema City, která premiéru ve svém kině pořádala, se zhruba před měsícem zúčastnila celosvětové akce X-men Day. V rámci této oslavy všeho, co nám za dobu svého působení X-meni přinesli, promítla společnost vybraným divákům část tohoto filmu ještě před vlastní premiérou.

Zážitek si nenechala ujít Ornella Koktová s kamarádkou. „Pustili nám malý kousek, seděly jsme úplně přikované a najednou konec? Nemohly jsme se dočkat. Hned jsem Pepovi řekla, že bude hlídat, protože to musím za každou cenu jít dokoukat. Netvářil se moc nadšeně, tak mu aspoň přinesu popcorn - třeba si ho tím podplatím na příště,” vysvětlovala se smíchem Ornella.

O Ornelle Koktové je obecně známo, že kde se objeví, tam vypadá úžasně. Kdo by si myslel, že obyčejná návštěva kina by mohla být výjimkou, je na omylu. I do kina se Ornella Koktová oblékla famózně. S ohledem na tropické teploty, které sužují naši republiku, zvolila volné lehké květované dlouhé trendy šaty s páskovými sandálky. Kromě Ornelly zvolily klimatizovaný sál IMAX i další hvězdy českého showbyznysu například Štěpánka Duchková, Denisa Pfauserová, Linda Finková, Radka Pavlovčinová nebo Petr Zvěřina.

Petr Zvěřina

 

Linda Finková

 

Marek Dědík

 

Naomi Adashi

 

Petr Kutheil

 

Radka Pavlovičová

 

Štěpánka Duchková se syny

 

Viktoriya Mishchenko

presscode.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ORNELLA KOTKOVÁ CINEMA CITY FILM KINO X-MEN PETR ZVĚRINA LINDA FINKOVÁ MAREK DĚDÍK NAOMI ADASHI PETR KUTHEIL RADKA PAVLOVIČOVÁ ŠTĚPÁNKA DUCHKOVÁ VIKTORIYA MISHCHENKO

Související články

Chanel zvažuje zrušení své Cruise show v Hong Kongu kvůli eskalujícím protestům

Před více než měsícem oznámila značka Chanel, že chystá speciální módní přehlídku Cruise 2020 v Hong Kongu. Přehlídka měla proběhnout 6. listopadu. Kvůli eskalujícím pouličním protestům však Chanel zvažuje, že přehlídku zruší.

Celý článek

Co jste nevěděli o Coco Chanel

Kdo by neznal geniální návrhářku, která předběhla svou dobu. Dala ženám nezávislost, sebevědomí i důležitost. Některá fakta však veřejnosti unikla. Pojďte se s námi podívat na 10 věcí, které jste nevěděli o Coco Chanel.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Letní Letná byla odstartována, navštivte do konce prázdnin nový cirkus

Cirkus tak trošku jinak. Minulý týden odstartoval 16. ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Bohatý program plný nejenom divadelních představení si můžete užít každý den až do 1. září 2019.

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Freddie Mercury: královna všech královen

Vyhýbal se všem stereotypům. Svým životem ovlivnil několik generací. Řeč je o frontmanovi kapely Queen, Freddiem Mercury. Extravagantní styl se projevoval i v jeho oblékání a na kontě má tak několik nadpozemských outfitů. Pojďte si s námi připomenout tuto osobnost světové hudby.

Celý článek

Rozhovor s kreativní dvojicí známou jako Ester&Josefina

Ester a Josefina, kreativní duo, které zná nejen český instagram! Instagramerky, autorky knihy, majitelky módních kolekcí, pořadatelky besed. A mnoho dalšího… Co znamená značka Ester&Josefina? Vyzpovídali jsme holky v rozhovoru pro móda.cz.

Celý článek