dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Finále ságy X-men si nenechala ujít Ornella Koktová ani další hvězdy českého showbyznysu

Přidat na Seznam.cz
Praha má za sebou dlouho očekávanou slavnostní premiéru filmu X-men: Dark Phoenix. Velkolepé finále oblíbené ságy o lidských mutantech s nadpřirozenými schopnostmi přilákalo do kina i některé hvězdy českého showbyznysu.

Film X-men: Dark Phoenix je opravdu velká věc ve světě kinematografie. Jedná se o vyústění veškerých vyřčených i nevyřčených zápletek, které filmy z této ságy divákům po všechny ty roky přinášely. A opravdu, při některých scénách, navzdory vysokým tropickým teplotám, běhal mráz po zádech. X-meni totiž tentokrát čelí nebezpečí, které číhá v jejich vlastních řadách. Jean je zasažena neznámou silou, která z ní udělá nejsilnějšího tvora na planetě. X-meni musí zachránit nejen pověst mutantů u lidí, ale i celý svět. Bojují přitom proti jednomu z nich. Ve snímku, který je odrazem všeho, co postavy prožily za téměř 20 let éry X-men, se objeví téměř všechny známé hvězdy spojované s touto ságou, například Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain a další. Film také aspiruje na pozici nejvíce navštěvovaného filmu tohoto roku.

Denisa Pfauserová

Společnost Cinema City, která premiéru ve svém kině pořádala, se zhruba před měsícem zúčastnila celosvětové akce X-men Day. V rámci této oslavy všeho, co nám za dobu svého působení X-meni přinesli, promítla společnost vybraným divákům část tohoto filmu ještě před vlastní premiérou.

Zážitek si nenechala ujít Ornella Koktová s kamarádkou. „Pustili nám malý kousek, seděly jsme úplně přikované a najednou konec? Nemohly jsme se dočkat. Hned jsem Pepovi řekla, že bude hlídat, protože to musím za každou cenu jít dokoukat. Netvářil se moc nadšeně, tak mu aspoň přinesu popcorn - třeba si ho tím podplatím na příště,” vysvětlovala se smíchem Ornella.

O Ornelle Koktové je obecně známo, že kde se objeví, tam vypadá úžasně. Kdo by si myslel, že obyčejná návštěva kina by mohla být výjimkou, je na omylu. I do kina se Ornella Koktová oblékla famózně. S ohledem na tropické teploty, které sužují naši republiku, zvolila volné lehké květované dlouhé trendy šaty s páskovými sandálky. Kromě Ornelly zvolily klimatizovaný sál IMAX i další hvězdy českého showbyznysu například Štěpánka Duchková, Denisa Pfauserová, Linda Finková, Radka Pavlovčinová nebo Petr Zvěřina.

Petr Zvěřina

 

Linda Finková

 

Marek Dědík

 

Naomi Adashi

 

Petr Kutheil

 

Radka Pavlovičová

 

Štěpánka Duchková se syny

 

Viktoriya Mishchenko

presscode.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ORNELLA KOTKOVÁ CINEMA CITY FILM KINO X-MEN PETR ZVĚRINA LINDA FINKOVÁ MAREK DĚDÍK NAOMI ADASHI PETR KUTHEIL RADKA PAVLOVIČOVÁ ŠTĚPÁNKA DUCHKOVÁ VIKTORIYA MISHCHENKO

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek