dnes je 01.06.2020 a svátek má Laura

Finále ságy X-men si nenechala ujít Ornella Koktová ani další hvězdy českého showbyznysu

Přidat na Seznam.cz
Praha má za sebou dlouho očekávanou slavnostní premiéru filmu X-men: Dark Phoenix. Velkolepé finále oblíbené ságy o lidských mutantech s nadpřirozenými schopnostmi přilákalo do kina i některé hvězdy českého showbyznysu.

Film X-men: Dark Phoenix je opravdu velká věc ve světě kinematografie. Jedná se o vyústění veškerých vyřčených i nevyřčených zápletek, které filmy z této ságy divákům po všechny ty roky přinášely. A opravdu, při některých scénách, navzdory vysokým tropickým teplotám, běhal mráz po zádech. X-meni totiž tentokrát čelí nebezpečí, které číhá v jejich vlastních řadách. Jean je zasažena neznámou silou, která z ní udělá nejsilnějšího tvora na planetě. X-meni musí zachránit nejen pověst mutantů u lidí, ale i celý svět. Bojují přitom proti jednomu z nich. Ve snímku, který je odrazem všeho, co postavy prožily za téměř 20 let éry X-men, se objeví téměř všechny známé hvězdy spojované s touto ságou, například Sophie Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Jessica Chastain a další. Film také aspiruje na pozici nejvíce navštěvovaného filmu tohoto roku.

Denisa Pfauserová

Společnost Cinema City, která premiéru ve svém kině pořádala, se zhruba před měsícem zúčastnila celosvětové akce X-men Day. V rámci této oslavy všeho, co nám za dobu svého působení X-meni přinesli, promítla společnost vybraným divákům část tohoto filmu ještě před vlastní premiérou.

Zážitek si nenechala ujít Ornella Koktová s kamarádkou. „Pustili nám malý kousek, seděly jsme úplně přikované a najednou konec? Nemohly jsme se dočkat. Hned jsem Pepovi řekla, že bude hlídat, protože to musím za každou cenu jít dokoukat. Netvářil se moc nadšeně, tak mu aspoň přinesu popcorn - třeba si ho tím podplatím na příště,” vysvětlovala se smíchem Ornella.

O Ornelle Koktové je obecně známo, že kde se objeví, tam vypadá úžasně. Kdo by si myslel, že obyčejná návštěva kina by mohla být výjimkou, je na omylu. I do kina se Ornella Koktová oblékla famózně. S ohledem na tropické teploty, které sužují naši republiku, zvolila volné lehké květované dlouhé trendy šaty s páskovými sandálky. Kromě Ornelly zvolily klimatizovaný sál IMAX i další hvězdy českého showbyznysu například Štěpánka Duchková, Denisa Pfauserová, Linda Finková, Radka Pavlovčinová nebo Petr Zvěřina.

Petr Zvěřina

 

Linda Finková

 

Marek Dědík

 

Naomi Adashi

 

Petr Kutheil

 

Radka Pavlovičová

 

Štěpánka Duchková se syny

 

Viktoriya Mishchenko

presscode.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ORNELLA KOTKOVÁ CINEMA CITY FILM KINO X-MEN PETR ZVĚRINA LINDA FINKOVÁ MAREK DĚDÍK NAOMI ADASHI PETR KUTHEIL RADKA PAVLOVIČOVÁ ŠTĚPÁNKA DUCHKOVÁ VIKTORIYA MISHCHENKO

Související články

Svatební den pod širým nebem – nový trend svatebních obřadů

Časy se mění. Trendy přicházejí a odcházejí, stejně jako krizové situace. Ta letošní s sebou přinesla nejen novinky ze světa hygieny a zdravotnictví, ale všichni jsme museli nebo budeme muset změnit svůj mindset. A na změny se musí připravit i nastávající nevěsty a ženichové.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Vendula Pizingerová a její módní tváře

Česká média zaplavila radostná zpráva. Vendula Pizingerová oznámila, že je se svým manželem Josefem v očekávání. Podívali jsme se, jaké jsou módní tváře prezidentky nadace Kapka naděje a bývalé manželky známého zesnulého českého skladatele Karla Svobody.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Tom Ford a Anna Wintour zachraňují módní průmysl před ekonomickou krizí

Žijeme v době koronavirové. Nikdo nečekal, co přijde. Nikdo neví, co bude. Společně to ale zvládneme. Někteří z nás ale myslí nejen na to, jak zachránit současnou žalostnou situaci ve světě, ale také na to, co přijde. Čeká nás totiž i doba pokoronavirová.

Celý článek

#PillowChallenge vládne v době karantény instagramovým trendům

Sociální média nás mohou i v době karantény spojovat v celosvětovém měřítku. Nesčetně kreativních někdy až šílených způsobů, jak „zabít nudu“ vytvořilo i tzv. #pillowchallenge, tedy polštářová výzva.

Celý článek

Naše první dámy, 3. díl: Marta Gottwaldová

Milovala luxus, kterým se obklopovala, pocházela ale z chudých poměrů. Někteří se jí smáli, jiní se jí báli. Řeč je o naší první dámě Martě Gottwaldové. Jak se stala první dámou? A u koho si nechala šít své luxusní róby? Dozvíte se v článku.

Celý článek

10 nejhezčích outfitů Melanie Trump

Každý mocný muž má za sebou ještě mocnější ženu. Nevíme, zda tato slova klasika platí i v případě prezidentského páru USA, jedno je ale jasné! První dáma Spojených států amerických má jako bývalá modelka a návrhářka styl. Pojďte se s námi podívat na 10 nejlepších outfitů Melanie Trump.

Celý článek