dnes je 26.05.2020 a svátek má Filip

Finále soutěže - Batist Nej sestřička

Přidat na Seznam.cz
Redakce magazínu Moda.cz přijala pozvání na devátý ročník vyhlášení ankety o Batist Nej sestřičku, kde se ve finále dne 7. října 2017 v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě utká 12 finalistek. 

Dvanáct sestřiček, které mohl do soutěže přihlásit kdokoliv, budou soutěžit v různých disciplínách. Představení, otázka od poroty, módní přehlídka sesterských uniforem od Zdravtex Olomouc - Hodolany či úkol s Mužem roku. Sestřičky se předvedou i v luxusních šatech od společnosti Bernhardt Praha a volnočasovém oblečení od Fashionsoul.cz. Sestřičky bude líčit Pity a účesy obstará salon Prestige Hair Club.

Přihlášených bylo celkem 541 sestřiček z různých nemocnic z celé České republiky a já jsem rád, že tato akce, která má za cíl poděkovat zdravotním sestřičkám za jejich práci, má čím dál větší oblibu,” říká spolupořadatel soutěže David Novotný a dodává:Je to společenská akce, kde chci ukázat lidem, že i zdravotní sestřičky jsou soutěživé, společenské a mají rády legraci a zábavu, i když mají velmi náročnou a obětavou práci.” 

 

Slavnostní večer bude moderovat Mirek Šimůnek a Eva Perkausová. Během večera vystoupí Standa Hložek, Hanka Křížková, Martin Chodúr, Heidi Janků, Daniela Šinkorová, Marián Vojtko, Michaela Gemrotová, Michaela Nosková, Bořek Slezáček a Jitka Asterová a další. V porotě zasedne Radim Uzel, Česká Miss Andrea Bezděková, Eva Hrušková, Jan Přeučil, Pavel Trávníček, Monika Trávníčková, Katka Kornová, Uršula Kluková, Anna Skalická z České Asociace sester a další představitelé ze zdravotní sféry a kulturního života.

Záštitu nad celým večerem přijal Ministr zdravotnictví České republiky MUDr. Miloslav Ludvík, MVDr. Pavel Bělobrádek vicepremiér pro vědu, výzkum a inovace, starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, prezidentka České asociace sester PhDr. Monika Šochmanová MBA, místopředsedkyně výboru pro zdravotnictví poslanecké sněmovny a poslankyně Mgr. Soňa Marková a starosta města Červeného Kostelce Ing. Rostislav Petrák.

 

Finalistky soutěže Batist Nej sestřička

1. Marie Kahudová - 44 let, Nemocnice Prachatice, vedoucí sestra, ortopedicko-traumatologické oddělení,

2. Kateřina Čechová - 42 let, Institut klinické a experimentální medicíny Praha, edukační diabetologická sestra, diabetologické oddělení,

3. Jana Kašpárková - 51 let, Fakultní nemocnice Plzeň, vedoucí oddělení pobytové sociální péče,

4. Iveta Všetečková - 54 let, Thomayerova nemocnice Praha, staniční sestra, Urologické operační sály,

5. Iva Kohoutová - 46 let, Nemocnice Atlas Zlín, vrchní sestra, oddělení chirurgie,

6. Martina Pěnkavová - 42 let, Nemocnice Na Bulovce, staniční sestra, oddělení dětské chirurgie a traumatologie,

7. Monika Francová - 37 let, Oblastní nemocnice Kolín, staniční sestra, oddělení centrální sterilizace,

8. Andrea Nečasová - 38 let, Fakultní nemocnice Hradec Králové, staniční sestra, onkologické oddělení,

9. Michaela Malá - 38 let, Fakultní nemocnice Brno, staniční sestra, Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie,

10. Marie Lulková - 44 let, Masarykova nemocnice Ústí nad Labem, vrchní sestra, dětská klinika,

11. Magda Machainová - 40 let, Fakultní nemocnice Motol, staniční sestra, urgentní příjem dospělých,

12. Michaela Rauscherová - 29 let, Nemos – Nemocnice Sokolov, vrchní sestra interního oddělení,

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
BATIST NEJ SESTŘIČKA FINÁLE DAVID NOVOTNÝ Eva Perkausová

Související články

10. ročník Batist Nej sestřička 2018 je definitivně minulostí

Tečkou za letošním ročníkem soutěže o nejsympatičtější zdravotní sestru či bratra Batist Nej sestřička 2018, bylo setkání známých osobností s dětmi a zdravotnickým personálem na oddělení Urologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Celý článek

Batist Nej sestřička 2018 má svou vítězku - Ivanu Lelkesovou!

O prvenství v soutěži se utkalo deset zdravotních sestřiček, včetně dvou zdravotních bratrů, z nemocnic celé republiky. Kdo zasedl v porotě a jak to nakonec dopadlo?

Celý článek

Finalisté soutěže Muž roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 zná své finalisty! Podívejte se na dvanáctku krasavců a už tipujte vítěze!

Celý článek

Finálový večer České Miss 2018 přinese televize Seznam

Celoplošná televize Seznam se 2. června blýskne vysíláním přímého přenosu z finálového večera České Miss. 

Celý článek

Druhý casting Muže roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 pokračoval o víkendu druhým a zároveň závěrečným kolem castingů, kde se sešlo pár desítek mladých mužů, kteří mají zájem soutěžit o nejvyšší posty.

Celý článek

Česká Miss oznámila, kdy a kde proběhne finálový večer

Redakce Móda.cz se zúčastnila tiskové konference, na které mimo jiné zaznělo i místo a datum finálního večera letošního ročníku soutěže Česká Miss. 

Celý článek

David Novotný pořádal adventní koncert

Při příležitosti adventních koncertů, které každoročně pořádá David Novotný, vystoupila celá řada známých pěveckých osobností.

Celý článek

V nemocnici Na Bulovce se dětským pacientům rozdávaly dárečky

Soutěžící a známé osobnosti soutěže Muž roku a Batist Nej sestřička spojili síly a v Nemocnici Na Bulovce rozdali dárečky dětským pacientům a  pokřtili své kalendáře

Celý článek