dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Finalisté soutěže Muž roku 2018

Přidat na Seznam.cz
19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 zná své finalisty! Podívejte se na dvanáctku krasavců a už tipujte vítěze!

Letošní ročník soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky Muž roku 2018 zná své finalisty. Prezident soutěže David Novotný a spolupořádající agentura CAST Me představili v Café VIP Clubu v pražské Soukenické ulici dvanáct finalistů, kteří se 24. srpna v Náchodě utkají o titul Muž roku.

Defilé mladých mužů, oděných do volnočasového oblečení od firmy Bernhardt a v brýlích od firmy Optika Slavíková, se neobešlo bez pozornosti hlavně dámské části pozvaných hostí. Vedle Ivany Jirešové, Daniely Šinkorové, Zuzany Bubílkové, Štěpánky Duchkové, Alice Bendové, Taťány Makarenko a dalších dam se objevila i mladá zpěvačka a herečka Nelly Řehořová.

Opravdu dlouholetou příznivkyní soutěže Muže roku je herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová. Jak dlouho už jí soutěž Muž roku provází?„Já ty roky už ani nepočítám, protože koukám jen dopředu. Historie ze soutěží Davida Novotného začala ještě v době, kdy jsem točila Ordinaci v růžové zahradě a to je už dneska 15 let,“ rychle počítala Daniela Šinkorová. „Hodně mě překvapilo třeba to, že na předminulém ročníku bylo hodně kluků z vězeňské služby a letos jsou mezi nimi doktoři, inženýr, strojař. Dneska jsem tu zpovídala kluka a ten má za vzor Alberta Einsteina, což jsem ještě nikdy na Muži roku neslyšela,“ smála se Daniela, která svůj tip největšího krasavce ještě nemá. „Dneska jsme kluky viděla poprvé a to ještě jen na malou chviličku, protože, jak je o mne známo, styděla jsem se a klopila oči,“ přiznala herečka a dodala: „Já když vidím něco krásného, tak se stydím. Ale při finále budu sedět v porotě a tam bude čas si je bez studu prohlédnout.“

Jako každým rokem tak i letos se na představení finalistů 19. ročníku soutěže Muž roku přišla podívat moderátorka Štěpánka Duchková, které vloni její tip na nejkrásnějšího muže roku nevyšel a přestože je moderátorka dlouhodobě zadaná, tak přiznala: „Po mužích na ulici koukám a vidím pěkné kluky, kteří by mohli klidně do soutěže jít. Jen, on každý nemá tu odvahu se do soutěže přihlásit. Proto klobouk dolů před finalisty, že do soutěže mužské krásy šli.“

Herečka Alice Bendová také věnovala něco málo ze svého volného času a přišla omrknout nové, hezké tváře: „Tak ve dvaceti jsem docela po hezkých klucích koukala, ale co mám takového jednoho pěkného doma, koukat jsem přestala. Ale kdybych byla sama, ve fázi hledání, tak bych se po kráse rozhodně neohlížela."

S průběhem oficiálního představení finalistů Muže roku byl spokojený i prezident soutěže David Novotný: „Tato finálová dvanáctka vzešla ze dvou castingů. Včera měli kluci už první oficiální focení, v červenci je čeká několikadenní soustředění ve Schrothových lázních v Dolní Lipové a pak už 24. srpna budou usilovat o titul Muž roku 2018 v Městském divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Kluky toho čeká hodně, musí sami na sobě poctivě pracovat, ale věřím, že si soutěž užijí,“ a dodal, že vítěz Muže roku 2018 poletí reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž Mister International a další vítězové poletí na světovou soutěž Mister Global a Mister Universe.

 

Seznam finalistů soutěže Muž roku 2018

Městské divadlo Dr. J. Čížka v Náchodě 24. 8. 2018

 

1. Jakub Stehlík - procesní inženýr, 27 let, Poděbrady

2. Cao Thanh Tung - osobní trenér, 24 let, Moravská Ostrava

3. Martin Horák - strojvedoucí, 28 let, Děčín

4. Radek Adámek - farmaceutický reprezentant, 27 let, Uherské Hradiště

 5. Jakub Kochta - fitness coach, 24 let, Olomouc

6. Jakub Jurčák - doktor, 27 let, Litoměřice

7. Jiří Kmoníček - strojař, 24 let, Šestajovice

8. Pavel Dytrt - herec, 28 let, Praha

9. Roman Pořádek - manažer, 29 let, Lhenice - Prachatice

10. Daniel Koždoň - fitness trenér, 25 let, Pustějov – okr. Nový Jičín

11. Jan Vaníček - student, 23 let, Kolín

12. Jan Burian - student, 24 let, Jindřichův Hradec

 

úvodní foto: spycross
Foto: Lenka Hatašová

 

Přidat na Seznam.cz
MUŽ ROKU 2018 FINALISTÉ MUŽ ROKU DAVID NOVOTNÝ DANIELA ŠINKOROVÁ ŠTĚPÁNKA DUCHKOVÁ ALICE BENDOVÁ TAŤÁNA MAKARENKO ZUZANA BUBÍLKOVÁ NELLA ŘEHOŘOVÁ IVANA JIREŠOVÁ

Související články

Iva Kubelková uváděla módní přehlídku v rámci filmového festivalu v Karlových Varech

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Červený koberec se prohýbá pod českými i zahraničními známými osobnostmi a kromě filmů jsou součástí i módní přehlídky.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Rozhovor s Janem Tvrzem, finalistou soutěže Muž roku 2019

„Jedním z mých největších snů je mít milující, zdravou a šťastnou rodinu," prozradil pro Módu.cz finalista soutěže Muž roku 2019, Jan Tvrz, kterého čeká velké finále a souboj o samotný titul. Víc než myšlenky na výhru v tuto chvíli vnímá nové zkušenosti a dobrý kolektiv.

Celý článek

Finále ságy X-men si nenechala ujít Ornella Koktová ani další hvězdy českého showbyznysu

Praha má za sebou dlouho očekávanou slavnostní premiéru filmu X-men: Dark Phoenix. Velkolepé finále oblíbené ságy o lidských mutantech s nadpřirozenými schopnostmi přilákalo do kina i některé hvězdy českého showbyznysu.

Celý článek

Báře Basikové to na filmové premiéře opravdu slušelo!

Premiéra filmu Godzilla 2 Král Monster v IMAX na pražské Floře zářila známými osobnostmi. Mimo jiné i Bárou Mottlovou či Petrem Vojnarem.

Celý článek

Nadační fond Be Charity pořádá již 12. ročník charitativního bazaru

Finanční postředky získané z 12. ročníku tradičního charitativního bazaru, který se koná ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden, půjdou na dobročinné účely. 

Celý článek

10. ročník Batist Nej sestřička 2018 je definitivně minulostí

Tečkou za letošním ročníkem soutěže o nejsympatičtější zdravotní sestru či bratra Batist Nej sestřička 2018, bylo setkání známých osobností s dětmi a zdravotnickým personálem na oddělení Urologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Celý článek

Batist Nej sestřička 2018 má svou vítězku - Ivanu Lelkesovou!

O prvenství v soutěži se utkalo deset zdravotních sestřiček, včetně dvou zdravotních bratrů, z nemocnic celé republiky. Kdo zasedl v porotě a jak to nakonec dopadlo?

Celý článek