dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

Finalistky MISS Prima křivky dováděly ve společnosti Petra Kutheila

Přidat na Seznam.cz
Rozmarné léto finalistek soutěže MISS Prima křivky v nově otevřeném přírodním koupališti a zpěvák Petr Kutheil v netradiční roli.

Uplynulý víkend obsadily opět Ski areál Monínec finalistky MISS Prima křivky 2015, které sem zamířily za svým třetím soustředěním. Do luxusního zařízení v nadmořské výšce 600 metrů se vracejí pravidelně, ale tentokrát jejich pobyt v tropickém vedru zpříjemnilo i nově otevřené přírodní koupaliště Pilský rybník, které Ski areál Monínec letos zpřístupnil svým hostům. 

Tamní scenérii oživil příval kloboučků, šátků a plážového oblečení na oblých křivkách, ale i číšnický výkon Petra Kutheila, který dámám nosil led do koktejlů. „Hele to je ten zpěvák, co byl ve finále Hlasu Československa. On je tady na brigádě?“  dohadovali se návštěvníci koupaliště. Že jde o focení ve stylu rozmarného léta pochopili teprve, když finalistky na oplátku předvedly ukázkovou záchrannou akci -  vytahování Petra Kutheila lanem z vody.

 

Po dvou velmi náročných soustředěních finalistky tentokrát uvítaly i první volný večer, který jim Petr Kutheil zpříjemnil zpěvem a hrou na kytaru. Načerpaly tak síly na sobotní nácvik choreografie s Kristýnou Sklenářovou, jejíž součástí bude i to, co lze vidět například na přehlídkových molech prestižních světových značek: živé vystoupení zpěváka přímo mezi modelkami.

 

A jak zvládl náročné soustředění Petr Kutheil? „Krásný víkend s fajn holkama, které si jdou za svým vysněným cílem. Soustředění není rozhodně procházka růžovým sadem, ale o to lepší bude nakonec finálový večer. Těším se, a nic není nemožné!“  říká. 


             Petr Kutheil po boku Markéty Zámyslické - scoutky plnoštíhlé krásy.

 

Zdroj: MISS Prima křivky

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS PRIMA KŘIVKY SOUSTŘEDĚNÍ MISS LETNÍ KOUPÁNÍ SOUTĚŽ KRÁSY

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek