dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

Finalistky MISS Prima křivky se odreagovaly na Svatební párty a Radek John opět oblékl svatební oděv

Přidat na Seznam.cz
Součástí posledního soustředění finalistek MISS Prima křivka byla i párty. Na party se svatební tématikou na finalistky čekal ještě jeden úkol, a jak se k němu postavily?  

Po velkém zápřahu při posledním soustředění, kdy finalistky tři dny trénovaly choreografie, chůzi, volné disciplíny a zkoušely šaty, jim organizátoři připravili večer odlehčení - Svatební párty!

Nebylo to ale jen tak, finalistky měly za úkol na párty přijít v jakémkoli svatebním oděvu. Nevěsty, ženichové, družičky, nebo oddávající to měli ovšem ztížené ještě jedním úkolem. Každá finalistka si kromě kostýmu musela připravit i nějaké vystoupení se svatební tématikou. Ať už se jednalo o píseň či humornou scénku, každá z finalistek podala neuvěřitelný výkon.

Motivací pro krásky byla výhra masáže v luxusním wellness v Praze 2.

Porota pak hodnotila jak kostým, tak samotná vystoupení. S nejoriginálnějším vystoupením zvítězila finalistka s číslem 8 - Markéta Nagyová. Nutno podotknout, že skvělé byly naprosto všechny!

Organizátoři, partneři ani předseda poroty Radek John v tom nenechali finalistky samotné. Přestože oni o skvělou masáž nesoutěžili, také oblékli svatební šat. Markéta Zámyslická se po boku svého partnera Radka Johna objevila ve svatebních šatech salónu Adina, doplněných šperky Chartage.

Některé finalistky MISS Prima křivky jsou již vdané, pro ně to premiéra ve svatebních šatech tak úplně nebyla.

Finalistka s č. 11 - Denisa Zifčáková o svém svatebním dni říká: „Byl plný slunce a lásky. Svatební atmosféra byla skvělá a ruku v ruce jsme si řekli své ano. Po našem boku byl náš syn, který vznikl z naší lásky. Pro mě nezapomenutelný den i chvíle.“

Většina z nich je ale svobodných. Jak se těší na svůj svatební den a jak si ho představují? „Já si ho představuji cool a fresh. Žádné stresy s organizací a žádné hrocení ničeho. Všichni pijí okurkovou limonádu, proseco a jsou fresh. Jednoduché šaty, slunce a jednoduchá garden party s bazénem a lehátky a spoustou ovoce. Jo a ta láska teda no....“ odpovídá finalistka s č.10 – Pavla Procházková.

„Jedna velká párty! A všude budou kytky!!! I na WC! Kamarád mi slíbil šaty z okvětních lístků růže propletené gloriosou,“ tak vidí svůj svatební den floristka Markéta Nagyová, která soutěží s č. 8.

Hlasování na webových stránkách MISS Prima křivky a portálu Krásná XL bylo ukončeno 31. 8. 2014. Výsledky se dozvíte na finálovém večeru v Divadle Hybernia 13. 9. 2014.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal.

Zdroj: primakrivky.cz
Photo Copyright © Milan Mošna a Morris Media
Photo Copyright © Václav Hodina a Morris Media
 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS MISS PRIMA KŘIVKY SOUSTŘEDĚNÍ MISS PARTY ZÁBAVA SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek