dnes je 21.01.2021 a svátek má Běla

Finalistky MISS Prima křivky se odreagovaly na Svatební párty a Radek John opět oblékl svatební oděv

Přidat na Seznam.cz
Součástí posledního soustředění finalistek MISS Prima křivka byla i párty. Na party se svatební tématikou na finalistky čekal ještě jeden úkol, a jak se k němu postavily?  

Po velkém zápřahu při posledním soustředění, kdy finalistky tři dny trénovaly choreografie, chůzi, volné disciplíny a zkoušely šaty, jim organizátoři připravili večer odlehčení - Svatební párty!

Nebylo to ale jen tak, finalistky měly za úkol na párty přijít v jakémkoli svatebním oděvu. Nevěsty, ženichové, družičky, nebo oddávající to měli ovšem ztížené ještě jedním úkolem. Každá finalistka si kromě kostýmu musela připravit i nějaké vystoupení se svatební tématikou. Ať už se jednalo o píseň či humornou scénku, každá z finalistek podala neuvěřitelný výkon.

Motivací pro krásky byla výhra masáže v luxusním wellness v Praze 2.

Porota pak hodnotila jak kostým, tak samotná vystoupení. S nejoriginálnějším vystoupením zvítězila finalistka s číslem 8 - Markéta Nagyová. Nutno podotknout, že skvělé byly naprosto všechny!

Organizátoři, partneři ani předseda poroty Radek John v tom nenechali finalistky samotné. Přestože oni o skvělou masáž nesoutěžili, také oblékli svatební šat. Markéta Zámyslická se po boku svého partnera Radka Johna objevila ve svatebních šatech salónu Adina, doplněných šperky Chartage.

Některé finalistky MISS Prima křivky jsou již vdané, pro ně to premiéra ve svatebních šatech tak úplně nebyla.

Finalistka s č. 11 - Denisa Zifčáková o svém svatebním dni říká: „Byl plný slunce a lásky. Svatební atmosféra byla skvělá a ruku v ruce jsme si řekli své ano. Po našem boku byl náš syn, který vznikl z naší lásky. Pro mě nezapomenutelný den i chvíle.“

Většina z nich je ale svobodných. Jak se těší na svůj svatební den a jak si ho představují? „Já si ho představuji cool a fresh. Žádné stresy s organizací a žádné hrocení ničeho. Všichni pijí okurkovou limonádu, proseco a jsou fresh. Jednoduché šaty, slunce a jednoduchá garden party s bazénem a lehátky a spoustou ovoce. Jo a ta láska teda no....“ odpovídá finalistka s č.10 – Pavla Procházková.

„Jedna velká párty! A všude budou kytky!!! I na WC! Kamarád mi slíbil šaty z okvětních lístků růže propletené gloriosou,“ tak vidí svůj svatební den floristka Markéta Nagyová, která soutěží s č. 8.

Hlasování na webových stránkách MISS Prima křivky a portálu Krásná XL bylo ukončeno 31. 8. 2014. Výsledky se dozvíte na finálovém večeru v Divadle Hybernia 13. 9. 2014.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal.

Zdroj: primakrivky.cz
Photo Copyright © Milan Mošna a Morris Media
Photo Copyright © Václav Hodina a Morris Media
 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS MISS PRIMA KŘIVKY SOUSTŘEDĚNÍ MISS PARTY ZÁBAVA SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek