dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Fler je plný puntíkatých evergreenů

Přidat na Seznam.cz
Fler vám představuje výběr módních doplňků s tímto oblíbeným vzorem

Puntíky jsou ever green, tečka. Nebo tedy puntík.
Připravili jsme proto výběr módních doplňků s tímto oblíbeným vzorem. Mnohem víc jich ale najdete na Fleru po zadání hesla puntíky.

Puntíkatá paráda v pryskyřici
Začínáme nejoblíbenější kategorií na Fleru a tou jsou šperky. S puntíkatou autorskou grafikou pracuje třeba kmathova a její šperky zvednou náladu na první pohled.


    Prsten: 129 Kč                 Náušnice: 101 Kč

Vlasy plné puntíků
Stačí puntíkovaný detail, abyste dodali outfitu na optimismu. A když ten detail umístíte na hlavu, bude jisté, že si ho každý všimne (a pochválí).


  Kovová čelenka s buttonky - 66 Kč     Zelená čelenka s ptáčkem - 350 Kč

Puntíky do ruky
Kategorii puntíkatých kabelek zastupuje FuFu Design s kabelkou, která je jeden velký kulatý puntík. Pokud nemáte rádi žlutou, v nabídce je v pěti dalších barevných provedeních.

 
FuFu kabelka 1 250 Kč         

Tašky nacpané puntíky
Málokomu se všechno vejde do malé elegantní kabelky, i když se o to všichni tu a tam snažíme. Chce to prostě pořádnou tašku nebo brašnu, kam se kromě puntíků nacpe i notebook, knížka pro dlouhou chvíli a spousta dalších nezbytností.


     Černá taška: 750 Kč            Hnědá brašna: 1490 Kč

Fler.cz je virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky - šperky, kabelkami, oblečením od talentovaných tvůrců nebo třeba maličkostmi do bytu. I tak by se dal charakterizovat portál Fler.cz, který byl spuštěn v únoru 2008 a od té doby dokázal přesvědčit tisíce kreativních lidí, aby zde nabídli svůj talent a fantazii. Fler.cz je zkrátka ideální místo pro každého, kdo si chce udělat radost a těší ho pocit, že nikdo jiný nebude mít tu samou věc. Server  Fler  se stal centrem uměleckého internetového dění s návštěvností až 100.000 návštěvníků denně a obratem přes 200 miliónů korun ročně. Za dobu existence Fleru se prodalo už 7 milionů výrobků, uměleckých děl, módy a designu.

Byla by však chyba redukovat Fler na místo sloužící čistě k nákupu a prodeji originálů. Na Fleru najdou uživatelé mimo komfortních prodejních funkcí (přehled objednávek, fakturační, poptávkový, reklamní systém apod.) také komunitní prostředí s rozvinutými službami sociální sítí (diskuse, kluby, kreativní televizi, systém oblíbenců apod.).

Zdroj: fler.cz

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD FLER PUNTÍKY ORIGINÁLNÍ MÓDA DOPLŇKY

Související články

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Jak na správný capsule wardrobe

Už jste někdy zaslechli pojem Capsule wardrobe, neboli minimalistický šatník, ale moc nevíte co si pod tím představit? Nevadí! V našem článku se na tuto módní filozofii podíváme zblízka. Navíc vám poradíme, jak si vybudovat svůj osobní minimalistický šatník a co by vám v něm rozhodně nemělo chybět. Tak jdeme rovnou na to.

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

LÉK NA JARNÍ ÚNAVU? ROZHODNĚ DOBRÁ KÁVA!

Jaro má spoustu krás, kterými nás láká po dlouhé zimě ven, rozehrává paletu barev a vůní, ze kterých čerpáme novou dávku čerstvé energie. K jaru ale také neodmyslitelně patří únava – poradíme vám, jak nad ní letos vyzrát.

Celý článek

Univerzální módní doplněk: Dioptrické brýle na všechny výjimečné události

Brýle jsou objekty dvojího vnímání. Jednak jsou spojeny s těmi, kteří je musí nosit, protože mají jasné problémy s rozostřeným viděním, jednak jsou efektním a úhledným doplňkem oblečení. Využijte dioptrické brýle jako univerzální módní doplněk.

Celý článek

Český zlatník Michal Kadaník dokáže svými šperky ohromit nemalé publikum

Michal Kadaník je český zlatník, který se od svých 16 let věnuje výrobě šperků. Za své působení získal několik designových ocenění a vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

Celý článek

Rohlík představuje vlastní značku kávy s kompostovatelnými kávovými kapslemi

Vůbec první kompostovatelné kávové kapsle, které jsou šetrné k životnímu prostředí, již nejsou sci-fi. Přichází s nimi Rohlik.cz díky své privátní značce kávy UBOMI.

Celý článek

Pandora věří v hrdiny a představuje první Marvelovskou kolekci Marvel x Pandora 

Milujete všechny Avengery a nesmí vám uniknout ani jedna Marvelovka? Pak je nová a originální kolekce Marvel x Pandora přesně pro vás – nastal čas ztvárnit vaše hrdiny do podoby šperků.

Celý článek