dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

FOLBEUR: pro všechna ženská tajemství

Přidat na Seznam.cz
V Praze proběhl event české značky kožených kabelek a doplňků značky FOLBEUR v prostorech butiku STARS LOVERS & FRIENDS. Hlavní hvězdou akce byly FOLBEURky – nadčasové a stylové kabelky dostupné v široké paletě barev a velikostí.   

Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Zakladatelka značky Markéta Folberová, která na eventu zavzpomínala na svoje první FOLBEURky. Samozřejmě největší prostor dostaly současné kolekce kabelek. Na akci dostaly i ambasadorky značky, které se podělily o svou lásku a vášeň ke značce. 

 
Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Vznik značky FOLBEUR byl na základě najít tu pravou kabelku, která by byla skvělá společnice ženy. Pro každou ženu je důležité mít kabelku s kterou by mohla navázat vztah a byla by to kabelka do pohody i nepohody. Zakladatelka Markéta Folberová toužila po praktické a nadčasové kabelce, která by splňovala všechny parametry a proto založila značku FOLBEUR. Na této filosofii se také shodly ambasadorky značky jako je herečka Petra Nesvačilová, moderátorka Martina Hynková Vrbová, běžkyně a bloggerka Soňa Hrabec-Kotulková, módní poradkyně Klára Klempířová nebo bio bloggerka Lucie von Koten. 

  
Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Na kvalitní kabelce a propracované detaily, na tom si potrpí bio bloggerka Lucie von Koten. Aby kabelka splnila všechna její očekávání, jezdila vždy pro do zahraničí. S českou značkou FOLBEUR už nemusí. Jelikož tato značka přináší na trh elegantní a kvalitní kabelky, které jsou precizně zpracované. A k tomu jsou dostupné v pestré paletě barev.

Značka FOLBEUR je založena na minimalistickém designu, širokému výběru barev, kvalitní italské kůži a na důrazném rukodělném řemeslu. Kabelky by měly být stylové a zároveň praktické. Jaká žena by nechtěla funkční kabelku, kterou může každé ráno na sebe vzít a cítit se s ní sebevědomě. Herečka a režisérka Petra Nesvačilová nikdy nebyla kabelkový typ, ale po jejím setkání s Markétou Folberovou, která jí darovala kalbeku Macaron Grand, nebyl den co by ji na sobě neměla. 


Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Nová kolekce kabelek Macaron Grand ORO přináší kabelkám spin off v podání zlatého kování, které dodá kabelkám luxus a eleganci. Další představenou novou kolekcí je limitovaná edice kabelek LOVE Art by FOLBEUR, která vznikla se spoluprací PROJECT REHAB, počinem designérky Kateřiny Maršounové. Tato limitka má dodat ženám prožitek svobody a nespoutanosti. Každá barevná kombinace vysílá určitou energii, kterou přenáší na nositelku kabelky. Tento fakt o značce FOLBEUR oceňuje módní poradkyně Klára Klempířová. Kabelky jsou nutným a jednoduchým doplňkem, který ozvláštní každý outfit, říká Klára Klempířová. To, že barva kabelky přitahuje a odráží osobnost či náladu ženy na tom se shodne s Klárou Klempířovou i moderátorka Martina Hynková Vrbová. 


Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Kolekce Macaron Grand či Macaron Petit jsou vhodné pro každou příležitost. Na schůzku či na vycházku do města, je zkrátka vhodná na každodenní nošení. O jejich funkčnosti a univerzálním provedení se podělila běžkyně a známá bloggerka z Running2 Soňa Hrabec-Kotulková. Její schůzka s FOLBEUR proběhla při běžeckém tréninku a s její schovanou kabelkou Macaron Petit v batohu připadala jako hvězda. Pokaždé, když vymění běžecké legíny za šaty, tato kabelka nemůže zkrátka chybět. 

 

Zdroj: se svolením od FOLBEUR

Objevte svojí vysněnou kabelku FOLBEUR. Doplňte svůj šatník s nadčasovou a elegantní kabelkou od české značky FOLBEUR. Tuto značku si zkrátka zamilujete, tak jako my. Více kabelek, doplňků a informací najdete na FOLBEUR.

 

 
Zdroj: se svolením od FOLBEUR

 

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ KABELKY FOLBEUR LUCIE VAN KOTEN STARS LOVERS & FRIENDS

Související články

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

První pánská kolekce české značky FOLBEUR spatřila světlo světa

Pánské aktovky Etienne právě vypouští do světa česká značka kožených kabelek a doplňků FOLBEUR. Teď už máme jasno, jak vypadá kompletní obraz moderního úspěšného muže.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Zajímavá historie dámských kabelek

Jak to všechno začalo? Kabelky jsou dnes nepostradatelnou součástí téměř každé ženy. Zajímalo vás někdy, jak taková kabelka vůbec vznikla a kam až sahají kořeny historie dámských kabelek?

Celý článek

Stylový obal na notebook české značky FOLBEUR

Potěšil váš Ježíšek novým notebookem? Jednoznačně k němu oceníte kvalitní a designově propracovaný obal, který ho ochrání před znečištěním nebo poškrábáním.

Celý článek

Fashion must have: Splyňte v říjnu s přírodou

Cítíte tu vůni ve vzduchu? Blíží se podzim a s ním nespočet nádherně zbarvených stromů. Tohle období miluje většina lidí na světě. Ať už mezi ně patříte nebo ne, zkuste se s přírodou sladit a prožít tak tento měsíc v nekonečné pohodě.

Celý článek

Česká značka FOLBEUR zahalila kabelku MACARON GRAND ORO do zlatého kování

Kabelka ze zlata? Přesně takovou si teď můžete pořídit z řady menších kabelek v kolekci Folbeur Macaron Grand. Tato česká značka zná touhy žen velice dobře.

Celý článek

Písecký víkend módy a designu

Pokud jste velkými zastánci módy a rádi podpoříte menší tvůrce Písecký víkend módy a designu stojí rozhodně za návštěvu. Tento víkend módy a designu proběhne dne 25. a 26. září 2021

Celý článek