dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Footshop míří v Česku za svými fanoušky

Přidat na Seznam.cz
Do Footshopu to nikdy nebylo blíž. Olomouc, Zlín, Brno a České Budějovice. Do těchto měst zavítá Footshop tým se speciálním pop-up storem, aby i lidé mimo metropoli mohli nasát jedinečnou atmosféru, kterou lze zažít právě jen při návštěvě některého z Footshop obchodů. 

Footshop se vydává na exkluzivní říjnovou tour za svými fanoušky v Česku

Footshop plní přání svým mimopražským příznivcům a v říjnu se svou unikátní interaktivní prodejnou a nabitým programem navštíví čtyři česká města. Kulturu a nezapomenutelnou atmosféru svých prodejen představí v rámci akce Foot in the Hood postupně během čtyř týdnů v Olomouci, Zlíně, Brně a v Českých Budějovicích. Kromě samotného prodeje vybraných kousků přímo v centrech měst nabídne přednášky, workshopy, koncerty i chillout herní zónu. 

Že je to do Footshopu daleko?

To se v říjnu změní. Známý obchod s limitovanými teniskami se snad vůbec poprvé v rámci České republiky pouští za brány metropole. Vyslyšel totiž prosby svých fanoušků a nabídne jim možnost zažít si návštěvu Footshopu v jejich domovských městech. Cílem není jen ukázat jejich oblíbené produkty, ale hlavně přiblížit všechny ostatní prvky kultury, které k tomuto životnímu stylu patří. 

„Víme, že mnoho našich zákazníků a věrných fanoušků nežije v Praze a do našich kamenných obchodů to mají trochu z ruky. Jsou s námi hlavně on-line, a i přesto, že se tento způsob nákupu snažíme co nejvíce vylepšovat, na zákazníky nedýchne ta atmosféra sneakers kultury, kterou mohou poznat v našich prodejnách. Proto jsme se rozhodli zprostředkovat tento zážitek i za hranicemi Prahy,” doplňuje Peter Hajduček, majitel a zakladatel Footshopu.   

V každém městě celý týden a celkem čtyřikrát. Footshop se svým týmem míří na Moravu a na jih republiky. Ve všech městech bude kromě unikátního konceptu prodejny i rozmanitý program. Přes den třeba kino, workshopy, herní zóna, večer pak party a koncerty ambasadorů Footshopu. Během říjnové Foot in the Hood se tak objeví Sharlota, NobodyListen, Yzomandias a další.

Po předchozí registraci bude mít každý návštěvník vstup zdarma po celý týden. Na jednotlivé zastávky tour bude navíc Zásilkovna zdarma doručovat internetové objednávky Footshopu. 

 

Foot in the Hood:

Olomouc 1. - 5. 10.
Zlín 8. 10. - 12. 10. 
Brno 14. 10. - 19. 10. 
České Budějovice  21. - 26. 10.

Podrobné informace na sociálních sítích Footshop

 

 

Přidat na Seznam.cz
BOTY A OBUV DÁMSKÁ OBUV PÁNSKÁ OBUV FOOTSHOP TENISKY sneakers SNEAKERS BOTY

Související články

REALITA V NOVÉM POJETÍ – DIXIE D'AMELIO NOSÍ NOVÉ PUMA KOSMO RIDER

Globální sportovní značka PUMA pokračuje v rozšiřování své Rider kolekce s nejnovější dámskou verzí Kosmo Rider, která je stylovým přírůstkem podporujícím téma sebevyjádření.

Celý článek

Dámské boty, které by měla mít ve svém šatníku každá stylová žena

Chceme-li vypadat stylově, měly bychom do našich outfitů zvolit také trendy boty. Na následujících řádcích vám prozradíme, podle čeho dámské boty vybírat, aby byl náš outfit vyšperkovaný do posledního detailu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek

New Balance uvádí kolekci obuvi, která splňuje ekologický  green leaf standard

Společnost New Balance oznámila, že rozšiřuje svůj sortiment výrobků podle green leaf standardu. Ten nyní zahrnuje i nejpopulárnější modely, konkrétně se jedná o vybrané barevné modelů z řady 574.

Celý článek

Sportovní ikonické tenisky mají zelenou, jsou stále oblíbenější nejen u mladé generace

Dříve se tenisky nosily spíše na sport, ale dnes je to minulostí. Už dávno neplatí stereotyp, že si elegantní žena musí vzít jen podpatky. Tenisky už zaujímají místo v botníku každé moderní ženy. Jaké tenisky nosí slavní a které značky vedou na plné čáře?

Celý článek

CONVERSE X JOSHUA VIDES

Konceptuální umělec Joshua Vides se vrací ke spolupráci s Converse, tentokrát s řemeslně propracovanou kolekcí představující jedinečně provedené modely a cool oblečení. Ukáže vám, jak s perfektně zvládnutými technikami pozvednou každodenní obuv na designový zážitek. Stačí se nebát posouvat hranice zajetých představ. 

Celý článek

Vysoké krejčovství a inovativní design sportovního oblečení ve spojení značek PUMA a AMI

Romeo Beckham a Mia Regan se poprvé představí jako pár v globální kampani se značkami PUMA a AMI. Exkluzivní spolupráce oslavuje rodinu a přátelství.

Celý článek

Jaké zvolit boty do zaměstnání: Mezi pohodlím a stylem

V práci chceme vypadat reprezentativně. Samozřejmě hodně záleží na tom, kde pracujete. Zatímco někde panuje přísný dress code, jinde jsou pravidla volnější. Myslete na to, že v obuvi musíte vydržet celý den. Proto by měla nejen dobře vypadat, ale být hlavně pohodlná a kvalitní. 

Celý článek

IKONICKÉ TENISKY PUMA PŘICHÁZÍ S COOL DESIGNEM VE STYLU MINECRAFTU

Pokud milujete dobrodružství s Minecraft bloky, potom zcela jistě vykročíte do nové roku tou správnou nohou (respektive botou). Globální sportovní značka PUMA a populární videohra Minecraft se totiž spojily a vytvořily cool kolekci.

Celý článek