dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Frost Street Wear je móda od jedné netradiční mámy

Když matky na mateřské vymýšlí, co se svými ratolestmi podniknout a vydělat u toho nějakou korunu, nemusí to vždy spadat do tradičních škatulek.

Ne úplně tradiční rodiče, ne úplně tradiční podnikání, ale v jádru pudla, co si představíte pod pojmem tradiční? Dnes vám představíme mámu, která se vrhla do rodinného života, ale i do módy naplno celým svým srdcem.

Je vegankou, má krásnou dceru a podle svých slov i dokonalého manžela. Toužila po nádherné rodině a to se jí splnilo. K tomu si vytvořila prosperující módní značku Frost Street Wear by Monami Frost a se svým veganským duchem do ní vkládá pořádný kus sebe. Mrkněte na její Instagram, dost možná vám bude velkou inspirací. Kromě rodinného života a módy má na svém kontě i jednu veganskou kuchařku. To vše si můžete prohlédnout i koupit na jejích stránkách monamifrost.com.

instagram.com/monamifrost

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MONAMI FROST FROST STREET WEAR

Související články

Mohito na podzim nabídne styl Pařížanek

Tolik milovaný styl Pařížanek zavál do prodejen řetězce Mohito. Nadchne vás nejen svou nabídkou, ale také doprovodnou kampaní.

Celý článek

Skvělý úspěch! V podzimní kampani TIMEOUT zazářily české MISS

Karolína Mališová a Andrea Kalousová uspěly před dvěma lety v České Miss a na podzim 2017 si připisují další skvělou zkušenost - staly se tvářemi mezinárodní kampaně značky Timeout.

Celý článek