dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Frost Street Wear je móda od jedné netradiční mámy

Když matky na mateřské vymýšlí, co se svými ratolestmi podniknout a vydělat u toho nějakou korunu, nemusí to vždy spadat do tradičních škatulek.

Ne úplně tradiční rodiče, ne úplně tradiční podnikání, ale v jádru pudla, co si představíte pod pojmem tradiční? Dnes vám představíme mámu, která se vrhla do rodinného života, ale i do módy naplno celým svým srdcem.

Je vegankou, má krásnou dceru a podle svých slov i dokonalého manžela. Toužila po nádherné rodině a to se jí splnilo. K tomu si vytvořila prosperující módní značku Frost Street Wear by Monami Frost a se svým veganským duchem do ní vkládá pořádný kus sebe. Mrkněte na její Instagram, dost možná vám bude velkou inspirací. Kromě rodinného života a módy má na svém kontě i jednu veganskou kuchařku. To vše si můžete prohlédnout i koupit na jejích stránkách monamifrost.com.

instagram.com/monamifrost

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA MONAMI FROST FROST STREET WEAR

Související články

AKTUÁLNĚ: Těhotenská kolekce Khloe Kardashian a beauty řada Victorie Beckham

Celebrtiy přicházejí s dalšími poutavými informacemi. Khloe Kardashian uvádí vlastní těhotenskou módu a Victoria Beckham se chystá na kosmetickou značku.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Svůdná Taylor Hill v jarní kampani Joe's Jeans

Nádherná Taylor Hill zazářila v jarní kampani 2018 pro značku Joe's Jeans.

Celý článek

Pastely v jarní kampani Chanel 2018

Francouzský módní dům uvádí novou jarní kampaň. Nese se ve dvou hlavních odstínech této sezóny - baby blue a baby pink. 

Celý článek

ELEGANCE 2018 - NÁVRAT DO PRVNÍ REPUBLIKY

Ve dnech 12. – 15. dubna se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 23. ročník výstavy Elegance. Výstava nabídne návštěvníkům moderní trendy v oblékání.

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Jak elegantně nosit batohy?

Nosíte do školy nebo práce hodně věcí a bolí vás už z těžké kabelky záda? Podívejte se, jak se nosí batohy. Budete vypadat stylově a elegantně!

Celý článek

Jarní kampaň Marc Fisher s Marthou Hunt u moře

Marta Hunt se vrací i v sezóně 2018 do kampaně na obuv značky Marc Fisher. 

Celý článek