dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Gabriela nejen při focení trefila "Šťastnou desítku"

Přidat na Seznam.cz
Přinášíme vám ukázku fotografií Jana Tůmy, které vznikly při prvním společném focení vítězek České Miss 2014 v rámci kolekce s názvem "Šťastná desítka".

Fotograf Jan Tůma fotí krásné miss už mnoho let. Také po finále jubilejního desátého ročníku se ujal realizace oficiálních fotografií vítězek soutěže. Vedle seriózních oficiálních fotografií, které budou dívky doprovázet i při účasti na světových soutěžích, při prvním společném focení vítězek, vznikla „odvázanější“ kolekce, kterou autor pojmenoval "Šťastná desítka".

Jan Tůma se nechal inspirovat tím, že diváci jako desátou Českou Miss zvolili Gabrielu Frankovou, která soutěžila právě s číslem deset. Desítku, která se pro Gabrielu stala šťastnou, si v jeho foto story půvabná vítězka vystřílela.

„Po mnohahodinovém oficiálním focení s korunkami, holky rády opustily seriózní styling miss, chopily se růžových rekvizit a pustily se s takovou chutí do bláznivých hereckých akcí, že naprosto zapomněly na únavu z celodenního pózování. Oči jim při tom svítily jak malým dětem, když dostanou nové "hračky“, vzpomíná na focení s potutelným úsměvem Jan Tůma.

Zdroj: ceskamiss.cz
Fotograf: Jan Tůma
Design scény: DCD Casa Design
Styling: Karel Dominic Stix

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VÍTĚZKY MISS ČESKÁ MISS ČESKÁ MISS 2014 JAN TŮMA FOTOGRAFOVÁNÍ VÍTĚZEK MISS ŠŤASTNÁ DESÍTKA MODA.CZ

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek