dnes je 25.03.2018 a svátek má Marián

Gentlemanů není nikdy dost!

A v Čechách jich opravdu moc nemáme... I když musím uznat, že se blýská na lepší časy a situace se zlepšuje. To, co maminky zanedbaly, se snaží dohnat samotní chlapi, uff!  

Poslední dobou se i množí pánské "potřeby". Většina chlapů si ráda půjčila náš kartáč a snad i holítko, protože my čistotné ženy ho máme stále po ruce, kdežto chlapi o svou koupelnovou garderobu nijak zrovna nepečovali, s výmluvou, že jsou přeci chlapi a né žádné panenky Barbie. Fujka, alibisti! Tomu je ale odmáváno!

 

Pro muže se rozrůstají propriety od vlasových přípravků, přes holící sety až po gumové chrániče bot před zaneřáděným terénem, kterým musí projít někdy i velký gentleman. A jakou to má výhodu pro nás ženy? No tak jednak se ten náš neandrtálec vedle nás dá při troše štěstí opucovat a pak taky odpadají starosti, co dát svému miláčkovi za dárek k neúprosně se blížícím Vánocům, že?

Snad každá sní o panu Božském. O Edvardovi z Pretty Women.

Takový ten elegán v dobře padnoucím obleku a pokud možno s čistými botami (o rukách snad nemusí být ani řeč), který bez jediného mrknutí oka otevře dveře něžnému pohlaví nejen do restaurace, ale i od auta. Který v luxusním podniku ví, který příbor je na co a nedrží ho jako vidle. Ten, který ví moc dobře, jak se s ženou zachází a jedná. A krááásně voní.. No to si zasloužíme každá. Tečka!

 

Před pár dny se otevřelo nové křídlo obchodního domu Chodov a to opravdu s velikou pompou. Dlouhé večerní róby zametaly podlahu, která se ještě leskla novotou. A právě tady otevřeli další pobočku dalšího kamenného království pro muže Gentleport, kteří mají styl. Luxusní kožené tašky, rukavice, boty (taky milujete tu vůni kůže?), skvostné holící soupravy, čepice a další doplňky. A co teprve obleky a košile na míru? Jedna báseň! Mají tu dokonce i vychytávku pro košiláče. Taky vám vádí to nehezky prosvítající triko nebo tílko pod košilí? Tady na to mají parádní fígl! Skvělý tip na dárek... A samozřejmě tady najdete i návleky na boty do nepříznivých podmínek. Tak hurá do Gentleportu, klidného přístavu pro muže...

 

 

Zdroj: Moda.cz

 

BARBORA MOTTLOVÁ PÁNSKÁ MÓDA PÁNSKÝ BLEJZR PÁNSKÁ OBUV GENTLEPORT

Související články

Adam Kost předvedl velmi povedenou, uniformní pánskou kolekci

Poslední přehlídkový den MBPFW byla k vidění také nesmírně propracovaná kolekce Adama Kosta. Co nás na ní bavilo nejvíce?

Celý článek

Dresscode: Business formal attire

Víte, jaký je nejvhodnější oděv na důležitou schůzku s klienty nebo na pracovní pohovor? Máme pro vás několik tipů, co obléct a čemu se vyvarovat.

Celý článek

Tenisky ze spojení JW Anderson x Converse stojí za pozornost

Odvážné ztvárnění kontrastů ve spojení s ikonickou značkou Converse v podání provokativního návrháře J. W. Andersona stojí minimálně za podívanou.

Celý článek

Nové kolekci Jana Černého vládne červená a zelená

Jan Černý se svou podzimní kolekcí 2018/2019 ovládl celý Clam-Gallasův palác. V jeho oděvech převládala červená a zelená!

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Jarní inspirace z milánského fashion weeku: nová kolekce WOOD WOOD

Značka WOOD WOOD kombinuje high fashion, sportovní módu a streetwear a pokaždé hledá perfektní rovnováhu mezi stylem a funkcí.

Celý článek

Zimní plavková sezóna

Doby, kdy se hublo do plavek na jaře, už jsou dávno za námi. Nejlepší je, nosit je celoročně, co říkáte? A to chce pořádnou zásobu motýlků!

Celý článek

Thajsko - ráj jedlíků, říká Bára Mottlová

Ano, Thajsko je bezpochyby velkým rájem na zemi. Nádherný pláže, teplo, sluníčko, cenová dostupnost, zelený kopce plný palem a svěží vánek... Ale to jídlo?! To je opravdická rozkoš!

Celý článek