dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Gentlemanů není nikdy dost!

A v Čechách jich opravdu moc nemáme... I když musím uznat, že se blýská na lepší časy a situace se zlepšuje. To, co maminky zanedbaly, se snaží dohnat samotní chlapi, uff!  

Poslední dobou se i množí pánské "potřeby". Většina chlapů si ráda půjčila náš kartáč a snad i holítko, protože my čistotné ženy ho máme stále po ruce, kdežto chlapi o svou koupelnovou garderobu nijak zrovna nepečovali, s výmluvou, že jsou přeci chlapi a né žádné panenky Barbie. Fujka, alibisti! Tomu je ale odmáváno!

 

Pro muže se rozrůstají propriety od vlasových přípravků, přes holící sety až po gumové chrániče bot před zaneřáděným terénem, kterým musí projít někdy i velký gentleman. A jakou to má výhodu pro nás ženy? No tak jednak se ten náš neandrtálec vedle nás dá při troše štěstí opucovat a pak taky odpadají starosti, co dát svému miláčkovi za dárek k neúprosně se blížícím Vánocům, že?

Snad každá sní o panu Božském. O Edvardovi z Pretty Women.

Takový ten elegán v dobře padnoucím obleku a pokud možno s čistými botami (o rukách snad nemusí být ani řeč), který bez jediného mrknutí oka otevře dveře něžnému pohlaví nejen do restaurace, ale i od auta. Který v luxusním podniku ví, který příbor je na co a nedrží ho jako vidle. Ten, který ví moc dobře, jak se s ženou zachází a jedná. A krááásně voní.. No to si zasloužíme každá. Tečka!

 

Před pár dny se otevřelo nové křídlo obchodního domu Chodov a to opravdu s velikou pompou. Dlouhé večerní róby zametaly podlahu, která se ještě leskla novotou. A právě tady otevřeli další pobočku dalšího kamenného království pro muže Gentleport, kteří mají styl. Luxusní kožené tašky, rukavice, boty (taky milujete tu vůni kůže?), skvostné holící soupravy, čepice a další doplňky. A co teprve obleky a košile na míru? Jedna báseň! Mají tu dokonce i vychytávku pro košiláče. Taky vám vádí to nehezky prosvítající triko nebo tílko pod košilí? Tady na to mají parádní fígl! Skvělý tip na dárek... A samozřejmě tady najdete i návleky na boty do nepříznivých podmínek. Tak hurá do Gentleportu, klidného přístavu pro muže...

 

 

Zdroj: Moda.cz

 

BARBORA MOTTLOVÁ PÁNSKÁ MÓDA PÁNSKÝ BLEJZR PÁNSKÁ OBUV GENTLEPORT

Související články

JE LIBO OSOBITÁ PÁNSKÁ MÓDA? TENTO EDITORIÁL VÁS DOSTANE!

Magazín DT Spain přichází s pánským módním editoriálem, který sebevědomě pokrývá období PODZIM/ZIMA 2017.

Celý článek

Rozhovor s módní návrhářkou Martinou Nevařilovou

O nových výzvách, nových prostorách, o milovaném Tibetu a také nové cestě svého syna jsme si povídali s přední českou módní návrhářkou Martinou Nevařilovou.

Celý článek