dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Gigi Hadid tváří mezinárodní kampaně TOPSHOP

Přidat na Seznam.cz
Britská značka Topshop prezentuje Gigi hadid jako tvář mezinárodní kampaně pro kolekci Podzim/Zima 2015.

Vycházející hvězda Gigi  Hadid je díky autentickému kalifornskému stylu spolu s její silnou sociální a mediální prezentací dokonalou velvyslankyní pro značku Topshop, a právě z tohoto důvodu si ji mezinárodní prodejce dámského oblečení vybral jako novou tvář kampaně podzim/zima 2015.

Ve své velké premiéře pro Topshop Gigi oblékne modely z aktuální kolekce podzim/zima, pro kterou jsou typické podzimní trendy jako vysoké kozačky nad kolena či kabáty z umělých kožešin, jež stejně jako modelčinu skvělou postavu ve sportovním spodním prádle zachycuje série snímků pořízených uznávaným fotografem Tyronem Lebonem uvnitř i vně londýnského ateliéru, přičemž styling nepadl na nikoho jiného než na samotnou kreativní ředitelku značky Kate Phelan.

A jak vnímá spolupráci s Gigi Hadid majitel a šéf představenstva značky Topshop Sir Philip Green? "Práce s Gigi Hadid v této kampani pokračuje v posilování naší mezinárodní vize pro značku Topshop. Neustále rozvíjíme naši přítomnost na všech trzích s ambiciózními plány, a to jak ve Velké Británii, tak i na mezinárodní úrovni a mám pocit, že Gigi je ideální tváří na podporu tohoto úsilí."

 

 

 

Zdroj: Topshop

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDNÍ ZNAČKY TOPSHOP GIGI HADID PODZIMNÍ TRENDY

Související články

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek

Česká olympijská kolekce budí rozpaky široké veřejnosti

Nová česká olympijská kolekce je unikátní tradičním modrotiskem i prvky tradičních českých a moravských krojů. Po zveřejnění kolekce však veřejnost ovládly smíšené pocity. Proto jsme se zeptali na názor právě vás.

Celý článek