dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Giorgio Armani má jaro 2018 v mlze

Fotografku Sarah Moon si pro své kampaně volají slavné domy jako například Dior, Chanel, Issey Miyake a nyní i Giorgio Armani. Možná právě proto, že je skutečnou umělkyní.

Fotografie od umělkyně Sarah Moon působí nadneseně až étericky. Kampaň pro módní kolekci jaro – léto 2018 přináší rozmazané fotky, které mají připomínat tahy štětcem. Snové obrazy zahalené v mlze a na nich téměř k nepoznání modelka Daga Ziober a model Simon Nessman. Jemné zaostření bylo podle Moon tím pravým ořechovým, co evokuje a přináší „stopy života, barvy a pohybu, které se mění na oblečení, doplňky a lidské gesto,“ jak uvádí tisková zpráva značky.

Jarní sezóna u Giorgio Armani představuje umělecké květinové potisky, vysokou krejčovou a pestrou paletu barev. Snímky fotografky Moon se rovněž soustředí na jednotlivé detaily a doplňky. Zadívejte se na chvíli na tyto snímky a možná v nich najdete střed inspirace, proč kampaň zachytit tak netradičním způsobem.

fashiongonerogue.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA GIORGIO ARMANI JARO 2018 JARNÍ KAMPAŇ

Související články

AKTUÁLNĚ: Těhotenská kolekce Khloe Kardashian a beauty řada Victorie Beckham

Celebrtiy přicházejí s dalšími poutavými informacemi. Khloe Kardashian uvádí vlastní těhotenskou módu a Victoria Beckham se chystá na kosmetickou značku.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Svůdná Taylor Hill v jarní kampani Joe's Jeans

Nádherná Taylor Hill zazářila v jarní kampani 2018 pro značku Joe's Jeans.

Celý článek

Pastely v jarní kampani Chanel 2018

Francouzský módní dům uvádí novou jarní kampaň. Nese se ve dvou hlavních odstínech této sezóny - baby blue a baby pink. 

Celý článek

ELEGANCE 2018 - NÁVRAT DO PRVNÍ REPUBLIKY

Ve dnech 12. – 15. dubna se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 23. ročník výstavy Elegance. Výstava nabídne návštěvníkům moderní trendy v oblékání.

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Jak elegantně nosit batohy?

Nosíte do školy nebo práce hodně věcí a bolí vás už z těžké kabelky záda? Podívejte se, jak se nosí batohy. Budete vypadat stylově a elegantně!

Celý článek

Jarní kampaň Marc Fisher s Marthou Hunt u moře

Marta Hunt se vrací i v sezóně 2018 do kampaně na obuv značky Marc Fisher. 

Celý článek