dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Giorgio Armani má jaro 2018 v mlze

Přidat na Seznam.cz
Fotografku Sarah Moon si pro své kampaně volají slavné domy jako například Dior, Chanel, Issey Miyake a nyní i Giorgio Armani. Možná právě proto, že je skutečnou umělkyní.

Fotografie od umělkyně Sarah Moon působí nadneseně až étericky. Kampaň pro módní kolekci jaro – léto 2018 přináší rozmazané fotky, které mají připomínat tahy štětcem. Snové obrazy zahalené v mlze a na nich téměř k nepoznání modelka Daga Ziober a model Simon Nessman. Jemné zaostření bylo podle Moon tím pravým ořechovým, co evokuje a přináší „stopy života, barvy a pohybu, které se mění na oblečení, doplňky a lidské gesto,“ jak uvádí tisková zpráva značky.

Jarní sezóna u Giorgio Armani představuje umělecké květinové potisky, vysokou krejčovou a pestrou paletu barev. Snímky fotografky Moon se rovněž soustředí na jednotlivé detaily a doplňky. Zadívejte se na chvíli na tyto snímky a možná v nich najdete střed inspirace, proč kampaň zachytit tak netradičním způsobem.

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA GIORGIO ARMANI JARO 2018 JARNÍ KAMPAŇ

Související články

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek

Výbava na hory, co si nezapomenout vzít s sebou aneb 7 nejdůležitějších věcí

Zimní sezóna je už v plném proudu, tak snad se brzy dostaneme na hory. Co je důležité vzít si s sebou? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek