dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Giorgio Armani má jaro 2018 v mlze

Fotografku Sarah Moon si pro své kampaně volají slavné domy jako například Dior, Chanel, Issey Miyake a nyní i Giorgio Armani. Možná právě proto, že je skutečnou umělkyní.

Fotografie od umělkyně Sarah Moon působí nadneseně až étericky. Kampaň pro módní kolekci jaro – léto 2018 přináší rozmazané fotky, které mají připomínat tahy štětcem. Snové obrazy zahalené v mlze a na nich téměř k nepoznání modelka Daga Ziober a model Simon Nessman. Jemné zaostření bylo podle Moon tím pravým ořechovým, co evokuje a přináší „stopy života, barvy a pohybu, které se mění na oblečení, doplňky a lidské gesto,“ jak uvádí tisková zpráva značky.

Jarní sezóna u Giorgio Armani představuje umělecké květinové potisky, vysokou krejčovou a pestrou paletu barev. Snímky fotografky Moon se rovněž soustředí na jednotlivé detaily a doplňky. Zadívejte se na chvíli na tyto snímky a možná v nich najdete střed inspirace, proč kampaň zachytit tak netradičním způsobem.

fashiongonerogue.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA GIORGIO ARMANI JARO 2018 JARNÍ KAMPAŇ

Související články

Na dárky pro muže stále není pozdě - co pořídit?

Štědrý den se přiblížil, ale ještě stále není pozdě. Pořiďte svému partnerovi kvalitního vánočního měkkouše. 

Celý článek

VÁNOČNÍ SPECIÁL: TIPY NA DÁRKY PRO MUŽE

Ještě stále nemáte dárky pro tatínky, bráchy a partnery? Máme několik tipů na tradiční i netradiční dárky, které vám mohou napovědět. 

Celý článek

Nejlepší vánoční sada pro muže pod stromeček

Těžko sháníte trenýrky i ponožky takové, aby si spolu rozuměly? Jack &Jones to vyřešil za vás! V jedné sadě darujete boxerky a dva páry ponožek. To všechno vánočně laděné.

Celý článek

OBRAZEM: Petrolejová barvou Vánoc 2017

Temný i slavnostní - odstín petrolejové si na letošní Vánoce vyžádal pozornost a my mu ji rádi dáme. Zaslouží si ji. Přivítejte Vánoce 2017 v petrolejové!

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week (MBPFW) v prostředí monumentálního barokního paláce

Mercedes-Benz Prague Fashion Week, mezinárodní festival české a slovenské módy, se odehraje v termínu 16. až 23. března 2018.

Celý článek

Jiná vánoční kampaň - luxus v podání Americana Manhasset

Tentokrát žádné výrazné kouřové líčení, minimum flitrů a žádný sníh. Americana Manhasset svou sváteční kampaň pojala v jiném duchu. 

Celý článek

Začínající mladá módní návrhářka Jana Řezáčová

Už nějakou dobu se módní návrhářka Jana Řezáčová snaží vybudovat něco kvalitního a luxusního pod novou módní značkou Janine.

Celý článek

VÁNOČNÍ SPECIÁL: TIPY NA DÁRKY PRO ŽENY

Móda.cz si pro vás připravila několik tipů na stylové vánoční dárky. Tentokrát pro sestry, dcery, manželky, přítelkyně, babičky, snachy i kamarádky.

Celý článek