dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

Gisele Bündchen do vánoční kampaně šperků Vivara přinesla slavnostní kouzlo

Přidat na Seznam.cz
Supermodelka, která nestárne, se zapojila do nové módní kampaně vzývající nádherné šperky Vivara. Vánoční kampaň tak získala dvojnásobné kouzlo a Vánoce podtrhne se vším všudy.

zdroj: archiv značky Vivara

Brazilská kráska oblečená do černých šatů různých střihů působí nadmíru elegantně. Spojení s černými, stříbrnými a zlatými šperky, nepřehlédnutelnými výstřihy a vášnivým pohledem hlásají smyslnost z každého koutu fotek. Precizně stažené vlasy zdobené mašlí a perfektní make-up podtrhují krásu modelky. Kromě fotek prezentuje Gisele šperky Vivara i v krátkém videu, které ke kampani vzniklo a je ke shlédnutí na instagramovém profilu značky.

zdroj: archiv značky Vivara

Za objektiv se postavila švýcarsko-brazilská fotografka Nicole Heiniger, která nejenom díky svému multikulturnímu původu, které ji ovlivnilo od útlého věku, ale také díky cestování a mnoha zkušenostem, se rychle stala součástí nové a vzrušující generace umělců, jejichž jména jsou u hlavních kampaní v módním světě. Předností Nicole jsou minimalistické, estetické a sofistikované použití osvětlení. Její láska k módě se již objevila ve většině významných časopisů, jako jsou Harper's Bazaar, Vogue, L’Officiel, Elle, Marie Claire a několik módních a kosmetických kampaní.

zdroj: archiv značky Vivara

zdroj: archiv značky Vivara

zdroj: archiv značky Vivara

zdroj: archiv značky Vivara

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY VIVARA GISELE BÜNDCHEN VÁNOČNÍ KAMPAŇ

Související články

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Celý článek

Jaké doplňky a šperky si vybrat pro dokonalý letní vzhled?

Jste milovnice všech krásných šperků a doplňků? Pak je tento článek přímo pro vás. Jaké jsou letní trendy a s čím určitě nešlápnete vedle? To vše vám prozradí magazín Móda.

Celý článek

Toni Garrn tváří nové kampaně značky BOSS

Značka BOSS odhalila nové optické i sluneční brýle pro moderní ženu. Tváří kampaně se stala německá modelka a herečka, která je aktuálně těhotná.

Celý článek

Řekněte to hrnkem. Kolekce Statement vás pobaví každý den

Sada hrnků s názvem Statement od německé porcelánky Villeroy & Boch přistupuje k životu s nadhledem a hravostí.

Celý článek

Obnovit učňovský obor rukavičkářství je jedním z hlavních cílů majitelky české značky Bohemia Gloves

Rukavičkářské řemeslo má v Česku obrovskou tradici a sahá až do středověku. V Dobříši u Prahy se začalo vyrábět v polovině devatenáctého století a tradiční produkce rukavic trvá dodnes.

Celý článek

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Celý článek