dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Hlavní návrhářka módního domu Alexander McQueen Sarah Burton navštívila britské muzeum Chatsworth, kde probíhala výstava House Style a dosyta se tam nadýchala atmosféry minulých století. Tak vznikla její skvělá nová kolekce. Jedna z nejlepších, kterou kdy značka Alexander McQueen prezentovala. Resort 2017 přináší pohled na mladé dívky dnešní doby a to, jak by se asi oblékly, kdyby se dostaly do komnaty předchozích generací plné oblečení. Odkazům na historii tím pádem nechybí ani moderní nádech. 

Resort zaujme svými vyšívanými květy, červenými vysokými koženými rukavicemi a také tmavými retro páskami v pase. První část modelů se zbarvuje do červené, krémové a růžové, které vytváří naprosto harmonické spojení. Váš pohled zaručeně přitáhnou siluety, na něž se návrhářka soustředila v první řadě. Dokonale propracované sukně do A zdůrazňují nejen pas, ale souměrnost ženské postavy obecně. Jedinečně zdařilé spojení historie s moderní dobou... zajímavé, barevné pojetí, průřez nejrůznějšími materiály a statement náhrdelníky navrch.

Resort Alexander McQueen 2018 v nás asi ještě chvíli zůstane... 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ALEXANDER MCQUEEN RESORT 2018

Související články

Podzim 2018 Imreczeové plný neutrálních barev a plášťů

Zdeňka Imreczeová v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou podzimní kolekci. Vládla v ní béžová a černá.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Hravá spolupráce Opening Ceremony & Disney

Že prý kreslené postavičky a známé módní značky nejdou dohromady? Opening Ceremony a Disney tento velký omyl vyvrátili.

Celý článek

Podzim Saint Laurent 2018 v kůži i květinách

Anthony Vaccarello se do podzimu 2018 pustil z jedné vody načisto. Při přehlídce uvedl dámskou i pánskou kolekci a k tomu stihl představit ještě několik pohledů na ženu. 

Celý článek

Romantická uniforma pro dnešní ženy - podzimní kolekce Fendi 2018

Podzimní kolekce Fendi přináší zemité tóny a romantickou uniformu pro silné ženy. 

Celý článek

Elie Saab předvedl kolekci plnou rafinovaných a zdobených kousků

Elie Saab předvedl svoji novou kolekci a přehlídka začala za doprovodu hudby od Nirvany - Smells Like Teen Spirit a od Radiohead's – Creep. Kolekce obsahuje opravdu velké množství květin a i dalšího zdobení!

Celý článek

Nápaditost a modely bez výrazných siluet stojí za podzimem 2018 značky Stella McCartney

Vyvinout určitou dávku úsilí, zamyslet se nad dopadem konkrétních postupů a upřednostnit pohodlí? Přesně to je podzimní Stella McCartney!

Celý článek

Alberta Ferretti nachází v podzimní kolekci rovnováhu mezi trendy a vlastním stylem

Alberta Ferretti překvapila. Její podzimní kolekce 2018 nabrala totiž úplně jiný směr, než módní svět očekával. 

Celý článek