dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Hlavní návrhářka módního domu Alexander McQueen Sarah Burton navštívila britské muzeum Chatsworth, kde probíhala výstava House Style a dosyta se tam nadýchala atmosféry minulých století. Tak vznikla její skvělá nová kolekce. Jedna z nejlepších, kterou kdy značka Alexander McQueen prezentovala. Resort 2017 přináší pohled na mladé dívky dnešní doby a to, jak by se asi oblékly, kdyby se dostaly do komnaty předchozích generací plné oblečení. Odkazům na historii tím pádem nechybí ani moderní nádech. 

Resort zaujme svými vyšívanými květy, červenými vysokými koženými rukavicemi a také tmavými retro páskami v pase. První část modelů se zbarvuje do červené, krémové a růžové, které vytváří naprosto harmonické spojení. Váš pohled zaručeně přitáhnou siluety, na něž se návrhářka soustředila v první řadě. Dokonale propracované sukně do A zdůrazňují nejen pas, ale souměrnost ženské postavy obecně. Jedinečně zdařilé spojení historie s moderní dobou... zajímavé, barevné pojetí, průřez nejrůznějšími materiály a statement náhrdelníky navrch.

Resort Alexander McQueen 2018 v nás asi ještě chvíli zůstane... 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ALEXANDER MCQUEEN RESORT 2018

Související články

Připravte se na kovbojku - Pre-fall Temperley London 2018

Britská značka si v rámci kolekce předcházející podzimní Ready-to-wear nachystala kovbojské klobouky, volány a přírodní barvy. Něčím to však později narušila. 

Celý článek

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Celý článek

Pre-Fall Bottega Veneta ve hře s geometrií

Přestupní stanice mezi jarní kolekcí prezentovanou v Miláně a podzimní přehlídkou, která se uskuteční v únoru v New Yorku. Takový je Pre-Fall návrháře Thomase Maiera pod Bottega Veneta.

Celý článek

ELIŠKA TOMKOVÁ PŘEDSTAVILA NOVOU KOLEKCI PRO PODZIM/ZIMA

Navštívit představení kolekce a zároveň přehlídku módní značky Elisha, která jak jistě víte, spadá pod návrhářku Elišku Tomkovou, byl rozhodně zážitek. Byl jsem neskutečně zvědavý, jak na mě kolekce bude působit, jelikož jako muž se na mnoho věcí dívám jinak, než žena. 

Celý článek

Aktuálně: Serena Williams se vdala v McQueen šatech, Miranda Kerr znovu těhotná, CK pop-up store

Serena Williams má za sebou svatbu v nádherné róbě od Alexandera McQueena, Miranda Kerr čeká další miminko a jak vypadá zboží ve vánočním Calvin Klein pop-up storu? 

Celý článek

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Celý článek

Kde uvede Chanel svou další přehlídku?

Značka Chanel uvede svou další kolekci v rodném městě Karla Lagerfelda. 

Celý článek

Závodní dráhu a sportovní vibrace najdete v nové kampani Miu Miu

Miu Miu laškuje s retro kousky. Kampaň nafocená na francouzském autodromu představuje různorodou škálu talentů.

Celý článek