dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Hlavní návrhářka módního domu Alexander McQueen Sarah Burton navštívila britské muzeum Chatsworth, kde probíhala výstava House Style a dosyta se tam nadýchala atmosféry minulých století. Tak vznikla její skvělá nová kolekce. Jedna z nejlepších, kterou kdy značka Alexander McQueen prezentovala. Resort 2017 přináší pohled na mladé dívky dnešní doby a to, jak by se asi oblékly, kdyby se dostaly do komnaty předchozích generací plné oblečení. Odkazům na historii tím pádem nechybí ani moderní nádech. 

Resort zaujme svými vyšívanými květy, červenými vysokými koženými rukavicemi a také tmavými retro páskami v pase. První část modelů se zbarvuje do červené, krémové a růžové, které vytváří naprosto harmonické spojení. Váš pohled zaručeně přitáhnou siluety, na něž se návrhářka soustředila v první řadě. Dokonale propracované sukně do A zdůrazňují nejen pas, ale souměrnost ženské postavy obecně. Jedinečně zdařilé spojení historie s moderní dobou... zajímavé, barevné pojetí, průřez nejrůznějšími materiály a statement náhrdelníky navrch.

Resort Alexander McQueen 2018 v nás asi ještě chvíli zůstane... 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ALEXANDER MCQUEEN RESORT 2018

Související články

Couture kolekce Fendi 2019 je inspirována českým malířem

Modní dům Fendi představil novou Haute Couture kolekci v čele s geniálním Karlem Lagerfeldem, kterému byl inspirací český malíř František Kupka.

Celý článek

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Celý článek

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek