dnes je 22.09.2017 a svátek má Darina

Gwen Stefani je novou globální ambasadorkou Revlon

Světoznámá zpěvačka a módní ikona se spojila s věhlasnou značkou dekorativní kosmetiky. Jednou z prvních úloh Gwen bude hlavní role v kampani CHOOSE LOVE.

Gwen Stefani, zpěvačka a světová módní ikona, se připojila k týmu značky Revlon jako její nejnovější globální ambasadorka. Jednou z jejích prvních úloh bude hlavní role v kampani CHOOSE LOVE.

Ač trojnásobná držitelka Grammy, textařka, módní návrhářka a podnikatelka, reprezentuje tuto trendy udávající kosmetickou značku už od začátku roku 2017, její první úloha přichází až nyní právě s Choose Love, což není jen kampaň, ale především velmi důležité poselství plné pozitivity a lásky.

Gwen, jež dává přednost lásce i v osobním životě a stává se tak pro mnohé velmi inspirativní osobou, je opravdovou influencerkou (vlivnou uživatelkou) v oblasti stylu a krásy. Patnáctimilionová základna věrných fanoušků a sledovatelů na sociálních sítích hovoří za vše.

 

Už coby teenagerka milovala líčení a tato láska zůstala velmi silná dodnes, kdy ráda zkouší nejnovější trendy v oblasti krásy. Proto je pro Gwen spolupráce právě s Revlon čirým potěšením.

DEKORATIVNÍ KOSMETIKA REVLON GWEN STEFANI TVÁŘ ZDRAVÍ A KRÁSA

Související články

Pocení jako módní fenomén

Proč se vlastně potíme a proč se potit nechceme? Jak tomu pomáhá Bikram jóga?

Celý článek

Kde sehnat barevné a přirozeně vypadající kontaktní čočky?

Nosíte kontaktní čočky? Rádi byste změnili barvu očí, ale zatím jste nenalezli vhodnou firmu, která vyrábí čočky v širokém spektru barev a ještě k tomu přirozeně vypadající?

Celý článek