dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Hailey Bieber se oficiálně zařadila do řad celebrit s vlastními kosmetickými značkami

Přidat na Seznam.cz
Před pár dny představila modelka Hailey Bieber minimalistickou značku péče o pleť, kterou pojmenovala svým prostředním jménem.

foto: s laskavým svolením značky Rhode

Hailey Bieber prezentuje svou kosmetickou značku Rhode jako minimalistickou, která je cenově dostupná, zastává luxusní produkty s promyšleným záměrem a účinnou péčí o pleť. Modelka zvolila formu prodeje prostřednictvím vlastních webových stránek přímým spotřebitelům. Ceny produktů se pohybují v rozmezí od 16 do 29 USD.

Bieber zakládá značku na vlastní filozofii, obklopit se jen jedním opravdu dobrým produktem. Řada Rhode obsahuje sérum, hydratační krém a balzám na rty ve třech variantách vůní. „Žiji filozofií mít jeden opravdu dobrý kabát, stejně jako jeden opravdu dobrý hydratační krém, který perfektně funguje a ke kterému se budu vždy vracet,“ řekla modelka. Ve svém prohlášení dále uvedla, že věří ve svou značku jako variantu proti tzv. rychlé kráse tím, že se zaměří na efektivní a minimální sortiment na podporu kožní bariéry, což je zásadní funkce pro všechny typy pleti.

Produkty značky Rhode obsahují mimo jiné kyselinu hyaluronovou pro hydrataci pokožky i marulový olej na podporu kožní bariéry. Modelka se zaměřila i na antioxidanty a peptidy, které dělají pokožku hladší a jemnější, stejně jako na výživu rtů. Kromě dvou balzámů na rty jsou všechny produkty Rhode bez parfemace a všechny vznikly bez testování na zvířatech. Značka také od začátku spolupracuje s nadací Rhode Futures Foundation, jejímž prostřednictvím si klade za cíl podpořit do roku 2023 celkem tisíc žen a jejich rodin.

Nadace spolupracuje s fondy Accion Opportunity Fund, Black Mamas Matter Alliance a LIFT Communities Family Goal Fund a zavazuje se přispívat minimálně 1 % z prodeje a dobrovolnického úsilí partnerům, kteří aktivně pomáhají ženám budovat jejich vlastní kariéru, zdraví a cestu k mateřství.

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY HAILEY BIEBER RHODE KOSMETIKA HAILEY BIEBER

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Biodynamická vinná kosmetika, kterou používá i britská královská rodina

Vinná réva je skutečným zázrakem, protože prospěšné látky obsahuje doslova celá rostlina. Výtažky z hroznových jadérek a slupek navíc podporují v lidské kůži produkci kolagenu a elastinu, které zodpovídají za pružnost a mladistvý vzhled pokožky.

Celý článek

Noční masky: pracují, zatímco vy spíte

Pleťové masky jsou takovým malým zázrakem pro naši pokožku. Zvláště pak noční masky, které dokáží pleti dodat potřebnou hydrataci a živiny během celé noci. Jak vybrat tu správnou pro vaši pleť?

Celý článek