dnes je 21.08.2019 a svátek má Johana

Harry Styles, Gucci a zvěř v hlavní roli - přichází nejnovější kampaň Cruise 2019

Přidat na Seznam.cz
Krmí, usmívá se, překypuje roztomilostí a elegancí. To je Harry Styles a jeho představení nové pánské kolekce pro jednu z nejznámějších módních značek této doby.

O tom, že módní giganti rozsahu jako je právě Gucci, chtějí zaujmout různými způsoby, není už dávno pochyb. K údivu a pozornosti se stylisté a návrháři nechali inspirovat z různých koutů světa, dokonce někdy i toho mystického. A to vše pod vedením kreativního ředitele Alessandra Michele, který touto cestou řídí značku již třetím rokem.

Nyní si pro pozornost zašli až do italských zahrad Villa Lante, kde spolu se známým fotografem Glenem Luchfordem a zpěvákem Harrym Stylesem vytvořili fotoalbum prezentující nejnovější pánskou kolekci Gucci Tailoring 2019.

Není to však poprvé, co známý zpěvák pózoval pro tuto světovou značku. Už v první kolekci zaujal veřejnost bývalý člen skupiny One Direction, kdy spolu se slepicí v klasickém anglickém fish & chips bufetu vzbudili povyk.

Čím jsou tedy fotky tak zajímavé, není potřeba vysvětlovat. Harry mající jehně kolem krku nebo Harry krmící malé prasátko. To jsou snímky zcela nevídané ve světě módy. Elegance a roztomilost však nyní tento mladík spojil ve svazek více než uspokojující. 

Módní kolekce směřující pro pány tedy oslovila i opačné pohlaví. Na trh Gucci dostane své módní kousky v listopadu, kochat se však lze už nyní na Gucci.com.

Gucci.com

Přidat na Seznam.cz
GUCCI HARRY STYLES MÓDNÍ KOLEKCE MÓDA 2018 PÁNSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA PÁNSKÉ TRENDY

Související články

Nejnovější trend v nošení džínsů se jmenuje asymetrie

A své o tom ví ukrajinské duo značky Ksenia Schnaider, které džínové kousky posouvá o další metu dál. Jejich asymetrické džíny si zamilovala například zpěvačka Celine Dion!

Celý článek

Minimalismus, estetika a streetová móda vychází ze spolupráce PUMA x RHUDE

Když se spojí dvě značky, které mají co říct, vznikne kolekce, která osloví široké publikum. Alespoň tak bychom mohli hodnotit tuto unisex sportovní kolekci.

Celý článek

Denimová kampaň značky Guess nás láká do podzimních kousků

Některé kampaně každého z nás osloví více, jiné méně. Tahle konkrétně nás nadchla velmi. Hned máme chuť skočit do nových džínsů nebo džínové bundičky.

Celý článek

Blíží se čtvrtý ročník unikátní módní show WE’RE NEXT v Praze

WE’RE NEXT je módní show prezentující studenty pražské UMPRUM a studenty prestižní Royal Academy of Fine Arts v Antverpách. Letošní ročník proběhne 12. září 2019 v prostorách divadla X10 v centru Prahy, a rozhodně se máme na co těšit!

Celý článek

Gucci i Chanel vytvořili novou pozici ve vysokém managementu - ředitel diversity, rovnosti a inkluze

Evropa se na začátku roku 2018 otřásla výbuchem pomyslné sopky, která svým sopečným popelem zastínila mysl většiny návrhářů módních společností, a ti se lusknutím prstů stali propagátory diversity, rovnosti, udržitelnosti a inkluze. Chce to ale zákazník i v roce 2019 - Gucci a Chanel tvrdí, že ano!

Celý článek

Noste polokošili jako elegán. Poradíme, jak na to!

Alespoň jednu polokošili nebo chcete-li polo triko, najdeme v šatníku téměř každého muže. A zároveň z ní není většina mužů vůbec nadšená. Přitom se dá nosit s velkou elegancí a má zajímavou historii.

Celý článek

Louis Vuitton Pop-up store v New Yorku dostal nádech jedovaté zelené

Virgil Abloh, coby kreativní designér oblíbené módní značky zvolil neonově zelenou k oslavě pánské kolekce pro podzim / zimu 2019.

Celý článek

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek