dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

#HEARTISSUE – svoboda vyjádřená 3D tiskem

Přidat na Seznam.cz
Salon Petra Měchurová ve spojení s Olo Křížovou pro letošní ročník Designbloku vytvořil nejenom zajímavou instalaci #HEARTISSUE, ale také přímo v praxi představil technologii 3D tisku.

V Salonu Petra Měchurová to v posledních říjnových dnech pořádně žilo! Po celou dobu letošního ročníku Designblok si tam totiž kdokoli mohl přijít navrhnout svůj osobní šperk a my byli u toho!

Vlasový expert Petra Měchurová ve spojení s kreativní ředitelkou CZECH FASHION COUNCIL Olo Křížovou zde představily nejen stále více vyhledávaný 3D tisk v módě, ale také zajímavou instalaci #HEARTISSUE!

Unikátní projekt vystavěný na tématu “Svoboda srdce“ návštěvníkům umožnil popustit uzdu své fantazii a kreativitě. Zároveň však také obdivovat limitovanou edici vlasových doplňků vytvořených právě onou technologií 3D tisku podle návrhů jak Petry Měchurové a Olo Křížové tak i Ivy Burkertové tvořící pod značkou ODIVI, Jakuba Stracha z VR/NOBODY či Pavla Lukšana z Elements Group.

 

Na instalaci #HEARTISSUE bylo použito 13 000 3M post-itů, z nichž 3240 bylo popsáno. Spotřebovalo se 114 metrů filamentu neboli vlákna, ze kterého se pomocí 3D tiskárny vytisklo celkem 52 čelenek a skrze 6 iStyle tabletů k lidem proudily srdcové záležitosti známých osobností a celého týmu Salonu Petra Měchurová.

 

 

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN NÁVRHÁŘI PETRA MĚCHUROVÁ OLO KŘÍŽOVÁ NIKOL MORAVCOVÁ 3D TISK VLASOVÉ DOPLŇKY

Související články

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

Temnota barev i lehkost materiálů se prolíná novou kolekcí značky LEEDA

Temná barevnost šifonů se střídá s lehkostí lnů pastelových barev. Česká značka LEEDA opět zasahuje srdce svých módní fanoušků díky variabilitě nové kolekce.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek