dnes je 26.06.2019 a svátek má Adriana

HELMUT LANG v DUŠNÍ3

Přidat na Seznam.cz
Pražský butik DUŠNÍ3 rozšiřuje svou nabídku. Představujeme vám značku HELMUT LANG.

Pražský butik DUŠNÍ3 přijímá pod svá křídla novou značku. HELMUT LANG byla založena před skoro třiceti lety původem rakouským návrhářem, přesto se jí největší slávy dostalo ve Spojených státech. Je typická svou jednoduchostí a čistými liniemi, postačí si s párem džínsů a bílým tričkem. U HELMUT LANG ale můžete narazit i eleganci a formální kousky. 

V českém multibrandovém butiku najdete nejnovější jarní kolekci HELMUT LANG. Je to charakteristická černá a bílá barva, ozvláštněná mramorovým potiskem. Nechybí nadčasová jednoduchá trička v neutrálních barvách, asymetrie, řasení a uvolněné střihy.

Představu o značce a její tvorbě můžete čerpat z nové i předešlých kolekcí:

Foto: Helmut Lang

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD DUSNI3 DUŠNÍ 3 HELMUT LANG

Související články

Nábytek Star Wars, o kterém jste jistě vždycky snili, si nyní můžete koupit v USA

Nejspíš patříte mezi velké fandy Hvězdných válek a každou kapitolu mezigalaktické ságy naprosto hltáte. Pak vás nábytek v duchu Star Wars rozhodně potěší.

Celý článek

IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku ze seriálů Přátelé, Simpsonovi a Stranger Things

Chtěli jste někdy žít jako v seriálu? Nyní můžete. Švédská značka IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku inspirované obýváky ze slavných seriálů jako Přátelé, Simpsonovi nebo Strangers things.

Celý článek

Inspirace: Jarní přání naší redakce

Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek

Udělejte kamarádce radost a pošlete jí kytici jen tak

Přátelství, jeden z nejúžasnějších darů, které nás provází životem. Kamarádky si na rozdíl od rodiny vybíráme, a díky tomu vznikají pouta na celý život.

Celý článek

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Celý článek

Objevte dánskou značku Rains

Skandidávský minimalismus, nadčasovost a zároveň funkčnost definuje oblečení a doplňky, které nám nabízí dánská značka Rains. Pokud rádi chodíte deštěm, a i přesto chcete zůstat v suchu a teple nebo často jezdíte na kole, věnujte Rains zvýšenou pozornost.

Celý článek

Stylová jarní pyžámka

Jarní pyžama pro rok 2019 jsou vrženy, už máte vybrané i vy to své? Pokud ne, nechte se inspirovat stylovými kousky na spaní.

Celý článek