dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Herci Václav Neužil, Kristýna Podzimková a Karel Zima pokřtili charitativní kalendář

Přidat na Seznam.cz
Jedinečný kalendář plný známých herců a sportovců přináší mnohem více než jen sympatický úmysl a neotřelý vzhled.

Na tomto projektu se podílelo celkem 13 známých osobností, ale také 14 nádherných psů plemene československého vlčáka. Projekt zaměřený na česko-slovenské psí plemeno, jehož vznik se, jako takový, datuje do roku 1955, přináší informace o jeho historii, o výcviku a výchově ale také o tom, jaké možnosti s tímto plemenem máme dnes. I to je jeden z důvodů, proč celý projekt vznikl.

„To, že máme v kalendáři tak jedinečné tváře, je vlastně souhra několika náhod a mnoha štěstí, čehož si opravdu vážíme. Právě díky tomu má kalendář úspěch a nejenom, že pomůže finančně Záchranné stanici, ale nese s sebou i svoje unikátní poselství a pomoc,“ řekla o kalendáři předsedkyně spolku Psí šance, Jana Klouparová.

Hlavní myšlenkou je, aby lidé zvážili koupi československého vlčáka a co nejméně jich pak končilo v Záchranné stanici v Adamově, která je jedinou svého druhu v České republice, na Slovensku i ve střední Evropě. A právě tato myšlenka nadchla mnoho známých osobností, mezi nimi i herce Hynka Čermáka, Václava Neužila, Kristýnu Podzimkovou, Karla Zimu, Šárku Vaculíkovou nebo road racingového závodníka Michala INDI Dokoupila, biatlonistku Gabrielu Koukalovou, plážové volejbalistky Markétu Nausch Slukovou a Barboru Hermannovou, českou zápasnici Adélu Hanzlíčkovou, sportovního komentátora Roberta Zárubu, fotbalistu Petra Švancaru a českou reprezentantku v plavání Moniku Štěpánovou.

Oficiálními kmotry kalendáře se stali ve středu 7. 11. 2018 v kavárně Dejvického divadla v Praze herci Kristýna Podzimková, Vašek Neužil, Karel Zima, zápasnice Adéla Hanzlíčková a také závodník Michal INDI Dokoupil. Příjemnou atmosféru obstaralo prostředí kavárny, ale také humor a pohoda, která se nesla napříč celým oficiálním křtem.

„Bylo to velmi příjemné focení a jsem moc rád, že jsem se toho zúčastnil, protože pokud si můžu vybrat, jestli budu pomáhat lidem nebo zvířatům, tak si vyberu zvířata, protože jsou to lidé, kteří zvířatům často ubližují, naopak ne. A pokud zvíře ublíží člověku, tak je to kvůli lidské chybě, takže já vždycky radši pomůžu zvířatům,“ zhodnotil focení v rámci oficiálního křtu kalendáře herec Vašek Neužil. Kalendář si můžete zakoupit za cenu 260 Kč / kus na stránkách Psí šance z.s.

 

fotograf kalendáře: Lubomír Buchta / lubu.cz

foto ze křtu kalendáře: psisance.cz, my-face.cz a vlastní

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PSÍ ŠANCE CHARITATIVNÍ KALENDÁŘ 2019 KRISTÝNA PODZIMKOVÁ VÁCLAV NEUŽIL KAREL ZIMA MICHAL INDI DOKOUPIL ADÉLA HANZLÍČKOVÁ HYNEK ČERMÁK GABRIELA KOUKALOVÁ ŠÁRKA VACULÍKOVÁ PETR ŠVANCARA ROBERT ZÁRUBA MARKÉTA NAUSCH SLUKOVÁ BARBORA HERMANNOVÁ

Související články

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek