dnes je 07.04.2020 a svátek má Heřman/Hermína

Herečka Emma Stone září v kampani na parfém Cœur Battant od Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
Značka Louis Vuitton představila nový dámský parfém Cœur Battant, jehož hlavní tváří je herečka Emma Stone. Květinová vůně nenechá v těchto dnech nikoho chladným. 

Oscarová herečka Emma Stone známá z filmů jako Zombieland či La La Land je již několik let ambasadorkou Louis Vuitton. Na fotografiích pózuje na italském ostrově Capri a před pařížským Cour Carrée, což je budova nacházející se v komplexu Louvre. Emma je zcela obklopena květinami, což přesně vystihuje samotný parfém. „Miluji různé druhy vůní. Zřejmě nejčastěji nosím Apogée od Louis Vuitton, protože má nádhernou květinovou vůni a připomíná mi jih Francie. Cœur Battant si v poslední době dávám hlavně, když jdu večer ven,” říká Emma Stone. 

Parfém Cœur Battant je charakterizován jako květinová vůně obsahující tóny hrušky, egyptského jasmínu, narcisu a mechu. Zkrátka ideální vůně jak do zimních, tak i do jarních dnů, kterou si jistě oblíbíte

LouisVuitton.com

Přidat na Seznam.cz
EMMA STONE LOUIS VUITTON DÁMSKÝ PARFÉM KVĚTINOVÁ VŮNĚ PAŘÍŽ

Související články

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Celý článek

Balmain v Paříži: Podzimní a zimní kolekce pro milovníky koní i Francie

Jako by si návrhář Olivier Rousteing chtěl splnit své životní cíle. Jeho osud adoptovaného dítěte podle všech doplňuje každou přehlídku, kterou Olivier pro Balmain udělá. Podívejte se s námi na podzimní a zimní kolekci Balmain 2020.

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek

Známe nejmódnější parfémy letošních Vánoc!

Přemýšlíte, zda darovat k Vánocům krásné šaty, stylové lodičky, kabelku věhlasné značky, nebo voňavý parfém? Co kdybyste to spojili a udělali vaší partnerce, kamarádce, sestře či mamince radost exkluzivním parfémem, který vypadá jako povedený módní doplněk?

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Kim, Khloé a Kourtney Kardashian společně představují nový parfém

Jedná se o značku jedné ze sester, konkrétně Kim Kardashian, která se rozhodla prodat svůj nový parfém díky tvářím svých sester.

Celý článek

Louis Vuitton v boji proti AIDS

Módní velikán Louis Vuitton se spojil s neziskovou organizací RED a vytvořil novou svíčku, která podporuje boj proti onemocnění AIDS.

Celý článek

Donald Trump při otevření nové továrny Louis Vuitton v Texasu

Prezident Spojených států amerických a král luxusu značky Louis Vuitton se potkali ve čtvrtek při příležitosti otevření nové továrny LVHM, která se zaměří na výrobu kabelek Louis Vuitton.

Celý článek