dnes je 27.05.2022 a svátek má Valdemar

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Přidat na Seznam.cz
Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Dlouholetá přítelkyně domu Cartier, Lily Collins je individualistkou se silným smyslem pro eleganci. Její přirozená zvídavost a mnohostrannost rezonují s ambicí Cartier spolupracovat s osobnostmi, které ctí pevné vazby.

„Být součástí rodiny Cartier pro mě znamená připojit se ke komunitě jedinečných nonkonformistů, kteří projevují velkou sílu charakteru. Cartier znamená Paříž. Je to určité zosobnění elegance a francouzské rafinovanosti, které šperky kolekce Clash [Un]Limited a kabelka Double C de Cartier propojují s klasickou extravagancí,“ říká ke spolupráci s Cartier Lily Collins a Arnaud Carrez, ředitel pro marketing a komunikaci Cartier International doplňuje: „Když došlo na vyjádření duality šperků Clash [Un]Limited, byla Lily Collins jasnou volbou. Svou jedinečností a oddaností ztělesňuje novou generaci umělců, kteří se nebojí odhalit různé tváře svojí osobnosti, někdy klasické a elegantní, jindy kreativní, nebo dokonce extravagantní. Zkrátka osobnosti, které svůj potenciál neomezují.“

Lily Collins, foto: se svolením Cartier

V roce 2016 získala Lily Collins svou první nominaci na Zlatý glóbus v kategorii za nejlepší ženský herecký výkon v muzikálu nebo komedii za roli oddané baptistky ve filmu Warrena Beattyho PRAVIDLA NEPLATÍ. Od té doby jí její všestrannost a přizpůsobivost umožnily ztvárnit celou řadu rolí, zejména v původních filmech pro Netflix OKJA a TO THE BONE; THE LAST TYCOON pro Amazon, anebo ve filmu MANK Davida Finchera, který vypráví příběh o konfliktu mezi režisérem Orsonem Wellesem a scenáristou Hermanem J. Mankiewiczem o práva ke scénáři filmu Občan Kane. V tomto snímku hraje Lily Collins „Ritu Alexander“, sekretářku Mankiewicze. V roce 2021 si díky svému vynikajícímu výkonu v seriálu EMILY IN PARIS vysloužila druhou nominaci na Zlatý glóbus. Tento seriál, jehož je Lily Collins zároveň i producentkou, byl také nominován na cenu Emmy, která bude slavnostně vyhlášena 19. září v Los Angeles.

Kromě toho, že je mezinárodně uznávanou herečkou a producentkou, Lily Collins se také aktivně angažuje v různých neziskových organizacích. Je například ambasadorkou každoročního charitativního gala večera organizace GO Campaign, která získává finanční prostředky na pomoc sirotkům a ohroženým dětem nejen ve Spojených státech, ale i po celém světě.

Lily Collins, foto: se svolením Cartier

Lily Collins, foto: se svolením Cartier

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY CARTIER LILY COLLINS

Související články

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek