dnes je 17.10.2021 a svátek má Hedvika

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Přidat na Seznam.cz
Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Dlouholetá přítelkyně domu Cartier, Lily Collins je individualistkou se silným smyslem pro eleganci. Její přirozená zvídavost a mnohostrannost rezonují s ambicí Cartier spolupracovat s osobnostmi, které ctí pevné vazby.

„Být součástí rodiny Cartier pro mě znamená připojit se ke komunitě jedinečných nonkonformistů, kteří projevují velkou sílu charakteru. Cartier znamená Paříž. Je to určité zosobnění elegance a francouzské rafinovanosti, které šperky kolekce Clash [Un]Limited a kabelka Double C de Cartier propojují s klasickou extravagancí,“ říká ke spolupráci s Cartier Lily Collins a Arnaud Carrez, ředitel pro marketing a komunikaci Cartier International doplňuje: „Když došlo na vyjádření duality šperků Clash [Un]Limited, byla Lily Collins jasnou volbou. Svou jedinečností a oddaností ztělesňuje novou generaci umělců, kteří se nebojí odhalit různé tváře svojí osobnosti, někdy klasické a elegantní, jindy kreativní, nebo dokonce extravagantní. Zkrátka osobnosti, které svůj potenciál neomezují.“

Lily Collins, foto: se svolením Cartier

V roce 2016 získala Lily Collins svou první nominaci na Zlatý glóbus v kategorii za nejlepší ženský herecký výkon v muzikálu nebo komedii za roli oddané baptistky ve filmu Warrena Beattyho PRAVIDLA NEPLATÍ. Od té doby jí její všestrannost a přizpůsobivost umožnily ztvárnit celou řadu rolí, zejména v původních filmech pro Netflix OKJA a TO THE BONE; THE LAST TYCOON pro Amazon, anebo ve filmu MANK Davida Finchera, který vypráví příběh o konfliktu mezi režisérem Orsonem Wellesem a scenáristou Hermanem J. Mankiewiczem o práva ke scénáři filmu Občan Kane. V tomto snímku hraje Lily Collins „Ritu Alexander“, sekretářku Mankiewicze. V roce 2021 si díky svému vynikajícímu výkonu v seriálu EMILY IN PARIS vysloužila druhou nominaci na Zlatý glóbus. Tento seriál, jehož je Lily Collins zároveň i producentkou, byl také nominován na cenu Emmy, která bude slavnostně vyhlášena 19. září v Los Angeles.

Kromě toho, že je mezinárodně uznávanou herečkou a producentkou, Lily Collins se také aktivně angažuje v různých neziskových organizacích. Je například ambasadorkou každoročního charitativního gala večera organizace GO Campaign, která získává finanční prostředky na pomoc sirotkům a ohroženým dětem nejen ve Spojených státech, ale i po celém světě.

Lily Collins, foto: se svolením Cartier

Lily Collins, foto: se svolením Cartier

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY CARTIER LILY COLLINS

Související články

Obroučky brýlí nemusí být jen rutinní záležitostí, najděte takové, které podtrhnou váš celkový outfit

Pokud vás zajímají módní novinky, stejně tak vás jistě nadchnou stylové doplňky, mezi nimi i brýle. Podívejte se, jaké trendy vládnou v brýlových obroučkách pro podzim a zimu 2021 / 2022.

Celý článek

Vášeň, touha a láska ukryté v jednom srdci

Milé dámy, jak to máte se šperky? Jak si je vybíráte? Jde o zcela impulzivní nákup, nebo koupi konkrétního kousku dlouho zvažujete? 
 

Celý článek

Pandora ve své nové kolekci vsází na originalitu jedince

Největší světová šperkařská značka znovu uvedla svou kolekci Pandora ME, které ale dala úplně nový rozměr: porušování pravidel, odmítání toho, co se od nás očekává a nošení věcí tak, jak to komu vyhovuje.

Celý článek

NOVÁ KOLEKCE ŠPERKŮ CARTIER CLASH [UN]LIMITED JE REBELSKÁ A ODVÁŽNÁ JAKO NIKDY PŘEDTÍM

Francouzský šperkařský dům Cartier rozšiřuje úspěšnou kolekci Clash de Cartier a představuje Clash [Un]Limited, jedinečné šperky v kapsulové kolekci, které se vzpírají klasickým formám a jsou fascinující více než kdy dříve.

Celý článek

Podpora české gastronomie v podání Markéty Pavleje alias Kitchenette

Kitchenette SoMe - nový projekt, který podpoří českou gastronomii a její prezentaci na sociálních sítích. Nestojí za ním nikdo jiný než známá foodblogerka Markéta Pavleje.

Celý článek

Módní bonbónky z Met Gala 2021

Letošní svátek milovníků vysoké módy Met Gala je již za námi, a nezbývá než si vychutnat módní bonbónky. A že jich bylo! Hvězdy světového formátu ukázaly svůj smysl pro módu i extravaganci.

Celý článek

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a ráda byste svůj outfit oživila? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled.

Celý článek

Osvěžující spojení Veuve Clicquot se značkou trendy barevných pláštěnek K-WAY®

V jedné z neočekávaných spolupráci sezóny se setkalo slunce s deštěm. Šampaňský dům Veuve Clicquot, proslulý svou ikonicky žlutou vinětou připomínající sluneční záři, se spojil se značkou pestrobarevných trendy pláštěnek K-WAY®.

Celý článek