dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Přidat na Seznam.cz
Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Dlouholetá přítelkyně domu Cartier, Lily Collins je individualistkou se silným smyslem pro eleganci. Její přirozená zvídavost a mnohostrannost rezonují s ambicí Cartier spolupracovat s osobnostmi, které ctí pevné vazby.

„Být součástí rodiny Cartier pro mě znamená připojit se ke komunitě jedinečných nonkonformistů, kteří projevují velkou sílu charakteru. Cartier znamená Paříž. Je to určité zosobnění elegance a francouzské rafinovanosti, které šperky kolekce Clash [Un]Limited a kabelka Double C de Cartier propojují s klasickou extravagancí,“ říká ke spolupráci s Cartier Lily Collins a Arnaud Carrez, ředitel pro marketing a komunikaci Cartier International doplňuje: „Když došlo na vyjádření duality šperků Clash [Un]Limited, byla Lily Collins jasnou volbou. Svou jedinečností a oddaností ztělesňuje novou generaci umělců, kteří se nebojí odhalit různé tváře svojí osobnosti, někdy klasické a elegantní, jindy kreativní, nebo dokonce extravagantní. Zkrátka osobnosti, které svůj potenciál neomezují.“

Lily Collins, foto: se svolením Cartier

V roce 2016 získala Lily Collins svou první nominaci na Zlatý glóbus v kategorii za nejlepší ženský herecký výkon v muzikálu nebo komedii za roli oddané baptistky ve filmu Warrena Beattyho PRAVIDLA NEPLATÍ. Od té doby jí její všestrannost a přizpůsobivost umožnily ztvárnit celou řadu rolí, zejména v původních filmech pro Netflix OKJA a TO THE BONE; THE LAST TYCOON pro Amazon, anebo ve filmu MANK Davida Finchera, který vypráví příběh o konfliktu mezi režisérem Orsonem Wellesem a scenáristou Hermanem J. Mankiewiczem o práva ke scénáři filmu Občan Kane. V tomto snímku hraje Lily Collins „Ritu Alexander“, sekretářku Mankiewicze. V roce 2021 si díky svému vynikajícímu výkonu v seriálu EMILY IN PARIS vysloužila druhou nominaci na Zlatý glóbus. Tento seriál, jehož je Lily Collins zároveň i producentkou, byl také nominován na cenu Emmy, která bude slavnostně vyhlášena 19. září v Los Angeles.

Kromě toho, že je mezinárodně uznávanou herečkou a producentkou, Lily Collins se také aktivně angažuje v různých neziskových organizacích. Je například ambasadorkou každoročního charitativního gala večera organizace GO Campaign, která získává finanční prostředky na pomoc sirotkům a ohroženým dětem nejen ve Spojených státech, ale i po celém světě.

Lily Collins, foto: se svolením Cartier

Lily Collins, foto: se svolením Cartier

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY CARTIER LILY COLLINS

Související články

Pandora představuje valentýnskou kolekci, která vás chytne za srdce

Letošní valentýnská kolekce šperků značky Pandora se soustředí na drobné projevy lásky v okamžicích všedního života, které navždy zůstávají těmi nejcennějšími a uchováváme si je v paměti.

Celý článek

Kabelky, které ovládnou rok 2022

Mezi kabelkami nejsou trendy tak přechodné jako u samotné módy. Přesto se návrháři ve svých kolekcích přiklání k určitým představám. Podívejme se, které kabelky jsou podle nich pro rok 2022 jako stvořené.

Celý článek

Australská herečka Elizabeth Debicki zastupuje něžnost a krásu v kolekci šperků značky Dior

Debutová kampaň herečky Elizabeth Debicki v kolekci šperků Dior – La Rose Dior bere za své. Blonďatá herečka zastupuje něžnost a eleganci šperků na jedničku.

Celý článek

Stylový obal na notebook české značky FOLBEUR

Potěšil váš Ježíšek novým notebookem? Jednoznačně k němu oceníte kvalitní a designově propracovaný obal, který ho ochrání před znečištěním nebo poškrábáním.

Celý článek

Neumíte si Vánoce bez knížek představit? My také ne, proto přinášíme aktuální knižní novinky

KNIHOMÁNIE je každoročně vrcholem knižní sezóny. Jejím hlavním cílem je nabídnout čtenářům to nejlepší, co přináší podzimní knižní trh, a také podpořit knihkupce v kamenných prodejnách.

Celý článek

3 tipy, jak zazářit na halloweenské party

Chystáte se na halloweenskou party a marně si lámete hlavu se svým lookem? Přinášíme inspiraci, díky které budete během tohoto strašidelného svátku nepřehlédnutelná, a to od hlavy až k patě.

Celý článek

K podzimním trendům jednoznačně patří tyto klobouky a čepice

Klobouky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku na podzim dostat rozměr a barvu. I přesto, že ve většině zemí jsou tyto pokrývky hlavy součástí běžného šatníku, u nás jsou klobouky z velké části opomíjené. Sladit je však není nic extra náročného.

Celý článek

Obroučky brýlí nemusí být jen rutinní záležitostí, najděte takové, které podtrhnou váš celkový outfit

Pokud vás zajímají módní novinky, stejně tak vás jistě nadchnou stylové doplňky, mezi nimi i brýle. Podívejte se, jaké trendy vládnou v brýlových obroučkách pro podzim a zimu 2021 / 2022.

Celý článek