dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Herečka seriálu Ulice si v Paříži vyzkoušela práci vlasové modelky

Přidat na Seznam.cz
Nedávno jsme vám psali, že se herečka Markéta Stehlíková společně s kadeřníkem Honzou Kořínkem chystají na velké finále kadeřnické soutěže do Francie. Jak to celé dopadlo?

Finále kadeřnické soutěže L'Oréal Professionnel Style & Colour Trophy 2019 je u konce. Oblíbená herečka seriálu Ulice, Markéta Stehlíková, si post vlasové modelky upřímně užila, i když hodnotila, že práce modelek není nijak snadná.

Byl to pro mě velký zážitek. Přiznám se, že to bylo opravdu hodně náročné. Choreografie, přípravy celý den a několik hodin na nohách. S velkou pokorou se skláním před všemi modelkami, je to opravdu dřina," zhodnotila herečka celé finále.

A i když se práce Honzy Kořínka nedostala na stupně vítězů, oba si celou soutěž pochvalovali. Já jsem si to moc užil, byl jsem sice nervózní, ale věděl jsem, že mám v Markétě velkou oporu. Věděl jsem, že ať jí na hlavě vytvořím cokoli za účes, krásně to vynese a bude nádherná. A to se také stalo, jsem jí za to moc vděčný,“ říká kadeřník Honza Kořínek.

Přípravy soutěže trvaly několik dnů. Vše začalo v Praze a dále pokračovalo v Paříži. Za dokonalou barvu, kterou Honza Markétě vytvořil získal ocenění jako Nejlepší barva pro Česko a Slovensko za rok 2018. Šaty, které herečka na finále oblékla byly z rukou české značky LEEDA.

„Myslím, že velký úspěch je to, dostat se takhle daleko, pracovat v tak velké konkurenci a být na obrovském podiu před tisícovkami lidí, i to je pro mne i pro Honzu velká čest. S nadsázkou jsme si říkali, že si pro kadeřnického Oscara půjdeme až příště,“ usmívá se Markéta Stehlíková.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY ZE SPOLEČNOSTI HONZA KOŘÍNEK HAIR STUDIO MARKÉTA STEHLÍKOVÁ KADEŘNICKÁ SOUTĚŽ

Související články

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek