dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Herečka seriálu Ulice si v Paříži vyzkoušela práci vlasové modelky

Přidat na Seznam.cz
Nedávno jsme vám psali, že se herečka Markéta Stehlíková společně s kadeřníkem Honzou Kořínkem chystají na velké finále kadeřnické soutěže do Francie. Jak to celé dopadlo?

Finále kadeřnické soutěže L'Oréal Professionnel Style & Colour Trophy 2019 je u konce. Oblíbená herečka seriálu Ulice, Markéta Stehlíková, si post vlasové modelky upřímně užila, i když hodnotila, že práce modelek není nijak snadná.

Byl to pro mě velký zážitek. Přiznám se, že to bylo opravdu hodně náročné. Choreografie, přípravy celý den a několik hodin na nohách. S velkou pokorou se skláním před všemi modelkami, je to opravdu dřina," zhodnotila herečka celé finále.

A i když se práce Honzy Kořínka nedostala na stupně vítězů, oba si celou soutěž pochvalovali. Já jsem si to moc užil, byl jsem sice nervózní, ale věděl jsem, že mám v Markétě velkou oporu. Věděl jsem, že ať jí na hlavě vytvořím cokoli za účes, krásně to vynese a bude nádherná. A to se také stalo, jsem jí za to moc vděčný,“ říká kadeřník Honza Kořínek.

Přípravy soutěže trvaly několik dnů. Vše začalo v Praze a dále pokračovalo v Paříži. Za dokonalou barvu, kterou Honza Markétě vytvořil získal ocenění jako Nejlepší barva pro Česko a Slovensko za rok 2018. Šaty, které herečka na finále oblékla byly z rukou české značky LEEDA.

„Myslím, že velký úspěch je to, dostat se takhle daleko, pracovat v tak velké konkurenci a být na obrovském podiu před tisícovkami lidí, i to je pro mne i pro Honzu velká čest. S nadsázkou jsme si říkali, že si pro kadeřnického Oscara půjdeme až příště,“ usmívá se Markéta Stehlíková.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY ZE SPOLEČNOSTI HONZA KOŘÍNEK HAIR STUDIO MARKÉTA STEHLÍKOVÁ KADEŘNICKÁ SOUTĚŽ

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Na vlídném místě zasvěceném aromaterapii a přírodě ve Vlčí Hoře naleznete novou energii v centru Nobilis Tilia

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii do aromaterapeutického centra Nobilis Tilia. Stejně tak jako výrobky, tak i celé nově zrekonstruované centrum aromaterapie si užije celá rodina. 

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Propojení síly přírody se špičkovými technologiemi snoubí kosmeceutická značka Novexpert

Francouzská kosmeceutická značka Novexpert byla vyvinuta předními vědci a lékaři. Poznatky z dlouholetých výzkumů a vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky snoubí ve svých kosmetických produktech.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek