dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Herečka seriálu Ulice si v Paříži vyzkoušela práci vlasové modelky

Přidat na Seznam.cz
Nedávno jsme vám psali, že se herečka Markéta Stehlíková společně s kadeřníkem Honzou Kořínkem chystají na velké finále kadeřnické soutěže do Francie. Jak to celé dopadlo?

Finále kadeřnické soutěže L'Oréal Professionnel Style & Colour Trophy 2019 je u konce. Oblíbená herečka seriálu Ulice, Markéta Stehlíková, si post vlasové modelky upřímně užila, i když hodnotila, že práce modelek není nijak snadná.

Byl to pro mě velký zážitek. Přiznám se, že to bylo opravdu hodně náročné. Choreografie, přípravy celý den a několik hodin na nohách. S velkou pokorou se skláním před všemi modelkami, je to opravdu dřina," zhodnotila herečka celé finále.

A i když se práce Honzy Kořínka nedostala na stupně vítězů, oba si celou soutěž pochvalovali. Já jsem si to moc užil, byl jsem sice nervózní, ale věděl jsem, že mám v Markétě velkou oporu. Věděl jsem, že ať jí na hlavě vytvořím cokoli za účes, krásně to vynese a bude nádherná. A to se také stalo, jsem jí za to moc vděčný,“ říká kadeřník Honza Kořínek.

Přípravy soutěže trvaly několik dnů. Vše začalo v Praze a dále pokračovalo v Paříži. Za dokonalou barvu, kterou Honza Markétě vytvořil získal ocenění jako Nejlepší barva pro Česko a Slovensko za rok 2018. Šaty, které herečka na finále oblékla byly z rukou české značky LEEDA.

„Myslím, že velký úspěch je to, dostat se takhle daleko, pracovat v tak velké konkurenci a být na obrovském podiu před tisícovkami lidí, i to je pro mne i pro Honzu velká čest. S nadsázkou jsme si říkali, že si pro kadeřnického Oscara půjdeme až příště,“ usmívá se Markéta Stehlíková.

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY ZE SPOLEČNOSTI HONZA KOŘÍNEK HAIR STUDIO MARKÉTA STEHLÍKOVÁ KADEŘNICKÁ SOUTĚŽ

Související články

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte oleje Pravájá s nejcennějšími složkami

Připravili jsme si pro vás další soutěž. Tentokrát o tři vzácné a blahodárné oleje, které jsou zcela přírodního složení, testované na skutečných ženách a přináší naší pleti víc než jen léčivé účinky...

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Pánské letní sestřihy

Že vaše vlasy nepotřebují změnu, pánové? Ale houby! Letní sestřihy v hollywoodském stylu. Zkuste se inspirovat dívčími lamači srdcí Ryanem Gosling nebo Davidem Beckham, ti vědi jak na to. 

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

50 let od Woodstocku a festivalová móda se téměř nezměnila

V roce 1969 se nedaleko města Woodstock konal nejlegendárnější třídenní hudební festival všech dob. Půl milionu návštěvníků, protesty proti válce ve Vietnamu, nesmrtelní umělci, ale i originální móda, která rezonuje dodnes, to všechno může definovat jednu z klíčových a největších událostí na poli populární hudby.

Celý článek