dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Herečka Zoë Kravitz v nové vánoční kampani Tiffany & Co.

Přidat na Seznam.cz
Americká společnost prodávající šperky Tiffany & Co. představila novou prázdninovou kampaň s názvem 'Believe In Dreams'. Hlavní roli ztvárnila americká herečka Zoë Kravitz. 

Po úspěšné jarní kampani v hlavní roli s herečkou Elle Fanning přichází Tiffany & Co. s dalším reklamním spotem s podtitulem 'Believe In Dreams'. Tentokrát se jedná o prázdninovou kampaň v hlavní roli s americkou herečkou a zpěvačkou Zoë Kravitz. Kromě ní se ve videu objevila také britská topmodelka Naomi Campbell a modelky Xiao Wen Ju, Karen Elson a Maye Muska. 

Kampaň představila množství nových luxusních šperků čítající prsteny, náhrdelníky a náramky. „Spot jsme natáčeli přes noc v obchodě Tiffany and Co., což byla velmi zajímavá zkušenost. Bylo to, jako kdybychom znovu byli dětmi v obchodě plném hraček po zavíračce,” sdělila Zoë Kravitz o natáčení v New Yorku na Páté Avanue. Krátké video připomínající film Alenka v říši divů natočil filmař Mark Romanek, který režíroval například videoklipy z alba Lemonade od zpěvačky Beyoncé.

Podivejte se na celé video v hlavní roli se Zoë Kravitz níže. 

 

Eonline.com, Tatler.com, Vogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI TIFFANY & CO. ZOE KRAVITZ CAMPAIGN VÁNOČNÍ KAMPAŇ #moda

Související články

Nejpopulárnější modelky uplynulých celosvětových týdnů módy

Které krásné mladé tváře byly nejčastěji k vidění skrze všechny významné přehlídky módních týdnů? Od Milána po New York: tyhle unikátní a půvabné ženy jsou každá jiná a návrháři je milují. 

Celý článek

Očarovaná městem bohů Barbora Mottlová vypráví

Nechci se vůbec rouhat, ale v Paříži, Římě a v Barceloně už jsem byla několikrát a Amsterdam si šetřím na teplejší dny. 

Celý článek

Kteří mezinárodní hosté se objeví na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

Již zítra oficiálně odstartujeme začátek největší módní akce u nás. Přehlídky výběru nejlepších českých a slovenských návrhářů uvidíme od soboty. Jaký další program nás v průběhu těchto dní čeká?

Celý článek

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek