dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Hermès - nová kolekce látek a tapet 2015

Přidat na Seznam.cz
Francouzská značka Hermès má úžasný dar svými kolekcemi vyprávět a předávat příběhy. Tisíce pohádkových příběhů zachycuje i nová kolekce látek a tapet doplněná o stolky a stoličky pro rok 2015.

Tkaniny a tapety Hermès jsou pozváním k objevení tisíce pohádek, vytvářejících vlastní svět, kde se ruku v ruce snoubí materiály a know-how. Oko napomáhá ruce a pohled vede gesto, vytvářejíc ilustrace, barvy a potisky, jež jsou ve zájemném dialogu. Doplňují se, ladí spolu.

V rámci milánského týdne designu proběhla prezentace nových textilií a tapet Hermès, spolu se stolky Satellites a stoličky Carré d’assise 65.

Kávové stolky Satellites ve třech různých velikostech umožňují hravě znovuobjevit náš životní prostor. Jejich variováním můžete vytvořit ucelený kus nábytku, ale fungují i jako tři samostatné jednotky. Sluneční paprsky se lámou o desku z mramoru nebo onyxu, do interiéru tak odráží světlo v různých odstínech slonové kosti a hnědé. Krása se stává synonymem jednoduchosti.


Byť inspirovány velikostí ikonických hedvábných šátků Hermès, jsou dnešní nízké stoličky Carré d'assise menší, a tak i snadno přenosné. Přichází ve dvou různých výškách, díky čemuž mohou sloužit i jako konferenční stolky. Stejně jako starší bratr Canaletto mají nohy z ořechového dřeva. Potah může být kožený nebo z textilií vyprávějících příběh, založený na různých vzorech a motivech. Carré d'assise jsou stavebnicí, ve které není nic předem dáno.

Zdroj: Hermès

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN HERMÉS TAPETY KONFERENČNÍ STOLEK STYLOVÝ NÁBYTEK BYTOVÝ DESIGN

Související články

Kolekce Diane von Furstenberg x H&M HOME

Pozvěte do svého domova svět inspirovaný Diane von Furstenberg a oživte svůj interiér touto exkluzivní kolekcí.

Celý článek

5 nadčasových kousků nábytku a doplňků, které nevyjdou z módy

Výběr nábytku je vždy záležitostí vkusu, přesto existuje několik interiérových kousků, které má doma skoro každý. Máte je i vy? Bez čeho se váš trendy domov neobejde, který nábytek se dá nazvat nadčasovým a domácnosti jsou jimi vybaveny již od nepaměti? Zjistíte v našem článku.

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Ušetřete místo v domácnosti pomocí praktických úložných prostorů

V domácnosti se často setkáváme s jedním velkým problémem. Nemáme dostatek místa na všechny naše věci. Problém nemusí být jen v jejich množství nebo v malých rozměrech bytu. Kamenem úrazu může být nesprávné využití místa. Namísto velkých a masivních skříní vyzkoušejte praktické úložné prostory.

Celý článek

Minimalistická kolekce s prvky moderna v podání luxusní značky Hermés

Kreativní ředitelka Nadene Vanhee-Cybulski předvedla na pařížském týdnu módy čistou práci s rozmanitými materiály. Barvy bílé a krémové sice zpočátku působí usedle, ale po chvilce přichází na řadu modrá, zelená nebo oranžová. 

Celý článek

Stylový interiér v bílé barvě zimy

Chcete mít krásný interiér? Pak zvolte bílou barvu. Opticky zvětšuje prostor a vše vypadá mnohem více čistější a vzdušnější. Bílá přináší zajímavou harmonii v celém domě či bytu a vytváří tak krásný domov. Pojďte se s námi inspirovat.

Celý článek

Největší trendy v oblasti interiéru pro rok 2020

Stejně jako ve světě módy, tak i v jiných oblastech se trendy mění každou sezónu. Jinak tomu není ani u trendů spojených s designem a interiérem. Jak tomu bude tento rok?

Celý článek

Grace Kelly: ikona módy a monacká kněžna

Příběh krásné herečky, které Hollywood ležel u nohou. Dáma každým coulem, jejíž eleganci a styl známe dodnes. Byla inspirací pro módní návrháře a její osud zasáhl mnohé. 

Celý článek