dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Heslo MISS Prima křivky 2016: Letos se s tím nemažem!

Přidat na Seznam.cz
Tohle ještě postrach celebrit Pavel Novotný nezažil! Finalistky soutěže MISS Prima křivky mu padaly do náruče přímo ze stolů, na kterých předváděly své rockové modely.

Pětidenní soustředění jedenácti finalistek prestižní soutěže MISS Prima křivky, jež se konalo ve skiareálu Monínec, začalo rockovou party, při které se terasa hotelu otřásala v základech a dívky předváděly catwalk neboli přehlídkovou chůzi na stolech. Pavel Novotný, moderátor letošního finálového večera, který se koná 20. září v pražském divadle Broadway, jim statečně poskytoval oporu, když seskakovaly na pevnou zem. Na kytaru jim přitom rockové hity i vlastní písničky hrál zpěvák Pavel Horejš, který letos v létě natočil debutový videoklip ke svému singlu Souznění. I tento jeho hit zazní na finálovém večeru. Miro Šmajda, který je další hvězdou, jež bude na finálovém večeru v Broadwaiy vystupovat, přijel s dívkami secvičit své vystoupení v rámci jedné ze soutěžních disciplín.

Rocková party byla jedinou relaxací během pětidenní tvrdé dřiny – finalistky soutěže pilovaly na Monínci své jednotlivé volné disciplíny či společné choreografie na galavečer, ve kterém si to už za dva týdny mezi sebou rozdají v boji o titul MISS Prima křivky.  

Letošní ročník Miss Prima křivky je pořádán na téma „Rebelie“ a na jevišti divadla Broadwaiy bude k vidění něco, čeho se dosud nikdy organizátoři jakékoliv soutěže MISS neodvážili. I toto zatím přísně tajené překvapení se na Monínci nacvičovalo.

 

A proč bude řídit „Rebelii“ při finálovém večeru v divadle Broadway právě Pavel Novotný?

 „Živočišnost, živelnost, kontroverznost, nadrzlost -  přesně takový je Pavel a jsem moc ráda, že se ujme postu moderátora. Je milovaný a obdivovaný, stejně tak jako nenáviděný a zatracovaný,“ vysvětlila organizátorka soutěže Markéta Zámyslická.

 

Přidat na Seznam.cz
MISS PRIMA KŘIVKY MISS PRIMA KŘIVKY 2016 PAVEL HOŘEJŠ PAVEL NOVOTNÝ MIRO ŠMAJDA BRODWAY LEONA ŠENKOVÁ

Související články

MISS PRIMA KŘIVKY 2017 už má jména vítězek!

Galavečer soutěže MISS Prima křivky byl nabitý pozitivní energií, skvělými výkony hudebníků a především talentovanými, charismatickými a okouzlujícími finalistkami.  

Celý článek

Miss Prima křivky 2017 a bitva se sněhovými koulemi

Haldy sněhu ve Ski areálu Monínec v parném létě inspirovaly finalistky MISS Prima Křivky k bitvě se sněhovými koulemi proti týmu mladých fotbalistů.

Celý článek

MISS Prima křivky 2017 - Tsunami na Monínci!

Finalistky MISS Prima Křivky řádily na třetím soustředění v areálu Monínec jako utržené ze řetězu.

Celý článek

Prohlédněte si finalistky Miss Prima křivky na oficiálních fotografiích

5. ročník MISS Prima křivky bude ve znamení živlů. A právě teď už si můžete prohlédnout oficiální fotky všech 12 finalistek.

Celý článek

Začal 5. ročník MISS Prima křivky

Ostrý start 5. ročníku MISS Prima křivky se odehrál ve Ski areálu Monínec, který v tomto ročníku hostí všechna soustředění finalistek pro rok 2017. 

Celý článek

Listopadový steampunkový cover s vítězkou Miss Prima křivky Leonou Šenkovou

Listopadový cover fotil magazín Móda.cz v Českých Budějovicích s fotografkou Lucií Kout a zpěvačkou Leonou Šenkovou na téma steampunk. 

Celý článek

Veletrh pro baculky a boubelky je úspěšně za námi

První ročník Veletrhu pro baculky a boubelky, který se uskutečnil v sobotu 15. října 2016 v Praze na Žižkově, poskytl zázemí 18 vystavovatelům a 183 návštěvníkům.

Celý článek

Veletrh pro baculky a boubelky XXL

Po úspěšné Konferenci Miluj své tělo, která se setkala s velkým ohlasem, přicházíme po dvou letech s Veletrhem pro baculky a boubelky, který se uskuteční 15. října 2016 v Praze na Žižkově. 

Celý článek