dnes je 10.08.2020 a svátek má Vavřinec

Hitem léta jsou drdoly učesané nakřivo! Seznamte se s vlasovými doplňky, které tento jednoduchý účes ještě pozvednou

Přidat na Seznam.cz
Vstát, vlasy zamotat a upevnit gumičkou. Tak by mohl vypadat rychlý ranní rituál, pokud nemáte příliš času, pokud je horko nebo se vám jednoduše nechce trávit více času se svými vlasy a jakýmkoliv účesem. Jak snadno a rychle drdol doplnit, aby působil sofistikovaně a naprosto precizně?

zdroj: pinterest.com

Existuje spoustu vlasových doplňků, které nám dříve či později bez ladu a skladu leží v šuplíku mezi gumičkami a sponkami a které moc často nepoužíváme. Tyhle doplňky jsou však jiné, budou vás bavit, budou váš drdol dělat objemnějším, zajímavějším a nejedna žena se po vás ohlédne. A nebojte, svou parádu uděláte i před muži, protože i to málo času, které věnujete ráno svým vlasům, bude působit jako naprosto promyšlený krok. A o to nám jde při úspoře času zejména, co myslíte?

Mašle do vlasů

V tomto případě byste měla mít husté a delší kadeře nebo si pomozte s falešnými drdůlky, které přidají na objemu. Důležité je, aby byl drdol vysoko posazený a obepínala ho krásná velká mašle.

zdroj: pinterest.com

 

Náramky nejenom na ruce

Může se to zdát jako netradiční vlasový doplněk, ale pokud se vám podaří sladit náramky i váš drdol, bude z vás sálat neskutečný šmrnc. Nezapomeňte drdol pořádně utáhnout a upravit tak, aby se do něj nemotaly vlasy, základem je, aby vám byl účes maximálně pohodlný.

zdroj: pinterest.com

 

Čelenka na parádu

Určitě jste už zahlédla ženy, které při sportování volí jednoduchý drdol s bavlněnou čelenkou na čele. Nejenom z praktického hlediska se takové čelenky vyplatí mít. Pro volnočasové outfity jsou perfektním řešením.

 

zdroj: pinterest.com

 

Hřebínek do vlasů na sto způsobů

Existuje jich opravdu nespočet, tenhle vám snadno a rychle udělá z drdolu nevšední účes! Stačí hřebínek posadit pod drdol a máte hotovo. A že je drdol trošku nakřivo? To je jedině dobře! Letošní léto jsou IN drdoly, které nejsou na milimetr přesně uprostřed hlavy.

zdroj: pinterest.com

 

Okrasné sponky

Doplňky tohoto typu jsou na první pohled okouzlující. A nemusíte jít zrovna na oficiální oslavu nebo svatbu. Něžnou sponku si můžete do vlasů dát kdykoliv, když se vám bude chtít vzít si jemné letní šaty a proplout si novým dnem jako královna...

zdroj: pinterest.com

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY DRDOL DRDOLY ÚČESY DRDOLY DOPLŇKY DO VLASŮ SPONKY DO VLASŮ GUMIČKY HŘEBÍNKY

Související články

Jak na perfektní plážové vlny snadno a rychle

K létu plážové vlny ve vlasech jednoznačně patří. Ne vždy se nám chce trávit s jejich přípravou hromadu času. Proto vám přinášíme čtyři tipy, jak na vlny snadno a rychle…

Celý článek

Kokosový olej jako skvělý pomocník nejen pro pleť i zuby

Sen každé z nás, mít jenom jeden kouzelný produkt, který funguje na vše. Levný, účinný a ještě když krásně voní. Co více si přát? Možná vás překvapí, na co vše můžete kokosový olej použít!

Celý článek

Jak přivést letní líčení k dokonalosti

V létě sice některé vrstvy make-upu odkládáme, ale zároveň potřebujeme své pleti dodat dostatečnou hydrataci a ochranu. Přinášíme výběr pěti produktů, které vám toto léto perfektně poslouží.

Celý článek

Krásná Lily-Rose Depp se stala tváří nové kampaně značky Chanel

Dcera slavného herce Johnny Deppa, který před pár dny oslavil své 56. narozeniny, propůjčila svou tvář do reklamy na novou rtěnku Chanel.

Celý článek

Krásná v každém věku. Nová beauty kampaň Dior s Gisele Bündchen a její maminkou

Brazilská supermodelka Gisele Bündchen je společně se svou maminkou tváří pleťového séra značky Dior. Decentní fotografie dvou rozdílných generací ukazují, že krásná můžete být v každém věku.

Celý článek

Zadržování vody v těle - úhlavní nepřítel hubnutí i zdravého životního stylu

Zadržování vody je velkým strašákem především těch z nás, které se neúspěšně snaží hubnout. Zadržování vody v těle je přirozený obranný mechanismus našeho metabolismu, se kterým se musíme naučit pracovat. V tomto článku se podíváme na příčiny tohoto jevu a účinnou obranu.

Celý článek

Nejlepší produkty na odlíčení

Odstranění make-upu a nečistot je jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Vybrali jsme proto několik produktů na odlíčení, které si určitě zamilujete stejně jako my.

Celý článek

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek