dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

Hitem se staly knihy pro mileniály

Přidat na Seznam.cz
Číst, číst a zase číst. To v dnešní době zapomíná mnoho z nás. Přinášíme vám tipy, které určitě nesmí chybět ve vaší knihovně. Knihy, které dříve četli naši rodiče i prarodiče se nyní hodně liší. Zajímá vás vegetariánství, pohádkové domy, romantika nebo trocha poezie?

zdroj foto: pixbay.com

 

Mileniálové aneb generace X, která dává přednost technologiím, práci z domu a přistupuje k hodně věcem tak trochu jinak. Zajímají se o zdravý životní styl, cestování a práci, které je bude bavit. Jaké knihy vám doporučíme?

Umění být zdráv – Jan Vojáček

Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu? Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít tak ztracenou harmonii.

zdroj foto: CPress nakladatelství

 

Láska online – Penelope Ward

Povedený román, který vypráví o lásce přes internet. Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme. Brzy jsem zjistil, že se ve skutečnosti jmenuje Eden. Uhranula mě od první chvíle, kdy jsme se přes internet spojili. Vypěstoval jsem si na ní závislost...

zdroj foto: Nakladatelství Baronet

 

Cabin Porn – Zach Klein

Kniha plná fotografií, která věří, že dům má mít svoji vlastní filozofii i místo. Nenajdete zde žádný manuál, jak postavit dům, ale to, jak bydlet, tak trochu jinak a vážit si přírody a neškodit ji. Můžete se těšit na nádherná místa, pohádkové chaty, různé tipy a mnoho dalších.

zdroj foto: Nakladatelství Grada

 

O princezně, která se zachránila sama – Amanda Lovelace

Jedná se o zajímavou sbírku poezie, která je o lásce, nenávisti, zármutku ale i radosti, síle a inspiraci. Vychází ze života autorky a je rozdělena do čtyř oddílů. U této knihy se určitě nudit nebudete.

zdroj foto: Nakladatelství Yoli

 

Přidat na Seznam.cz
KNIHY LÁSKA KNIHY MILENIÁLŮ GENERACE X CO ČÍST INSPIRACE SKVĚLÉ KNIHY TIPY NA KNIHY ČÍST

Související články

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

Boty roku 2021: Loafers. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Jestli by vám letos neměl chybět jeden pár bot - jsou to jistě loafers. Loafers jsou totiž boty roku 2021. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Celý článek

Bytové doplňky: Jak jednoduše a levně oživit váš domov

Posledních pár měsíců jsme trávili doma mnohem více času než kdykoli předtím, a tak spousta z nás začala o svůj domov mnohem více pečovat. Zvelebovat a upravovat.

Celý článek