dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

Přidat na Seznam.cz
15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Autoři na svou akci lákají nejenom slovy, že se bude na eventu Plný Block vol. X dobře jíst, pít, fundovaně debatovat, tvořit, vzdělávat, relaxovat a tančit. Novinkou je i to, že akce probíhá od dopoledních hodin až do sobotní půlnoci. Vzít s sebou můžete děti i čtyřnohé mazlíčky a třešničkou na dortu je tradiční vstup zdarma.

Přednášky na téma ekologie přijali i profíci z Institutu cirkulární ekonomiky, kteří přiblíží, jak vytvářet méně odpadu v gastronomii a jak zodpovědněji řešit oblékání. Ekodomov nabídne informace o kompostování a jeho možnostech v domácnosti. Soul Annamaya představí svou kolekci vyrobenou z rybářských sítí. Bezobalu.org bude vyprávět o Zero Waste aneb jak účinně předcházet vytváření odpadu. O historii i současnosti Vnitroblocku se rozpovídá Jakub Zajíc.

Obdivovat zde vaše oči mohou krásné šperky, módu i kosmetiku. Zjistit si také pár rad, jak vyladit svůj outfit či make-up na festivalovou sezónu můžete prostřednictví HM zóny, kde bude mimo jiné i sběrný box na přebytečné oblečení pro následnou recyklaci.

Kreativní ruce si zde vyzkouší workshopy a tematické aktivity, jako Kosmetika hrou, ARTcycleBali s možností vytvořit vlastní návrh šperků a Soul Annamaya ukáže obrazy na recyklovaných kartonových deskách. Událost na všechny směry víc než zajímavá, proběhne již tuto sobotu v Holešovicích. Nenechte si ji ujít…

 

foto: HM, Vojtěch Terásek, Nanooky,

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDA DESIGN VNITROBLOCK PLNÝ BLOCK VOL. X ŠPERKY JÍDLO

Související články

Představujeme vám chytré hodinky. Pojďte si s námi o jedny zasoutěžit!

Prémiová kolekce chytrých hodinek Armodd Candywatch vás zaujme krásným a módním designem, který má minimalistický řemínek a unikátní ciferník. Vyhrajte jedny takové hodiny právě vy!

Celý článek

Seriál Gossip girl (Super drbna) se vrací zpět!

Pro všechny milovnice módních seriálů, a především pro sledovatelky Super drbny, Gossip girl hlásí comeback! XOXO

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek