dnes je 21.11.2019 a svátek má Albert

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

Přidat na Seznam.cz
15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Autoři na svou akci lákají nejenom slovy, že se bude na eventu Plný Block vol. X dobře jíst, pít, fundovaně debatovat, tvořit, vzdělávat, relaxovat a tančit. Novinkou je i to, že akce probíhá od dopoledních hodin až do sobotní půlnoci. Vzít s sebou můžete děti i čtyřnohé mazlíčky a třešničkou na dortu je tradiční vstup zdarma.

Přednášky na téma ekologie přijali i profíci z Institutu cirkulární ekonomiky, kteří přiblíží, jak vytvářet méně odpadu v gastronomii a jak zodpovědněji řešit oblékání. Ekodomov nabídne informace o kompostování a jeho možnostech v domácnosti. Soul Annamaya představí svou kolekci vyrobenou z rybářských sítí. Bezobalu.org bude vyprávět o Zero Waste aneb jak účinně předcházet vytváření odpadu. O historii i současnosti Vnitroblocku se rozpovídá Jakub Zajíc.

Obdivovat zde vaše oči mohou krásné šperky, módu i kosmetiku. Zjistit si také pár rad, jak vyladit svůj outfit či make-up na festivalovou sezónu můžete prostřednictví HM zóny, kde bude mimo jiné i sběrný box na přebytečné oblečení pro následnou recyklaci.

Kreativní ruce si zde vyzkouší workshopy a tematické aktivity, jako Kosmetika hrou, ARTcycleBali s možností vytvořit vlastní návrh šperků a Soul Annamaya ukáže obrazy na recyklovaných kartonových deskách. Událost na všechny směry víc než zajímavá, proběhne již tuto sobotu v Holešovicích. Nenechte si ji ujít…

 

foto: HM, Vojtěch Terásek, Nanooky,

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDA DESIGN VNITROBLOCK PLNÝ BLOCK VOL. X ŠPERKY JÍDLO

Související články

Street style inspirace aneb kousky, které nikdy neomrzí

Váš šatník je spíše ukázka chaosu a zbytečností? Chcete tipy na stylové kousky pro každý den? Pojďte se s námi podívat na street fashion a nechte se inspirovat.

Celý článek

Stylové deštníky, které zvýrazní váš outfit

Podzimní období s sebou přináší nepříliš oblíbený déšť a změny teplot. Kdo ale tvrdí, že nemůžete vypadat skvěle i za deštivého počasí? Se správným deštníkem to půjde jedna báseň.

Celý článek

Co je to minimalismus a jak funguje v praxi

Minimalismus je hodně omílané téma, ale přesto jej někdo ještě nezná. Ukážeme vám kouzlo minimalismu, uvedeme zajímavé příklady a možná se vám život v minimalistickém měřítku zalíbí.

Celý článek

Variabilní pásky návrhářky Zdeňky Imreczeové jako perfektní doplněk i vánoční dárek

Představte si kožený pásek, který můžete vázat na několik způsobů, v několika barevných provedeních. Jestliže jste tvůrčí žena, která si se svými outfity ráda hraje, pravděpodobně vás tento doplněk upřímně nadchne.

Celý článek

Globální ambasadoři Vans navrhli jedinečné aukční kousky pro charitativní sbírku na počest Checkerboar Day

Značka Vans se dala dohromady s globální společností eBay, aby exkluzivní charitativní kolekcí oslavili tzv. Checkerboard Day - Šachovnicový den. Více o tomto unikátním svátku, který se slaví v americkém státě Kalifornia a o zbrusu nové a unikátní kolekci se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Camden Town, londýnská oblast plná umění, módy a inspirace

Místo v londýnském městském obvodu známé pro své originální trhy, výborná jídla a talentované umělce. Chcete vidět Londýn z jiného úhlu pohledu? Pak nesmíte vynechat tuto kouzelnou prohlídku.

Celý článek

Pletené šaty vás v podzimních dnech zahřejí, a navíc vypadají skvěle

Počasí se ochlazuje, tak je nutné se trochu zahřát. Pletenina je dokonalým kouskem pro chladné dny. Milujete šaty nejen v létě? Pak je tohle řešení přesně pro vás.

Celý článek