dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

Přidat na Seznam.cz
15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Autoři na svou akci lákají nejenom slovy, že se bude na eventu Plný Block vol. X dobře jíst, pít, fundovaně debatovat, tvořit, vzdělávat, relaxovat a tančit. Novinkou je i to, že akce probíhá od dopoledních hodin až do sobotní půlnoci. Vzít s sebou můžete děti i čtyřnohé mazlíčky a třešničkou na dortu je tradiční vstup zdarma.

Přednášky na téma ekologie přijali i profíci z Institutu cirkulární ekonomiky, kteří přiblíží, jak vytvářet méně odpadu v gastronomii a jak zodpovědněji řešit oblékání. Ekodomov nabídne informace o kompostování a jeho možnostech v domácnosti. Soul Annamaya představí svou kolekci vyrobenou z rybářských sítí. Bezobalu.org bude vyprávět o Zero Waste aneb jak účinně předcházet vytváření odpadu. O historii i současnosti Vnitroblocku se rozpovídá Jakub Zajíc.

Obdivovat zde vaše oči mohou krásné šperky, módu i kosmetiku. Zjistit si také pár rad, jak vyladit svůj outfit či make-up na festivalovou sezónu můžete prostřednictví HM zóny, kde bude mimo jiné i sběrný box na přebytečné oblečení pro následnou recyklaci.

Kreativní ruce si zde vyzkouší workshopy a tematické aktivity, jako Kosmetika hrou, ARTcycleBali s možností vytvořit vlastní návrh šperků a Soul Annamaya ukáže obrazy na recyklovaných kartonových deskách. Událost na všechny směry víc než zajímavá, proběhne již tuto sobotu v Holešovicích. Nenechte si ji ujít…

 

foto: HM, Vojtěch Terásek, Nanooky,

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MÓDA DESIGN VNITROBLOCK PLNÝ BLOCK VOL. X ŠPERKY JÍDLO

Související články

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Dior vítá léto spuštěním své nové plážové kolekce

Teplé počasí evokuje pocit léta a dovolené. Kolekce s názvem Dioriviera pro léto 2021 myslí na všechny milovníky plážové pohody.

Celý článek

Když prodáme klavír ze special collection, je to pro nás, jako by odešlo dítě, říká Zuzana Ceralová Petrofová

Přinášíme vám další exkluzivní rozhovor s jednou z našich nejvlivnějších žen v Česku. Tentokrát jsme kladli otázky Zuzaně Ceralové Petrofové, majitelce světoznámé firmy Petrof.

Celý článek

Příprava šatníku na léto

Rok uběhl jako voda a o slovo se opět začíná hlásit teplé počasí. Nastal čas otevřít skříně a zjistit, jestli vám v nich nechybí základní kousky jako kraťasy, tílka nebo plavky.

Celý článek

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Bella Hadid a Cindy Bruna v popředí PRIDE kolekce Michael Kors 2021

Červen je měsícem, kdy návrháři i osobnosti celého světa podporují Hnutí za svobodu homosexuálů, tzv. LGBTIQ komunitu. Michael Kors k této příležitosti připravil velmi rozmanitou kolekci.

Celý článek

Módní styl bollywoodských manželek

Život v Indii je krásný, když jste bollywoodskou manželkou. Kromě štěstí, lásky, peněz a vlastního seriálu na Netflixu mají tyto dámy také styl.

Celý článek

Tiffany představilo novou kolekci zásnubních prstenů pro muže

Poprvé ve své 184leté historii představuje Tiffany & Co unikátní kolekci zásnubních prstenů pro muže. Nový sociální trend totiž velí - o ruku mohou být požádáni i muži.

Celý článek