dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

H&M opět překvapuje novým konceptem péče o zákazníka

H&M se rozhodlo zatlačit svou strategickou koncepci v péči o zákazníky. Většinu těchto opatření aplikuje právě ve své vlajkové lodi - pařížské pobočce na Lafayettově ulici v Paříži.

Francouzská vlajková loď H&M - odraz módní budoucnosti

Stále oblíbenější jsou v poslední době prázdniny na roadtripu po Evropě. Zastávka v Paříži rozhodně nesmí chybět. Pokud se tedy do Paříže vypravíte, rozhodně nevynechejte návštěvu Laffayettovy galerie moderního umění a to, co stojí naproti ní. Je to totiž světový unikát - místo, kde najdete všechno tak, čím kdy H&M = světový módní retailer, chtěl být. Na pěti patrech obchodu najdete prodejnu, která se řídí přesně podle koncepcí a strategií, se kterými kdy přišel top management firmy.

Oblečení, kterého se nebudete muset vzdát

Od letošního července se zde mimo dalších aplikuje i takzvaná strategie v péči o zákazníka se službou Take care - provokativní a riskantní koncept, který se však stává velmi inspirativní i pro ostatní pobočky H&M a také další módní retailery. V Paříži H&M vytvořilo tzv. Take Care koutek, kde ukazuje svým zákazníkům, jak se nejlépe starat o své oblečení, boty a doplňky. A samozřejmě zde nabízí služby, které zajistí opravu a renovaci vašeho oblečení, že vypadá tak, jako byste jej právě koupili a nikdy nenosili.

Pařížská exkluzivita - Bonjour Paris

Dále obchod nabízí produkty v rámci strategie Take Care jako například opravné sady na cesty, vlhčené utěrky na tenisky, prací prostředky a odstraňovače skvrn. V obchodě také můžete exkluzivně jako v jediné pobočce H&M na světě objevit speciální kolekci Bonjour Paris a H&M Home Collection.

Take Care koncepce pro celý svět

Podobná koncepce Take Care byla již na začátku tohoto roku testována ve vybraných pobočkách H&M v Německu a mluvčí H&M předpokládá, že pokud se tato služba setká s úspěchem u pařížských zákazníků, můžeme počítat s globálním rozšířením celého konceptu. A jak přiznala kreativní ředitelka H&M Pernilla Wolfahrt: "Tento zároveň ekologický krok je přesně to, co od nás mladší generace očekávají, přestože to možná ještě sami nevědí." Zdá se, že H&M je připraveno čelit zákazníkům a ekologickým výzvám budoucnosti.

FASHION Magazine; Insider; H&M

ZE SPOLEČNOSTI H&M INOVACE EKOLOGICKÁ MÓDA PAŘÍŽ NOVÁ STRATEGIE PÉČE

Související články

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Chiara Ferragni oslaví 10. výročí svého blogu dokumentárním snímkem

Jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších módních bloggerek světa má nápadů na rozdávání. Pro svůj blog a zároveň i fanoušky po celém světě si pro letošek připravila velmi originální dárek.

Celý článek